Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Barış Akarsu

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: Barış Akarsu

Mesaj gönderen miyavzi »

hadı acımızı anlamıyorlar ama artık medyanın hastaya,hasta yakınlarına ve vefat edenlere hiç saygısı kalmamış,komadaki resimler gösterilir mi ya hiç mi vicdan yok sizde allah kahretsin çok kötüyüm çok!. :evil: :(
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

yaşamanın ne amacı var ki dedğim andır şu an..
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

ve benim de kamera şarlatanlarına bir iki çift lafım olacak orda insanlar acı çekerlerken kameranın karşısına geçip el sallayan insanların nasıl bir psikolojiye sahip olduklarını merak ediyorum , yazıklar olsun ... sadece yazıklar olsun ... tekrardan allah mekanını cennet eylesin barış akarsu ...
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

hoşçakal melek yüzlüm aklımın
bir köşesinde kalacak suretin
ve bana hep gülecek
aynaya her baktığımda
gözlerimdeki gözlerin... :cry: :(

Rabbim günahlarını bağışlasın
aileye ve sevenlere sabır diliyorum...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Allah rahmet eylesin..
vazgecemem
Üye
Üye
İsim: DERYA

Mesaj gönderen vazgecemem »

sen ölmedin. ölümü haketmiyosun çünkü.öyle olmuş olsaydı hala seni yanımızda hissetmezdik.seni yanımızda ve kalbimizde hissediyoruz.sen sonsuza kadar bizim için yaşıyor olacaksın.bizim için şarkılar söylemeye devam edeceksin ve herkes için o güzel gülüşünle bakacaksın dünyaya....dualarımız seninle
SaDaKaT
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Hacer

Mesaj gönderen SaDaKaT »

hiç bir şeyin garantisi yok bu dünyada... kimbilir daha ne çok şey yapacaktı...olmadı...böyle genç yaşta ölenlere ölümü hiç konduramıyorum, yakıştıramıyorum... artık allah rahmet eylesinden demekten ve onun için dua etmekten başka yapacak bişey yok...
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Allah rahmet eylesin.. :cry: :cry:
Barış ölüm savaşını yenemedi.Şu an çok üzgünüm.Ne diyeceğimi bilemiyorum.Allah günahlarını bağışlasın.Ailesine,sevenlerine allah sabır versin. :cry:
samyeli
Üye
Üye
İsim: aslı

Mesaj gönderen samyeli »

Üç günlük dünya dedikleri böyle birşey sanırım böyle bir olayın yaşanıcağı aklımın ucundan geçmezdi. Barış Akarsu kimbilir daha ne başarılara erişicekti. Allah rahmet eylesin ... :cry:
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Barış AKARSU'ya ebedi yolculuğunda allahtan rahmet diliyoruz...Mekanı cennet olsun... :cry:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Allah kalanlarına sabır versin,allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun :cry:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Dün akşam ölümünden sonra Kral TV de Konuşarock programının tekrarı vardı. Bu kadar hayat dolu, bu kadar kendime yakın hissettiğim birini kaybetmenin hüznünü yaşıyorum. Yoksa birgün hepimiz ölümü tadacağız. Ama vakitsiz gitmeleri içine yediremiyor insan.

Allah rahmet eylesin. Şarkıları unutulmasın...
BarisAkarsu
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ceyda

Mesaj gönderen BarisAkarsu »

Barış Akarsu hakkında ileri geri konuşan herkesi kınıyorum. Artık rahat olursunuz Barış Akarsu'yu da kaybettik bi güzel kına yakarsınız kliplerde çekmez ONU BUNU TAKLİT ETMESİN KENDİ MÜZİGİNE BAKSIN demişsiniz onada bakmaz zaten siz rahat olun sizin gibiler yüzünden bu genceciik insanları kaybettik Cem Karaca Barış Manço Akarsu sıra kimde ? diyemiycem çünkü onlar kadar asil onlar kadar içi dışı bir insan bulamazsınız .!
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ceydacım burada herkes görüşünü belirtmekte serbest,herkes herkesi sevmek zorunda değil.

Allah kalanlarına sabır versin Barış Abi'nin...
Trafik Canavarı :twisted:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

İnsan sevdiklerine ölümü yakıştıramıyor sanki aramızda bizlerle birlikte gibi :( Allah'tan rahmet diliyoruz,mekanı cennet olsun, sözlerin yetersiz kaldığı tek yer :cry: erken bıraktın bizi abi...