Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Re: TANER KELEŞ

Mesaj gönderen sehrikalp »

Yasin kaçırdığına üzüldüm. Kendini ispat çabasıymış. O arkadaşlar herhangi bir FD konserine gidip görsünler Taner'i yeter. İspat gerekli mi gereksiz mi anlarlar. Tanercim ne ispatı sen aşmışsın abicim.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Abi ne ispatı ya?
Neler var be. Biz biliyoruz taner abiyi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

Taner Keleş ten bahsediyoruz...gitarı konuşturuyor; kendini ispat ne demek?
En son nilay_14 tarafından Perşembe, Mart 8, 2007 21:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Mesaj gönderen taner »

Desteğinize çok teşekkürler arkadaşlar. Ama uzatılacak ya da büyütülecek bir konu değil. Tadınızı kaçırmak istemedim.. Biz daha güzel sohbetlerimize devam edelim..
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Öncelikle geçmiş olsun Taner Bey ama ne olursa olsun sizin performansınızı etkilemiyor.Harikaydı dün akşam ki performansınızda,27 Mart Frankfurt Müzik fuarında da başarılar diliyorum.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

gülmek için güzel bir sebep aslında bu çaba konusu :)
bence bu tür dedikodular, onları çıkaranların ego tatminkârsızlıklarından ileri geliyor. neyse ki fuarda yapacağın şovu paylaşacaksın taner abi. ama ben anasayfaya eklediğini de çok merak ediyorum. keşke bir şekilde paylaşıma açık olsaydı. myspace'de adresiniz varsa olabilirdi mesela :)
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Mesaj gönderen destina7 »

Gerçekten çok güzel bir site olmuş taner abi çok sağol ayrıca sitedeki oner music linkinde akord kısmını çok sevdim benim gibi gitara yeni başlamış birisi için çok faydalı oluyor. Ayrıca nette gitarlar hakkında güvanilir bilgi alabileceğim bir yer bulmuş oldum. Bir de Feridun Düzağaç şarkılarının akor ve tablarını eklerseniz çok iyi olur. İnşallah bende bir gün sizin kadar güzel olmasa da iyi bir gitarist olurum :wink: tekrar başarılar taner abi... bu arada fikirlerinizi burda bizimle paylaştığın için teşekkürler :wink:
ozen
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ozen »

bilmem hiç dinlemedim :oops:
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

ya ne ispatı Allah aşkına gülüyorum öyle algılayanlara...saçmlaık resmen.üzüldüm kaldırıldığına taner abi ama başka performanslarını bekliyoruz siteye..
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

bu arada taner keleş'in bizimle burada bir şeyler paylaşması çok güzel ya!teşekkür ediyorum efendim :D
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen taner »

Arkadaşlar, Randall Endorser'ı olarak Frankfurt Müzik Fuarında yapacağım gitar kliniklerinin tarih ve saatleri belli oldu. Ola ki birinizin yolu oralara düşerse beklerim. Diğerleri için bu kliniklerin video kayıtlarını website'me Nisan ayında yerleştiririm.
Tarihleri merak edenlere.: www.tanerkeles.com/sahne.htm
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

yahu ben nasıl farketmedim bu başlığı taner abi bizzat aramızdaymış haberim yokmuş.. böyle kaliteli müzisyenleri aramızda görmek çok gurur verici.. abi siten de çok hoş, sık kullanılanlara ekledim.. girer dururum artık :)başarılarının devamın dilerim..
fulyaa
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: FULYA

Mesaj gönderen fulyaa »

bir izmir konserinde tanıdım.biz kızlar f.d nin konserinden sonra imza için sırada beklerken ona seslendik.hemen yanımıza geldi ve bizlerle muhabbet etti.çok hoşuma gitmişti.çok içten. :)
aDaLI
Üye
Üye
İsim: Salih

Mesaj gönderen aDaLI »

Özellikle konserdeki sololarına bayılıyorum =)
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen taner »

Website'mdeki forum sayfası sonunda açıldı. İlgilenenleri beklerim.
www.tanerkeles.com