Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ben ' SEVİYORUM' Diyen İnsanları Anlamıyorum!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

bulgur yazdı:
lavinyaa yazdı:çok kusuru olsa da sewebiliyo musunuz
Mükemmel insan seversin göremedigin kusuru vardır onunda....BEn kimseyi sevemiyorum yaa güven meselesi galibaaa.....Geçmişte gizlenmiş yaaralarım.....
olabilir tabi ama eĞer gerçekten seVmek istersen aşabilirsin güVen sorununu da bence birden karşına öyle biri çıkar ki...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

erkekler ilişkinin başlarında her türlü hayali kurmamıza yardımcı oluyolar aşkım uzun yıllar birlikte olucaz seni hiç bırakmıycam aşkımız sonsuza kadar sürecek vs.. ama heyecan bitince herşey yalan oluyor.. o kadar hayali tek başımıza kurmuşuz muamelesi görüyoruz...
xpapatyax
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: Ben ' SEVİYORUM' Diyen İnsanları Anlamıyorum!

Mesaj gönderen xpapatyax »

Çok seversin ve sevildiğini sandığın dönem dünyanın en mutlu insanısındır sanki.Aradığını sandığın dönemde ,beklersin aslında,kimin gülüşü,bakışı,duruşu beni derinden etkileyecek diye.O gülüşü keşfettiğin anda kaptırırsın kendini ve biraz daha bağlanırsın günden güne.Belki sen bitirirsin bir yerinde, belki o, incir çekirdeğini doldurmayan sebeplerle. Ayrılıklar bir taraf için rahatlama,bir taraf için ızdırap oluyor genelde. ''Biliyorum oda beni seviyor aslında,istemeden oldu bu ayrılık,oda beni düşünüyor şimdi''diyerek kendi kendini avutmalar başlıyor. Bittiyse bir taraf için bitmiştir birşeyler. O noktayı kabullenmez diğer taraf nedense. Niye bitirip pişman oldun o zaman,ya da niye bitirdi gitti,düşünmek lazım.Binlerce bahane bulur insan kendine,bir sürü avuntu icat eder. Hapsolup kalır o anın hayalinde.Gerçekten seviyorsan,kusurlar göze batmaz, ayrılık adı anılmaz.Sevginin tarifinde çoğu zaman söze gerek kalmaz.
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

çok derin bir mevzu gibi
dumanyaq
Üye
Üye
İsim: kbra

Mesaj gönderen dumanyaq »

aynen ya aynı şeyleri yaşıyoruz :D
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

sevmiyorum diyenleri anla o zaman bence :wink: