Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Nev

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
sevimliay
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: AYSEN

Re: Nev

Mesaj gönderen sevimliay »

Bence Nev gerçekten çok başarılı.Onu dinleyince bu kadar ince düşünebilen karşı cinsten bir vatandaş olabilir mi diye düşünüyorum:) özellikle zor parçasında gülüm için geçerli değil ama:)
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

zor parçasına hastayım...
VeNomS
Üye
Üye
İsim: Ozgun

Mesaj gönderen VeNomS »

favorim mühürlü kaderim ve sen gibi
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

zor şarkısı harika
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

kendisi hakkında çok fazla bilgi sahibi olmasamda sevdiğim şarkıları var.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Severek dinlediğim nadir sanatçıdır kendisi harika şarkıları var.Bazen,Zor,Efkarlıyım,Mühürlü kaderim en başta gelenleridir benim için.
GaZoZ
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: G

Mesaj gönderen GaZoZ »

Resim

NEV, üçüncü albümü "Işığım ve Gölgem", 28 Ağustos’ta müzik marketlerde yerini alacak. Albümün çıkış parçası "Sükut-u Hayal" radyolarda dönmeye başladı bile...

"Işığım ve Gölgem" Nev ve Naim Korudağ prodüktörlüğünde 1,5 yılda hazırlandı. 12 şarkının yer aldığı albümde, Kör Kuyular ve Kelebek şarkılarının 2 farklı versiyonu yer almakta. Albümdeki tüm şarkıların söz ve besteleri Nev’e ait.
nevzatdgnsy
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merve

Mesaj gönderen nevzatdgnsy »

Türk Rock müziğinde kendine özgü vokal tekniği, farklı ve yenilikçi tavrı ile yer edinen Nev, 3. stüdyo albümü Işığım ve Gölgem’i Pasaj Müzik etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor.

Işığım ve Gölgem, Nev ve Naim Korudağ prodüktörlüğünde 1,5 yılda hazırlandı. 12 şarkının yer aldığı albümde, Kör Kuyular ve Kelebek şarkılarının 2 farklı versiyonu yer almakta. Albümdeki tüm şarkıların söz ve besteleri Nev’e ait.

Işığım ve Gölgem’ in ilk klip şarkısı Sükût-u Hayal, elektrik gitarla yapılan nağmeli solo melodisi ile dikkat çekiyor. Nev, Sükût-u Hayal’de yaşanan aşkı ve yalnızlığı bir başkasıyla dertleşirmişçesine anlatıyor. Aşk Meydanı adlı şarkısında ilk defa rap vokal yapan sanatçı, Cevriye Cabbar’la muzipçe gülümsüyor. Nev yeni albümünü anlatırken “İstedim ki deniz gibi olsun. Hem sığ hem derin olsun. Sanmayın başkadır niyetim, sadece kucaklamak istedim.” diyor.

80’lerin naif ve lirik anlayışını 2000’lerin sounduyla birleştiren Nev, her zamanki samimi tavrıyla kendi hikayelerini ve aynası olduğu hikayeleri anlatmaya devam ediyor. Alaturka tınıları Pop-Rock merkezinde uyarlayan sanatçı, Işığım ve Gölgem’i kendisi ile yüzleşmek, gölgesine sahip çıkmak, bazen bir kelebeği özgürce dokunmadan sevebilmek, ayrılık, acı, mizah gibi temalara değinen bir albüm olarak nitelendiriyor.

bu NEv'in üçüncü albümü"ışığım ve gölgem"in basın bülteni.herzaman ki gibi muhteşem bir albüm olacak.
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Eminim öyle olur.Nev çok değerli bir sanatçı.Merakla klibini bekliyorum.İnşallah kasetinide alıcam. :)
nevzatdgnsy
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merve

Mesaj gönderen nevzatdgnsy »

bence de alın. Hepimiz alalım. Bir bulabilsem ben de alacağım, aramadığım yer kalmadı, ama NEV senin peşini bırakmayacağım. :wink:
nevkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ÖSLEM

Mesaj gönderen nevkolik »

NEV tarzında en başarılı isimdir sesi müziği ve kişiliğiyle 1 numaradır o en iyi isimdir rock müzikte bence onu çok seviyorum..
albümüne gelince de yine br NEV klasiği her zamanki gibi şahane bir albüm hiç tereddütsüz alınmalı bence bu albüm NEV abimizin emeğine yüreğine sağlık yine yaptı yapacağını tebrikler daha iyi yerlere gelecek inşallah
SENİ SEVİYORUZ !!!!!!!!
bu arada NEV albümü korsan işgalı altında lütfen duyarlı olalım!!!!

KORSANA HAYIR!!!!!
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

nevkolik yazdı:bu arada NEV albümü korsan işgalı altında lütfen duyarlı olalım!!!!

KORSANA HAYIR!!!!!
korsan ne zaman biter biliyor musun. senin en sevdiğin sanatçının albümü için taşıdığın kaygıyı, sevmediğin bir sanatçının albümü için de hissettiğinde biter. (yanlış anlama, "sen" genel anlamda)

insanlar -kendim de dahil- kendi sevdiği sanatçıların albümleri korsana düşünce bişeyler yapmak istiyor/yapıyor. bunu her sanatçı için hissetmek, emeğinin heba olmamasını dilemek,bişeyler yapmak gerek.

en iyi yapabileceğiniz şey de, en değersiz gördüğünüz albümün bile korsanını almak yerine orjinalini almak.
~
ansızın gelecek gibisin..
sinevm
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: sinem

Mesaj gönderen sinevm »

malesef size katılıyorum.ve yine malesef bunu yeni farkettim Nev'in yeni albümünün korsanı olmasın diye çabalarken. :( inş. bir gün korsan da biter.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

sinevm yazdı:malesef size katılıyorum.ve yine malesef bunu yeni farkettim Nev'in yeni albümünün korsanı olmasın diye çabalarken. :( inş. bir gün korsan da biter.
sinan yazdı:en iyi yapabileceğiniz şey de, en değersiz gördüğünüz albümün bile korsanını almak yerine orjinalini almak.
:)
~
ansızın gelecek gibisin..
nevkolik
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ÖSLEM

Mesaj gönderen nevkolik »

aşk meydan şarkısı nedir öyle ya MUHTEŞEM bir tanedir NEV her tarz yakışıyor abimize helal olsun rap bile söylemiş abim.... :) daha iyi yerlere geleceksin güveniyoruz sana arkandayız :)

---
Mesajınız Yöneticiler tarafından düzenlenmiştir.
Lütfen türkçe imla ve yazım kurallarına uyunuz.
Site duyurularını okuyunuz...