Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Re: TANER KELEŞ

Mesaj gönderen taner »

Desteğinize çok teşekkürler arkadaşlar. Şu aralar forumu türkçeye çevirmeye uğraşıyoruz. inşallah yakında biter..
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

İnşallah taner abi..
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Mesaj gönderen shezofren »

Taner abi siten çok güzel ama forum ne zaman aktif olur? bu arada Ankara'daki konserede gelmeyi çok istiyorum..hatta evden kaçmam gerekicek o gece :)
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

taner abicim siten hayırlı uğurlu olsun.ben de dört gözle bekliyorum forumun açılmasını.sadece bu değil dört gözle beklediğim.şubat 23-24 tarihlerini de bekliyorum.BURSA'DA müthiş konserler bizi bekliyor:D
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen taner »

Arkadaşlar galeriye 14 Şubat konserinden resimler eklendi. Merak edenler bakabilir. www.tanerkeles.com/galeri.htm
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Bilgilendirme için teşekkürler harika çıkmışsınız hepiniz :wink:
Kullanıcı avatarı
Nazli
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen Nazli »

taner abi !!!!
siten güzel olmuş...
ellerine sağlık...
bir sürü fotoğrafın var bende...
işine yarayanlar olabilir, hatırlatayım istedim...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

:D ne güzel siteden haberleşmeye başlamışsınız.sizin yazılarını okuyunca ağzımla kulağım arasındaki mesafe kısalıyor :D bende de var birsürü fotoğraf.hatta seninkilkeri galeriden nazlı başak diye aratabilirsin nazlı abla =) ya birşey diyeceğim.oya erkaya neden gelmiyor siteye?onu da çok seviyoruz biz=) bu arada site çok güzel olmuş taner abi.ama galerideki fotoğrafları görünce çatladım=) çok karizma çıkmışsınız grupça valla =)
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

az önce okuldan dönerken beşiktaştan motora biniyordum ki,bir de baktım taner keleş ve mert alkaya :shock: ben nasıl olduysa kendimi yanlarında buldum.normalde konserlerde bile gidemem yanlarına.karizmatik olduklarından ,insan garanti soğuktur diye bakıyor nedense.halbuki,o kadar sıcak davrandılar ki,fd ayrıcalığını yeniden farkettim.ayrıca yakından ikisi de daha yakışıklı :D bir de nazlı ablamı görmeye başlasam vapurda falan
:D ama o elimden kurtulamaz, vıdı vıdı konuşurum heralde =) ah keşke yanımda emre(sokaklardaevcil) de olsaydı.iki gün önce bursa resimllide kulise falan girmiş,çok mutluydu.taner keleş de onun idolü de=) ben bu gazla sabaha kadar keman çalışırım artık :wink:
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

keşke yeldacm keşke ben de o ortamda olup o iki eşsiz insanla sohbet etme şansını yakalayabilseydm.ama olsun resimlideki birkaç küçük hatıra bile bir ömür boyu büyük bir yer kaplayaak kalbimde.ya taner abi benm için idolden de öte bir şey abartmıyorum.o birtane ya :) ama ben mert abinin de bu siteye katılmasını istiyorum.belki üyedr bilemiyorum ama olursa harika olur.seni de bekliyoruz mert abi.saygılar
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen taner »

Arkadaşlar.. Açılış sayfasına bir solo yerleştirdim.. Meraklılarına...
www.tanerkeles.com
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Abi sen ne yapmışsın öyle ya. :shock: Ağzım açık kaldı. Saniyede kaç nota basıyorsun sayamadım. Pes, bitirdin beni. Helal olsun sana.
Muhteşemsin. :rock:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

süper abi teşekkür ederiz.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben duyamadım :?
kaldırıldı mı acaba?
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen taner »

Çok özür diliyorum arkadaşlar.. Bazı çevrelerde kendini ispat çabası olarak algılanmış. Kaldırmak zorunda kaldım. 10 dakikada yaptığım eğlencesine birşeydi. Öyle ki gitarı bilgisayara direk bağlayarak çalmıştım..
Ama inşallah 27 Mart Frankfurt Müzik fuarında Randall Endorser'ı olarak bir gitar şov sahnem olacak.. Onun kayıtlarını koyarım artık.
İlginize çok teşekkürler..