Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
seda17
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: seda

Re: BEN KÜÇÜKKEN..

Mesaj gönderen seda17 »

ben küçükken malesef çok özenirdim gözlük takmaya ve eminim başka bişey isteseydim olmazdı ama bu başıma geldi we şimdi nefret ediyorum gözlük takmaktan:D.çok kırardım kolumu falan ki hala tam gaz devam:D.Bir de çok severdim canım biricik dedecimle gezmeyi özellikle Çimenlik Kalesine gitmeyi.Ahhhh çok arıyorum o günleri.....
burcus
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen burcus »

ben küçükken hep büyümek isterdim,ablam gibi olmak,onun gibi düşünebilmek,onun gibi yani bir büyük gibi davranabilmek isterdim.şimdilerdeyse biraz büyüdüm sanırım ki artık ya hep böyle kalmak ya da tekrar küçülmek istiyorum...
esradd
Üye
Üye
İsim: esra d

Mesaj gönderen esradd »

Ben küçükken bir nişanlım vardı. benim bütüün oyuncaklarımı kırar dökerdi ama olsundu ben onu severdim herşeye rağmen :wink: güzel planlarımız vardı bizim ya.bi kere evlenecektik,okula birlikte gidip gelecek,parkta birlikte eğlencektik.hem o olursa annem de istediğim saate kadar oynamama izin verirdi dimi :lol: şimdi adını bile hatırlamıyorum ama. meçhul nişanlı nerelerdesiiin :lol:
emos
Üye
Üye

Mesaj gönderen emos »

solucanları tutardım biyerde biriktirirdim sabah bakardımki yoklar... :D hep nasıl gittiklerini merak ederdim, çünkü her taraflarını kapatırdım... şimdi anlıyorum nasıl gittiklerini :lol:
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Ben küçükken çok tutucuymuşum desem şimdi de öyleyim.Mesela hiç takım değiştirmedim.Dostluklarım sonsuza kadar sürsün istedim,istiyorum,isteyeceğim........
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

ben küçükken rüyamda annenanemin arka bahçesindeki kapıdan çıkar babannemlerin bahçesine geçiverirdim :D bir de ilkokulda bir rüya görmüştüm: okulu uzaylılar basmıştı :twisted: başka birinde de okulun yanından uzay mekiği fırlatılmıştı :shock:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

teyzemin kızı berrak ablamı çok çok severdim.hani küçükken bir insanı örnek alır da onun gibi davranmaya çalışır ya çocuklar işte benim örnek aldığım kişi berrak ablamdı.o da o zamanlar genç kızdı.bale,folklor,kafkas..vs danslara giderdi.bir gün gösterisini izlemiştim de keşke izlemeseydim.kim bilebilirdi ki ortaya fırlayıp da ''bibakı bibakı oo mini mini çok küçücük çok mini mini'' diyebileceğimi :D bu arada bibak berrak oluyor :D
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben bir gece reklamlarda deterjanın verdiği yumoş'u görmüşüm.bütün gece uyumamışım babam da gece vakti dükkan açtırıp gidip deterjan almış.
Bir müddet onunla idare etmişim daha sonra hediye kahverengi bir ayı gelmiş. Yumoş'a pis diyomuşum. At onu diyormuşum anneme :P
Kahverengi olan yumuşacıktı ondan herhalde...

Hala özlerim o ayımı :P
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

Yaramaz Emrah :D
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

ben küçükken pek düşmezdim.büyüdüm ayakta duramıyorum :?
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

ben küçükken ezildiğimi düşünürdüm hep meğer ailede en çok ben rahat bir çocukluk geçirmişim büyüyünce anladım ama herşey için çok geç öyle saçma bir düşünce yüzünden çocukluğumun tadını alamadım. :cry:

birde oturduğumuz yerde çingeneler çadırlarda yaşardı yani mevsimlik komşularımız tıpkı filmlerde anlatıldığı gibi inanın onlarla vakit geçirmek çok zevkliydi bir panayır kuarlardıki ooohhh dünya yansa umurlarında değil valla bu rahatlığımı onlardan kaptım heralde :lol:
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

birde ben küçükken farem vardı tarla faresi besliyordum annemden gizli oda fare yapışkanı almış ve minik farem o tuzağa düşmüştü onun öyle can çekişerek ölmesini izlemek ve hiç birşey yapamamak beni çok üzdü hala aklıma geldikçe ağlarım en sevdiğim hayvandır yılan ve fare..
adıda kalimeroydu annem beni susturamamıştı çok ağlamıştım
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

ben küçükken hayallerim de küçüktü...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Ben küçükken çok önemsermişim insanları..Herkesi arkadaşım olsun,onlar için bişeyler yapayım istermişim..Yeni yeni büyüdüm sanırım..Anladım,anladım ki sadece küçüklük aklımlaymış hayalden dostluklarım..
vazgecemem
Üye
Üye
İsim: DERYA

Mesaj gönderen vazgecemem »

Küçükken arkadaşlarla hep ağaçlara çıkardık. Aşağıya inmek istemezdik. Annemde üzerimi çok kirlettiğim için çok kızardı bana. Ağaçtan kaç kez düştüğümü hatırlamıyorum bile.

Birde bıçakla oynarken elimi feci şekilde kesmiştim. O sırada bayılmışım. Gözlerimi açtığımda başımda dedem, babannem ve annem vardı. Dedeme elimi erkek kardeşimin kestini söyleyince bir güzel dayak yemişti. Şimdi suçu kardeşimin üzerine atıp dayak yemesini sağladığım için çok pişmanım.