Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLATONİK AŞK

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Ya bana necevap verir evet derse sevinirm hayır deresde yıkılırım korkusu aslında kırcan zincirleri hep üstüne gidecen ama diyoruz da yapamıyoruz işte, şuda var sadece sen biliyorsun ve hep sende saklı kalacaktır buda güzel birşey bence sadece sen biliyosun çünkü. :!:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

sevgiler paylaşarak coğalır....
serseri

Mesaj gönderen serseri »

İşte en güzel açıklama
En son serseri tarafından Çarşamba, Ekim 27, 2004 14:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

yani gerçek aşk platonik olanı mıdır?
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yok hayır paylaşılan aşk en güzelidir...!
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

ya kafamı alak bullak ettiniz hangi aşktan bahsediyorsunuz siz...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Biz Karşılıklı aşkın en güzeli oldunu söylüyoruz.... yani plotonik aşk konu içinde değil
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

bence en saf ve masum olanı... bıde en acı verenı..::
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Gerçek aşktır bence,ona dokunamadan uzaktan sevmek!!
En güzeli!!
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

sadece kendini karşı tarafa karşı küçük düşürmek tabii karşı tarafın duyguları vara iş deişir tabiii...bn yaşadım ve bi daha kimsenin arkasından koşmam kaçan kovalanır :wink:
DiLoS
Üye
Üye

Mesaj gönderen DiLoS »

romantic_dewil yazdı:sadece kendini karşı tarafa karşı küçük düşürmek tabii karşı tarafın duyguları vara iş deişir tabiii...bn yaşadım ve bi daha kimsenin arkasından koşmam kaçan kovalanır :wink:

iyide karşındakinin duygularını sormadan öğrenemzsn! yani eğer bu kendini küçük düşürmekse (senn deyiminle) evet gittim ve konuştum :!: belki küçük düştüm ama bişi olamıcaanı ve bu acıyla yaşamm gerektiğini öğrendim ne kaybettim hiç bişi! ama bişiler olabilcek olsaydı onu kazanmış olucaktım küçük ama mutlu olucaktım :wink:
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

kapanmayan yarayı doktora göstermemek...
Filinta

arkadas sevgi

Mesaj gönderen Filinta »

arkadslar bence sevgi seven le ve sevilenle güzeldir pilatonik felan hikaye kendini avut maktan baska bir sey olamaz eger seversen kendini sevdir olmuyor sa kendini hic kandırma bu benim görüs acım ...
DENİZ

Mesaj gönderen DENİZ »

ben bunu yaşadım sanki birşey oldu tavsiye etmem o çekti gitti ben hala arkasından ağlıyorum :cry:
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

DENİZ yazdı:ben bunu yaşadım sanki birşey oldu tavsiye etmem o çekti gitti ben hala arkasından ağlıyorum :cry:
yeter artık ağlama gitti o biliosun.bende biliorum sende.eee... gelseydi.gelemezmiydi?
bak tamam yeter artık bundan sonra da önceleri olduğu gibi elele verip aşıcaz bunları.biz neler aştık seninle.yine aşarız.biliosun biz istedik mi herşeyi yaparız. :wink: yeter yaa tutan mı var seni.açsana yelkenini,açsana yeni limanlara doğru...olmuyo mu ben yardım ederim.sen yeter ki iste.hep yanındaydım bu güne kadar yine yanında olucam.unutucaz onları.bitti başlıyoruz bugün.unutma kampanyasına.katılmak isteyen varsa bize haber verebilir arkadaşlar.katılım serbest.hep birlikte unutucaz şerefsizleri....