Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bir Derdim Var

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
sophie
Üye
Üye

Re: Bir Derdim Var

Mesaj gönderen sophie »

bence başarılılar ve ben dinlemekten zevk aldığımı söyleyebilirim ki zaten beni tanıyan hemen hemen herkes bunu bilir.kısa bir süre sonra geliyorlar eskişehir'e bahar şenlikleri için.umuyorum bir aksilik çıkmaz ve gidebilirim konsere...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

cambaz ile tanımıştım grubu ogün bugün severek dinlerim bence başarılılar...
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

süper bir grup bence...

---
Lütfen türkçe yazım kurallarına uyalım...
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

bende grubu sende yaz yaz ile tanıdım cambaz ile bir çok basamağı birden çıktılar birderdim var ise en beğendiğim şarkıları.. şimdi ise her sabah diyorum ki; benim küçük sevgilim.. :)
less
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Cevat

Mesaj gönderen less »

Abi harun iki kere okula geldi adam son derece mütevazi.. İnce insanlar burnu kalkık falan değil. Adam harbi harbi konuşan adam bir de onlara sadece şunu söyleyebilirim daha güzel şarkıları varken neden küçük sevgilim ve ayıp olmaz mı ve şirket'e klip çektiler (her ne kadar güzellik göreceli olsada) ve şunu da söyleyebilirim onlara onları dayım sayesinde ilk albümden beri anlamazken dinleredim ve "iyi ki varsınız.."