Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Bir de soğuk olmasa

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Bir de soğuk olmasa

Mesaj gönderen Bugfixed »

şu an hisar da müthiş bir kar yağışı bir o kadar güzellikte . birde soğuk olmasa :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

burasıda gercekten cok soğuk,ama siz sanslısınız en azından karın güzelliğini görebiliyorsunuz.bizim buralarda sadece çamur ve diz boyu soğuk,ıssızlık var :(
marjinal

Mesaj gönderen marjinal »

istanbulda çok soğuk ama maalesef kar yok. keşke yağsa her taraf bembeyaz olsa bundan daah güzel bişey olamaz herhalde... :)
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

tvde yarın ist.kar bekliyor dendiğini duydum,hadi yine iyisiniz :)
lütfen lütfen buralarada gelsin kar,çocukluğumun içimi ısıtan soğuk adamlarını özledim...onları yaratmayı özledim. :(
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hehe,ankara bembeyaz dün akşmadan beri??ben ilk kartopumu dün gece oynadım bile???
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

sunu ikide bi hatırlatmasan olmaz dimi melis :lol:
(ss)
benim içinde oyna bu gece.... :wink:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

oleey!suan burada kar yağıyor! :D
ve ben şimdi bir yandan kar tanelerinin düşüşünü izlerken,bir yandanda sizlerle bunları paylaşıp,aynı andada biricik arkadaşımın dönmesini bekleyip,fdnin içmden şehirler geciyor-unu dinlemekten büyük mutluluk duyuyorum :) .şuan gercekten gülümsüyorum ve okuduğum bir yazıda -gülümsemek bulaşıcıdır,gülümseyin,gülümsesinler etraf sevinçle dolsun,bir günümüzde böyle gecsin...-diyordu.bu yüzden bunu yazıyorum ve en azından bu yazıyı okumakta olanların gülümsemesini sağlamak istiyorum...
:lol:

------
ruhumda bir gemi,bayrağı tanınmadık,bilinmedik...--
-------
melissa__

burda da akşama kadar yağdı kar hiç durmadan ama gel gör ki yerde bi dirhem kar yok :(
biz de ne güzel tatil yağıyo die seviniyoduk??şirinem ben geldim ama sen yoksun,affet beni oke...
buarada doğuda yaşayanlar şimdi bu yazıları görse ne gülerler ama yaa,adamların her günleri bilmem kaç metre karla geçerken biz burda iki tane kar serpiştirdi die nerdeyse göbek atıcaz :)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

üzücü yanları 2 gündür şehir felç ne elektrik ne telefon cep dahil herşey kesik şiddetli kar yağışı ve fırtına sonucu yarım metre kar daha yeni geldi :) heran gidebilir.
.Terazinin Hüznü.
melissa__

hadi yaa??bizim karlarımız eridi,heryer buz pateni sahası misali...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

buzu geçtik tipi olmasında :lol:
.Terazinin Hüznü.
melissa__

sizin ordakini bilmem de bizim burdaki tipiyi tercih ederim valla?öyle deme ya,okula gidene kadar canım çıkıyo valla??her sabah artistik patinaj yapmak kolay değil :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bırak yaw tek güzel nokta beyazlığı :) heç yağmasa da olur .
.Terazinin Hüznü.
melissa__

:lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

allah aşkına yaa siz neden bahsediyorsunuz doğuda milim kar yoktu ben gelirken bir ara yağmur yağıyordu fakat sonra durdu ben yola çıktım eve doğru giderken karla tanıştım üstelik kötü bir tanışma sonunda trafik kazası geçirdik her şeyin birde kötü tarafı varya karın iyi tarafı bence sade ve sadece karla oyun oynanması başka hangi yani iyiki haa birde manzarası :P