Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük İnsan - Müzik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Qaein
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gülçin

Re: Büyük İnsan - Müzik

Mesaj gönderen Qaein »

offf off.. Şarkıyı radyoda duydum sözlerini yazdım.. Ve lavinya.net üye olmam lazım.. Derken işte yorum yazmaktayım.. Ama böyle bi şey olmaz.. Bunlar ne muhteşem sözler ne muhteşem bi müzik ve ne harika bi ses..ayrıca mütevaziliğiniz ve yapımcılara haklı isyanınız.. çook etkileyici.. çok tebrik ederim..defalarca dinleyip bımadığım nadir bi şarkı..önce haluk levent sonra fd sonra da siz benim için artık :D Allah kolaylıklar versin..hakkettiğiniz yerleri bulmanız dileğiyle..
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

dön şarkısıda çok güzel tıpkı büyük insan gibi
lavinya372
Üye
Üye
İsim: ezgi

Mesaj gönderen lavinya372 »

şarkı mükemmel!
ArifSami
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Arif Sami

Mesaj gönderen ArifSami »

Sevgili serkan ve Gökhan kardesler.

Ismim Arif-Sami ve Almanyada yayin yapan bir Türk radyosunda Arif Sami`yle Capcanli Gitar Ekspress isimli bir program yapiyorum.

Dön isimli sarkinizi tesadüfen kiz arkadasim sayesinde dinledim ve cok hosuma gitti. Sürekli olarak taninmis sanatcilarin sarkilarini calmaktansa sizler gibi arkadas ve meslektaslarimin sarkilarini calmak bana daha cok zevk veriyor.

Su ana kadar bulabildigim kadariyla Büyük insan,Dön ve Bilmezdim isimli sarkilarinizi dinledim.Eger sizler icin bir mahsuru yoksa bu sarkilarinizi yapmis oldugum programda seslendirmek isterim.

En azindan sizler gibi kardesleriminde sesini yurtdisindada duyurmus oluruz.

Baska sarkilarinizda vardir eminim.

Eger mümkünse sizlerle temasa gecip sarkilarinizdan olusan bir demet sunmak isterim programimda.

Tabiki orjinal isimleriniz ve sarkilarinizin orjinal sekilleriyle.

Eger bana bu firsati verirseniz cok sevinirim.

Radyo internet üzerindende dinlenebiliyor. Su anda internet adresini burada vermem dogru olurmu bilmiyorum ama ben yinede yazayim.

Eger bir mahsuru yoksa Admin arkadaslarda yayinlarsa adresi veriyim buradan.Dinlemek isteyen herkes beni 25.05.2007 aksami Türkiye saatiyle saat 21:00`den itibaren dinleyebilir.

Hepinize kucak dolusu sevgi ve selamlar gönderiyorum binlerce km uzakliktan.

Sevgiyle kalin hersey gönlünüzce olsun.

www.rhpozitif.de Arif Samiyle Capcanli Gitar Ekspress
gulucuk
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen gulucuk »

ses, yorum,müzik,söz,kişilik her şey dört dörtlük...hak ettiği yerde olacağına bende sizler gibi yürekten inanıyorum...
gizem
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Secret

Mesaj gönderen gizem »

gelipte dinleme fırsatım olmadı ama telefon sayesinde kuzenini günlerce üstüste dinleyen biri olarak en kısa zamanda İstanbula gelip canlı dinlemek istiyorum.
Bütün şarkılar olmasa bile sıkı takipçilerinizden biriyim (=
Yolunuz açık olsun ((=
busra
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen busra »

merhaba serkan şarkınızı az bir zaman önce bir arkadaşım aracılığı ile dinlemiştim ve inan çok ama çok hoşuma gitmişti.şimdi burada seni görmek beni heyecanlandırdı.umarım sen ve şarkıların hakettiğin yerlere gelir.yeni şarkılarınla görüşmek üzere....
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

müzik ve ses çok etkileyici gerçekten..arka arkaya dinleyince etkili oluyor..ilk dinlediğiimde bu kadar etkilenmemiştim ama moraliniz bozukken,kalbiniz kırılmışken...vs durumlarda çok iyi gidiyor :D doğruyu söylemek gerekirse sözlerini okuduğumda çok fazla beğenmemiştim ama dinledikten sonra fikrim değişti :D gerçekten güzel bir şarkı. başarılar dilerim umarım şans ve istedikleriniz hep sizinle olur... :wink: :lol:
kosaserkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen kosaserkan »

teşekkürler dostlar güzel ve samimi cümleler için..buarada askerliğim de bitti artık..evime geldim..ne çok özlemişim özgürlüğümü :D arif-sami bey,dediğiniz şarkılardan sadece büyük insan ve dön bize ait..bilmezdim adlı şarkı ne yazıkki internette gökhan türkmen adı kullanılarak yayılmak istenmiş bir şarkı olup ne söz ne mzüik ne de yorum olarak ben serkan söylemez veya gökhan türkmene ait bir parça değildir..bunun dışında efkarlıyım ve günah adlı şarkılarımızı da gökhanın space adresinden bulup,dinleyip,download edip dilediğiniz arkadaşlarınızla veya geniş kitlelerle paylaşmanız tabiiki mümkün..(http://www.myspace.com/gokhanturkmen) herkese tekrar sonsuz teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Hoşgeldin Serkan yeniden burada görmek çok güzel...ayrıca space adresini de iletmen sabah sabah çok sevindirdi. çok daha fazla sevineceğimiz haberlerinizi bekliyoruz görüşmek üzere :P
kosaserkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen kosaserkan »

teşekkür ederim hoşbulduk..gökhanın verdiğim space adresinden hangi günler nerde sahne aldığı yazıyor mesela dileyen arkadaşlar canlı canlı dinlemeye gidebilirler bunun dışında her pazartesi saat 21.00-22.00 arası İstanbulun Sesi radyosunda hemen ardından 22.00-01.00 saatleri arasında Radyo 7'de gökhan ve ben Kahraman Tazeoğlu ile birlikte canlı yayında canlı canlı şarkılar ile sohbet etmekteyiz..Herkesi bekleriz..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

evet farkettim izinli olduğum bir pazar gününü bekliyorum üsküdar'a geleceğim umarım en yakın zamanda olur bu izin de gelirim. görüşmek üzere... :P
LaWiN
Üye
Üye
İsim: BURCU

Mesaj gönderen LaWiN »

çok oldu duyalı sanki çok eskidende biliyormuşum duymuşum gibi bilmiyorum ilginç işte..
gamze28
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: GAMZE

Büyük İnsan - Müzik

Mesaj gönderen gamze28 »

Herkese slm,
sanki bu sözleri daha önce dinlemişim gibi gibi geliyor ama yinede söylemeliyim müzikte sözlerde bir harika gerçekten çok güzel tekrar tekrar dinliyorum...
arkadaşlara da gönderdim herkes çok beğendi...

---
Mesajınız yöneticiler tarafından düzenlenmiştir.
Lütfen mesajlarınızı küçük harflerle yazınız.
Site duyurularını okuyunuz...
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

güzelmiş