Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bulutsuzluk Özlemi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

seyytan yazdı:
yaskaman yazdı:
seyytan yazdı:ben bulutsuzluk özlemi nin özgurluk emek ister sarkısı derim... ac guzelim sacını ruzgar savursun... ac guzelim sacını gunes parıldatsın... ac guzelim sacını yağmur ıslatsın... suzulsun damlalar tenlerinden... biliyorum seni seven o cemberi... biliyorum özgurluk emek ister...

muhahahahaha abi süpersin :lol: :idea:

pardon ama yaskaman neden guldugunu hiç anlamadım cok mu komik geldi sana hani bize soylede bizde gulelim deme... :wink:
sözlerin bazı yerlerini yanlış hatırlamışsın dostum. eminim biliyorsun da yazarken aklına gelmemiştir. mesela rüzgar savursun yerine savursun rüzgar demeliydin ve biliyorum seni seven değil de saran o cemberi demeliydin vs...

yani sölemiim dedim sen ısrar ettin :D
yaskaman

31 Temmuz Pazartesi akşamı Harbiye Açık Hava'da 20. yıl konserini verdi Bulutsuzluk Özlemi...
Birebir görüşme fırsatı bulduğum Sina Koloğlu ve Nejat Yavaşoğulları abilerimize minnettarım yaşattıkları ve paylaştıklarından ötürü.
Nice 20. yıllara!!! Nice bulutsuz 20 yıllara...
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

ben de tvde izledim..orda olmayı isterdim doğrusu.. nice yıllara....
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

yaskaman yazdı:
seyytan yazdı:
yaskaman yazdı:
muhahahahaha abi süpersin :lol: :idea:

pardon ama yaskaman neden guldugunu hiç anlamadım cok mu komik geldi sana hani bize soylede bizde gulelim deme... :wink:
sözlerin bazı yerlerini yanlış hatırlamışsın dostum. eminim biliyorsun da yazarken aklına gelmemiştir. mesela rüzgar savursun yerine savursun rüzgar demeliydin ve biliyorum seni seven değil de saran o cemberi demeliydin vs...

yani sölemiim dedim sen ısrar ettin :D

saol beni uyardığın icin heyecan iste yaa... bulutsuzluk ozlemi nden cok ozurler...
yaskaman

defne yazdı:ben de tvde izledim..orda olmayı isterdim doğrusu.. nice yıllara....
hangi kanal gösterdi acaba? bi arkadaşım D Plus tekrarını verebilir diyordu ama... senin izlediğin TV doğan grubundan ise bunun doğruluk payı ortaya çıkabilir..
yaskaman

seyytan yazdı: saol beni uyardığın icin heyecan iste yaa... bulutsuzluk ozlemi nden cok ozurler...
rica ederim dostum, birbirimizi böyle kapatarak, yardımlaşarak ayakta kalabiliriz :wink: arada heyecanla oluyo böyle şeyler. takma kafana normaldir.. :wink: :idea: :arrow:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bulutsuzluk ozlemi 6 Agustos ta Mersin Akkuyu Nukleer Karsıtı Konser i var... tum mersin lilere duyurulur...
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

kanal D idi sanırım..
yaskaman

defne yazdı:kanal D idi sanırım..
hmm teşekkürler..
şimdi bize teletexden ya da netten yayın akışlarını takip etmek düştü..
yaskaman

seyytan yazdı:bulutsuzluk ozlemi 6 Agustos ta Mersin Akkuyu Nukleer Karsıtı Konser i var... tum mersin lilere duyurulur...
gitme imkanı olan tüm duyarlı vatandaşlar gitsin..
tepkinizi gösterin arkadaşlar.. :idea: :arrow:
floydian
Üye
Üye

Re: Bulutsuzluk Özlemi

Mesaj gönderen floydian »

16 Aralık Bursa Resimli Bar da çıkacaklar. bilet fiyatları 20 ytl civarında olur heralde.

Bursalılar için kaçırılmaz fırsat derim ben. ölmezsem giderim :):)
floydian
Üye
Üye

Mesaj gönderen floydian »

Bulutsuzluk Özlemi 20. yıl konserinin dvd si çıktı.

Eski grup üyeleri, Mor ve Ötesi, Duman, Redd, Aylin Aslım, Zuhal Olcay ve Sebnem Ferah gibi günümüz müzik dünyasının önemli isimlerinin konuk olarak katıldıgı konserin yanısıra; 20. yıl nedeniyle yapılmış röportajlar ve fotograf albümü de yer almaktadır.

Ayrıca bugün K-rock fm de, Türk Rock programında Nejat abi vardı. güzel bir söyleşi oldu.

Bunu kaçırdım dinleyemedim diyorsanız;

Bulutsuzluk Özlemi 28 Şubat çarşamba 18.00 - 20.00 arası Açık Radyo'da Açık Radyo'ya İstanbul'dan 94.9'dan ya da Acikradyo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
ebrul
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: erbil

Mesaj gönderen ebrul »

aç güzelim saçını savursun rüzgar,aç güzelim saçını güneş parıldasın,aç güzelim saçını yağmur ıslatsın süzülsün damlalar tellerinden........
yani arkadaşlar ÖZGÜRLÜK EMEK İSTER şarkısı da harikadır deneyin....ama senfoni orkestrası ile olan..
hayalperest
Üye
Üye

Mesaj gönderen hayalperest »

uçtu uçtu...uçtu...uçtuuuuuu...
süperler..bu işin babaları..
aragon
Üye
Üye
İsim: caner

Mesaj gönderen aragon »

20. yıl konserlerinde dumanla uçtu uçtu yu sölemişlerdi.10 numara bir performans hakikaten uçuk bi şarkı.Nejat abi bi başka tabi kaanda