Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLATONİK AŞK

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
nova

PLATONİK AŞK

Mesaj gönderen nova »

Platonik Aşk

TANIMLARMISINIZ ?
:)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Platonik aşk..
İnsanların ona sığınmak için birçok anlam yüklediği aşk.Yine kendi için kendi kurallarına göre yarattığı.Ama daha sonra seni de aşan ve acı boyutuna geçen duygu
Kısaca korkup hayallere sığınmak kendinden kaçmak
Düşle
En son Misafir tarafından Çarşamba, Ekim 20, 2004 09:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

bir çok karşılıksız aşk yaşadım...! Hiç Birine ona karşı beslediğim duyguları açmadan bitti... aslında çok kötü bir duygu karşılıksız sevemek sen seviyorsun o senin onu sevdini bilmeden yaşaması artık plotonik aşklara veda ettim... Hislerimi karşımdakine açmayı öğrendim :lol: :lol:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kişinin tamamıyle kendisiyle yaşadığı "zehirli" duygular karmaşası.....
Vinsanity

Mesaj gönderen Vinsanity »

İnsanın karşısındaki çok fazla değer vermesi sonucunda onunla bi türlü muhabbet kuraması durumudur bence. 1kere yaşadım ve lanet ettim. İkincisine her yaklaştığımda korkup uzaklaşıyorum. Kaçıyorum resmen.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

herkes neden kötü tarafından bakıyor bence sevginin önemli bir kısmı platonik yani kendi içinde yaşıyor kendi mutlyluğunu kendi yaratıp kendi hüznünü kendi var ediyor bence saçma ama bir o kadar da hoş diyebeilirim bilmiyorum o duyguyu hiç tatmadım ama aması işte
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

asklarin en guzeli
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

aşk karşılıklı olunca elbet başında yada sonunda inciniyorsun,hep senden bşiyler alıyor gidenler,platonik bence ruhsal acıdan daha sağlıklı :lol: zaten önemli olan o aşkı içinde yaşamak,kendini daha mutlu görmek,birine aitliğine inanıp,kendini güvende hissetmek,değil mi?
aşk bu değil midir?
zaten coğuzaman ulaşılamayan bu yüzden daha güzel,bu yüzden daha önemli ve cekicidir...platonik aşk,uzun sürer dolayısıyla:)mutluluk verir:)
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

bencede kişinin kendini ifade edmediği zamandaki takıntısıdır. bu aslında psikolojik bir durum :cry:
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

kesinlikle iyi bişiii diildir tavsiye etmem ben çektim ordan biliyorum :)
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ya sorarım sizlere plotonik aşkda ne kadar beklenen veri mi ala bilirsiniz ki :evil:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

beklenen verim??açıklayabilir misin??
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:shock: nasıl yani
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

yani verim ile kastın nedir :?:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

serseri yazdı:ya sorarım sizlere plotonik aşkda ne kadar beklenen veri mi ala bilirsiniz ki :evil:
serseri öyle demiş melis de beklenen verim derken neyi kasdettiğini sormuş:)