Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Teşekkürler serkan abi.

Gerekli Bildirimler, Site duyuruları...
Lütfen Bu Bölüme Yazılanların Tamamını Okuyunuz...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Teşekkürler serkan abi.

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bu dünyada bazı değerleri (unutmasak da) her zaman var aslında diye hatırlattığın, karşılığı ödenmeyecek şeyler yaptığın, o çok sevdiğimiz gülümsemeli gözyaşını verdiğin, bağımızı, bağlılığımızı sıkıca sarmamıza sonuna kadar destek verdiğin, lavinya.net imize gitme dediğin için tüm site adına teşekkürler. Bu sayfa her açılışında sana teşekkür edecektir. Teşekkürler:
sehrikalp

Resim
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
yaskaman

Re: Teşekkürler serkan abi.

Mesaj gönderen yaskaman »

biliyoruz sen bunun olmasını istemiyorsun, o mütevazı ve fedakar tavrın bunun olmasına karşı ama bizi de anlayacağını biliyoruz serkan abi.
yaptıkların ve yapıyor oldukların için sonsuz teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Lavinya.Net de ki bu birlikteliği bu dostluğu bu sıcaklığı söndürmeyen, acılarımızı paylaşıp küçülterek, sevinçlerimizi paylaşıp büyülterek dostluğumuzun devamlılığını Lavinya'mızın varlığını sağlayan hakkını nasıl ödeyebileceğimizi bilemediğimiz Serkan Abimize hakikatten ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri Halen Birarada Tutan O Kocaman Yüreğin Kadar Teşekkürler Serkan Abi ...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Abi vaLLa nasıl denir bilmem ama bir çok zevkimiz de aynı sanki...
Geldiğinden beri daha bir sıcak oldu ortam.
Öncelikle içtenliğin için çok teşekkür ederiz....
Hep bizimle oL...
İyi ki varsın...
İçinden hep şehirler geçecek istanbuL'da... :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Serkan Abi, önceLikLe bu kadar duyguLu, bu kadar içten insanLarı birbirinden ayırmayıp, bu güzeLLikLerin devam etmesi için yaptığın fedakarlık için sana sonsuz teşekkürler.. Aramızda oLman, bizi birarada tutman gerçekten çok güzel.. Bunlar senin hoşuna gitmiyor biLiyorum ama, yaptığın fedakarlığın hakkını nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum.. Sana verecek en güzel şeyimiz sıcak dostluklarımız.. Bizi birada, Lavinyada tuttuğun ve paylaşımlarımızın devamını sağladığın sana sonsuz teşekkürler..
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

Serkan abi, ben en sona kalmışım teşekkür için. herkes birşeyler söylemiş.. bana söyleyecek birşey bırakmamışlar... bu yalan sanal ortamda bile hala senin gibi güzel insanlar olduğunu bilmek ve bu güzel insanların sayende bu sitede toplanabildiğini görmek inan çok mutluluk verici... çok sağol...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

tüm dünyanın uğruna paha biçilemeyecek bir sürü değeri feda ettiği bir zamanda yaptığınla lavinya.neti bir arada tutarak neler kazandın eminim tahmin ediyorsundur. ama tahmin edebildiğinden daha da fazlası var bilmelisin. burada herkes kendisi için çok önemli olan şeyleri, hayatlarını, duygularını paylaşıyor her yazılan cevapda bir nebze daha kendini iyi hissediyor. herkesin bilmesi lazım yaşadıkları ve yaşayacakları bu duyguyu birilerine borçlular. bu borç nasıl ödenir sence...sonsuz teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Ben bu konuya da biraz uzak kalmışım sanırım. Ama gördüğüm kadarıyla Serkan hocam olsun, diğer Lavinya.net modaratörleri olsun gerçek hayatta bir araya gelsek bu kadar sağlam bir dostluk ortamı kurabilir miydik bilemiyorum. Yani sanal ortamda gerçek hayatta bile belki elimizde olamayacak bir güzelliğin peşinden koşuyoruz. Bu güzelliğin bozulmamasında tuzu biberi olan herkese teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

uzun uzun bişeyler yazmak isterdim. çok anlamlı ve bi o kadar sıkıntılı günlerde desteğini esirgemedin. yaşça ve fikren büyüğümsün, abim sayılırsın. herşey için teşekkürler.

belki de lavinyayı bu kadar yaşayamıycaktık. muratın sıkıntılarını biliyorum da, sitenin kapanması bile gündeme gelmişti.

"lavinya" diye bişey olduran, bunda katkısı olan herkese teşekkürler. serkan abi lavinya seni ve gönlünü veren kimseyi unutmıyacak :)
~
ansızın gelecek gibisin..