Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yapabilenlere

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

o zaman ben anlamadım seni :(
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

yapabilen zaten yaparda yamayan nasıl yapmayı öğretir değilde yapandan öğrenebilir olmalı yada ders almalı olabilir.
melissa__

bende en başta öyle düşünmüştüm!yani mantık olarak öle olması gerekmez mi??
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

melissa__ dikatli bakınca anşalıyo zaten oda unutmuş olmalı doğrusu benim yazdığım olması lazım.
melissa__

ya ben başta sordum hayır doğrusu böyle dedi?valla anlamadım ben?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya şöyle anlatayım bazı insanlar tanıyortum bir şeyler bilmedikleri halde bir şeyler bilip havasına girip başkalarınada bu şekilde yol gösterirler etiket yapmak gibi bir şey ama zate n yapan kişilerde yapar yani gerisini siz getirin
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

kısaca kendini beğenmiş diyelimmi?
melissa__

valla scream bu iş iyice arapsaçına döndü??bilesin...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet öylede diyebilkiriz hakan melis hiçte bile karışık değil yaa birazcık düşün çok mu saçma geliyor hiç mi karşılaşmadın ben her gün karşılaşıyorum ne oldum havasına girip hiç bir halttan anlamadıkları halde ona buna etiket yapanlar bunlar benim günlük hayatta karşılaştığım durumlar
melissa__

yahu şöyle söylesene,öyle bi giriş yapmışsın ki başta slogan gibi olmuş!!
çok doğrus söylüyosun öyleleri çok miktarda mevcut hayatlarımızda ve ben öylelerine aslında ne oldukalrını söylemekten sonsuz bi haz duyuyorum :twisted:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

cani melis :twisted:
öyle pat diye yüzüne söylersen üzülmezler mi,alıştıra alıştıra söle bare
:lol: :lol:
melissa__

ben kötüyüm canım pat die söylerim :!:
metalipsis

Mesaj gönderen metalipsis »

aslında ikinizde bir yerde haklısınız (dark ve scream) arayı bulmak için demiyorum:)

ama olsun insanlar susarak değilde yazarak yada en azından yazarak diyelim,bunu adına alıntı olsa hava atmak içinde olsa :) herkese saygılı olmak lazım...

kör olmadan körün ne hissetigini bilemezsin.yada yanlışlar olmadan...

bence her ikiside gerekli...

takdire de tekdire de eyvallah deyip geçmeli...

hayat devam ediyor...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

değilmi metalipsis öyle bu arada meliss sendemi bir değişme var yoksa bende mi artık bana karşı çıkmıyor bana katılıyorsun nerede eski melis hayır yanlışssın o öyle değildir böyle diyen melis neyse sen en iyisini yapıyorsun helal olsun sana böyle kişilere hadlerini bildirmek lazım sende kızma kıza kumralda o bana göre doğru olanı yapıyor yani :wink: