Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

teşekkürler

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
aslid
Yeni Üye
Yeni Üye

teşekkürler

Mesaj gönderen aslid »

bu benim son yazım..yarın ameliyata giriyorum, doktorların aileme söylediği "herşeye hazırlıklı olun" lafını malesef duydum. galiba bu gece son gecem. şu kısa sayılacak ömrümde sizleri tanıdığıma o kadar seviniyorumki, yüreği bu kadar sevgiyle dolu insanları kimse bir araya getiremez biliyorum. bu aslında feridun abinin sevgisi de değil, bu bambaşka bir şey. o kadar çok şey yapmak istiyordumki ama malesef zaman yetmiyor işte. hayatın anlamı işte burda yatıyor aslında...zaman...zaman hiç bir şeye yetmiyor. hani derler ya anı yaşa.. gerçekten doğru. vakit azalınca hep düşünüyorsun, hep bir şeyler daha yapmak istiyorsun ama zaman yetmiyor. olsun ben genede mutluyum, şu kısa zamanda
o kadar yüreği sevgi dolu insan tanıdımki...aslına bakarsanız şanslıyım. ölümden korkmuyorum, hayatı ve insanları çok seviyorum ama bu kaderimmiş napalım. sevgili hakan abi (karadsin) her şey için teşekkür ederim, yakın saydığım bazı arkadaşlar korkup kaçarken hastanede beni yanlız bırakmadığın için, sevgili bugfixed sana da teşekkür ederim bu saçma yazılarımı yayınladığın için, ve tüm lavinya ailesine teşekkür ederim yüreğiniz bu kadar sevgiyle dolu olduğu için.

Not: tişörtüm hala gelmedi...:)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: teşekkürler

Mesaj gönderen Bugfixed »

Geçmiş olsun kardeş. İnş.en kısa sürede iyileşir tekrar buralara gelirsin.. Acil Şifalar sakın korkma..
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Sen bir iyileş hepimiz giyeceğiz o t-shirt'lerden... :P
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

nereye gidiyosun ya dur daha yapacak çok şey var yarın baygın olursun belki gelemezsin ama ertesi gün mutlaka bekliyoruz valla küseriz hadi görüşürüz çok geçmiş olsun kendine normal bak çok iyi bakmana gerek yok çünkü
sinful
Üye
Üye
İsim: tugce

Mesaj gönderen sinful »

umarım iyileşirsin...
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

çok geçmiş olsun, daha dur bizi bekleyen bir sürü feridun düzağaç konserleri var... daha çok güzel paylaşımlarımız olacak bu site sayesinde... umutsuzluğa kapılma sakın... acil şifalar diliyorum...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

hangi hastane canım??? gelip destek olamalıyım sana. aşacaksın emin ol
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

çabuk iyileş daha çok geyikler çevireceğiz bu sitede sakın mızıkçılık yapma!
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

aa pes etmek yok biran önce iyileşmeye bak konserler bizi bekliyorr!
bak sana destek verende kocaman bi lavinya.net ailesi var...
en kısa sürede aramıza bekliyoruz seni :wink:
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

ve lütfen sağlığın hakkında bize bilgi ver olur mu?en azından seni tanıyanlar bize de bildirsin..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

yaklaşık 3 ay önce siteden bir arkadaşla seninle ilgili konuşmuştuk. çok temiz güzel yüreğin var. ölüm bu yaşında uğramaya utanmalı. güzel yüreğinin bu savaşta galip çıkacağı geçiyor içimden. inşallah da bugünlerdeki olumsuzlukları gelecekte çocukların,torunlarınla kötü bir anı olarak anımsıyacaksın. her hikayede iyi ve kötü sahneler vardır ya hani, umarım bu kötü sahneler kısa sürecek. yarın(veya bugün) bembeyaz bir sayfa açarak "mutlu sahneleri" yazıp oynamaya başlayacaksın.

senden iki ricamız var. öncelikli olarak iyileşmen :) diğeri de siteye uğradığında lütfen bir iletişim noktası bırak.

lavinya.net ruhlu arkadaşım geçmiş olsun. umutlarımız senle.
~
ansızın gelecek gibisin..
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

en kısa zamanda tekrar seni burada göreceğiz... kendinden emin ol korkma yeter... hepimiz madden olamasak ta bilki yanındayız... geçmiş olsun allah acil şifalar versin...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

aslid,biz de merak ediyorduk birşeyler yazıp sonra bizi habersiz bıraktı diye.önceki yazılarını ve hastalığını da biliyoruz.bu hastalıkta en önemli olan şey moral.hiç bir zaman umudunu yitirme.biz hep seninleyiz.son yazı lafları falan da hiç yakışmıyor sana.o ne demek ya?başka nick alacağım de onu anlarım=) ama inan bana daha çok yazılarımız yayınlanacak bu sitede..eğer istanbulda bir hastanedeysen gelip sana destek olmak istriz.habersiz bırakma bizi.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Dostum bu forumla ne ameliyatlar atlattık hiç merak etme bende senin gibi düşünüyordum, riskli bir ameliyat geçirdim kanama oranı %90 dı, ama bunu göze aldım ben, eğer göze alıyorsan kendine inanıyorsan ve hala yapabileceğin bir şeyler varsa(ki mutlaka olmalı) kendine söz veriyorsun, kimseyi düşünme sadece kendini düşün. Kendi kendine moral ver bu bambaşka bir şey unutma ki, biz yanındayız, lavinya dostlarım yanıma geldiler, bende gelirim , çok büyük bir destek oluyor bu. Yalnız değilsin kalbimiz seninle bunu bil. Umarım sende benim gibi her şeyi kolayca atlatıcaksın (kolay dediğime bakma çok acı çektim bea :lol: ) yanındayım bende dostum sonuna kadar, hep olumlu düşün lütfen, umarım başarılı bir ameliyat olur, en kısa zamanda iyi haberlerini alacağız buna eminim ama sana ulaşabilceğimiz bir numara ya da adres bırakabilirsen ki bu senin için de iyi bir destek olacak ve bizleri merakta bırakmamış olacaksın.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yürüyün be arkadaşlar :P

Evet dostum hastane'ni oda numaranı falan bildirebilirsen atlar geliriz vallahi.