Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yapabilenlere

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

yapabilenlere

Mesaj gönderen Misafir »

Yapabilenler yapar yapamayanlar yapmayı öğretir...!
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

neyi :?:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Katılıyorum 8)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

serseri benim söylediğimemi yoksa neyi sorusuna mı bu arada kelimelerti olduğu gibi okumatın arkadaşlar okuduğunuzu yorumlayın geniş düşünün biraz yani
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

orayı doğru yazdığına emin misin??
bence"....yapamayanlar yapmayı öğrenir" olcak.....
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

geniş düşünelimde ...
o zaman tonlarca cevap cıkıcak,ben buradan almak istediğin sonucu merak ettim,....
:roll:
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

neden herkes filozof olma peşinde anlayamıyorum ortaya sağdan soldan buldugunuz bişii atıp yorum beklemek yerine bişiiler üretseniz..?
melissa__

bu kadar sert olmana gerek yok!insanların yorumlarını öğrenmeye çalışıyo sadece scream
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

bu sertlik diilki,bi nevi yol gösterme diyelim kendinizce bişiiler bularak bunlara yorumlar bekleyerek kendinizi geliştirme olasılıgınız daa yüksek ki dikkat edersen Scream'ında yaptıgı gibi genelde klişe sözlerin altında derin manalar arıyorsunuz ve buldugunuz cevaplarda klişe oluyor.Sert olmadıgımı göstermek için size en kocamanından bi gülücük atıyım :D sakın yalnıs anlamayın kendime yaş itibariyle abi modeli vermiyorum. :lol:
melissa__

ok mesaj alınmıştır!
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:)
melissa__

sen ne gülüyon??
melissa__

buarada scream ben cevabımı alamadım hala??
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Klavye sürtçmesi değil bu sanırım, kafa karıştırmak için yazdı bunu?
Ben cevap veremiyeceğim, benim gibi basit birine bu sorulmaz:)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

melis ilk önce senin sorunu cevaplayayım yanlışlık yok orda olduğu gibi ve birde arkadaşlar bazı insanlar tanırım hep bazı şeyleri eleştirip birşeyler biliyor havasına girerler karşısındaki insanları sözleri ile etkilemeye çalışıp anlayamadığım şeyler yapamaya çalışırlar tıpkı burada okuduğum bir yazıda olduğu gibi ufuk tek söyleyeceğim ben oraya o gün yaşadığım bir olay oldu ve o olaya verdiğim ismi yazdım isteyen istediği gibi algılamakta özgür yorumu geyet açık yani klişe tam olarak anlamını öğren yazdıklarını dikkatli okursan tam olarak senin yazdıkların klişe olarak ortaya çıkıyor ok