Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Murat Yılmazyıldırım

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
BINDIM
Üye
Üye
İsim: Mustafa

Re: Murat Yılmazyıldırım

Mesaj gönderen BINDIM »

Evet doğru şaka değil.
Yıllardır müzik şirketleriyle anlaşıp da çıkartamadığı ve yurt dışında kaydettiği 12 abüm.Ekimde çıkıyormuş.Röportajında okudum siz de bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

sana inanmadığımdan değil, olayın ilginçliğinden ve pahalıya da patlasa bunca yeni şarkıyla tanışacak olma düşüncesi hoş bir durum
~
ansızın gelecek gibisin..
BINDIM
Üye
Üye

Mesaj gönderen BINDIM »

Ben de çok sevindim ve sabırsızlanıyorum bile.Hatta ÖSS yerleştirme sonuçlarını bile düşünmüyorum artık :D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Merak ettim :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mutluchakal
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: oğuzhan

Mesaj gönderen mutluchakal »

murat abinin söylediğine göre ekimden ziyade ocakta çıkartmaya çalışılacakmış..ve ilk etapta ilk 4 albüm sunulacakmış..ama tabi şu anda bunlar net bir şekilde faaliyete geçmiş şeyler değil..o yüzden kendimizi şartlandırmayalım..kolay değildir böyle bir piyasada anında 4 albüm çıkartabilmek...1 albüm çıkartmak o kadar zorken 4'ünü birden piyasaya sürmek..umarım böyle birşey gerçekleşir ve bu inanılmaz büyülü albümleri hepimiz dinleme fırsatı buluruz...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

tşkler mutluchakal.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
BINDIM
Üye
Üye

Mesaj gönderen BINDIM »

Anlamadım ocakta ilk 4 albüm mü çıkacak yoksa o 4 albüm ekimde çıkıp geri kalanlar mı ocakta çıkacak?
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

ne kadar sevinmiştik :/ aslında beklemeye razıyız. dediğin gibi 0 derecede aşk başkadır albümünü uzun süre bekledik. bu kadar albüm için 1-2 yıl da bekleriz :)
~
mutluchakal
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: oğuzhan

Mesaj gönderen mutluchakal »

bu bahsedilen albümler senelerdir gündemde olan şeyler...murat abinin isteği ocakta ilk 4'ünü çıkartabilmek... ancak biraz gerçekçi yaklaşırsak Türkiye şartlarında böyle bir hamlede bulunmak çok zor.. yani bulunmaya çalışmakta problem yok..ancak müzik şirketleri böyle bir riske kendilerini atamıyorlar.. korsan almış başını gidiyor.. albümleri yüzbinler satan kişiler için bile böyle birşeye yaklaşmaya çekinirler bence... ne yazık ki günümüzde ne sanat için sanat ne de toplum için sanat yapılıyor.... sadece para için yapılıyor... yani sanatçılardan bahsetmiyorum.. yapılıyor demiyim de yaptırılıyor diyim... gerçek bu... murat abinin elinde olsa iki ayda bir albüm çıkartmak ister...elindeki şarkılarda bunu kaldıracak düzeyde, sayıda... ama işte piyasanın bu hali elleri kolları bağlıyor.. bu hususta bizlere düşen bu tarz sevdiğimiz insanları mümkün olduğunca desteklemek.. korsana en azından bunları hak eden insanlar için bulaşmamak...
sevgiyle..
düşle...
mutluca...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

belki de düş sokağının en güzel yönü şu. üzerinde pek durulmayan ama birgün kafaya dank eden, tüm güzel şarkıları gibi aslında onun da çok güzel olduğu ve hatta artı puanlara sahip olduğunu hissettirmesi. söz konusu şarkı, myy ın büyü albümündeki 'arayışlar'ı. bir gece sessizliğinde "bu sefer tam dinliyim" dediğim şarkı, o zamandan şuana kadar en fazla dinlediğim düş sokağı şarkısı :) sözlerinin her satırı çok güzel aslında. bu zamana kadar nasıl ve niye böyle dinlemedim.kendime şaşırıyor ve kınıyorum :)

/
kafi gelecek artık hayat,
kavuşmalar gerçeğe dönüşünce
~
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

Serbest Vezin Sembolik Şizofreni kitabını okuyan var mı arkadaşlar?? :roll: :roll: okumayı çok istiyorum ama bulamıyorum hiç bir yerde. bulabileceğim bir yer var mı acaba??veya aranızda olupta satmak isteyen?? :( :( :(
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Biraz önce murat yılmazyıldırım ile ilgili bir sitede bu haberi görünce biraz şaşırdım biraz sevindim..Sevinmemin nedeni Murat Yılmazyıldırım yeni bir albüm çıkarmış..Şaşırmamın nedeni albüm çıkalı bir hafta olmuş ve ben yeni öğreniyorum.. :)
Yeni albümün adı "Adsız".Albümde 19 şarkı bulunuyormuş ve yine bütün söz müzik ve düzenleme Murat Yılmazyıldırım'a ait..İlgilenenlere duyurması benden.. :wink:
Kullanıcı avatarı
MorYeL
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: İbrahim

Mesaj gönderen MorYeL »

Ben de okumadım o kitabı henüz ama elimdeki kitaplşarı bitireyim almayı düşünüyorum... Herhalde profilinden gördüğüm kadarıyla Ankara'da ikamet etmektesin. Dost Kitapevi (Karanfil Sokak) ve Remzi Kitapevi'nden (Armada) temin edebilirsin... Ben bu iki yerde kitaba rastgeldim hatta alsam mı almasam mı diye de çok kararsız kaldım :)

Düşle...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

Resim

Adsız I

1. Adsız Aşk-I
2. Adsız Özlem