Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Konser İzlenimleriniz

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Konser İzlenimleriniz

Mesaj gönderen Bozcaada »

Konser İzlenimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Lavinya.Net
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Re: Konser İzlenimleriniz

Mesaj gönderen nilay_14 »

8 aralık patlican konseri...
Büyük engeller aşıpta gittiğim bir konserdi.Hepberaber olmanın keyfini doyasıya yaşadık:)Hayatımda asla unutamayacağım bir konser keyfi yaşadım.Feridun abimiz in muzurluğu üstündeydi:)Sanatçı olsun seyirci olsun tam formundaydı.Gerçi çok bekledik ama değidi=)Abimiz yeni albümden bir şarkı söyledi...Sahneye Taner abi nin omuzlarına tutunup zıplayarak geldi :D Gala konserinde de böyle eğlenebilmek ümidi ile..İnşallah o akşam aramızda olmayan arkadaşlarda gelir...:)
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli

Başından sonuna kadar çok eğlenceli geçen bir konserdi. Tanıdık 20 kişi vardık. Aynı yüzler,aynı gözler,aynı duygular...
Canım ablam (scalon) abicim (bigmerLin) de olsa tam olacaktı :( Başka konserlere nasipse...
Saat 18.00 gibi YeniMelek'te kapıdaki sıradaydık. Çok kalabalıktı maalesef :?
Zaman geçtikçe dostlar toparlandı:
ortayaslicift(Hakan Abi ve Hayriye Abla+oğulları),bahar(SONBAHAR) bekir(bd) ,nuray (feza), bektaş,muhterem,bilal(turuncu),zuhal(zuzu) ve kardeşleri,murat (mrtkgl) , özlem(bozcaadali),burak aktan(dostum :P ) , nilay (nilay) ... (adını bilmediklerim ve unuttuklarım olabilir :( )
Teker teker içeri aldılar herkesi. Üstler arandı tek tek. Sonra bir holde bekletildik ve yaklaşık yarım saat sonra kapılar tamamen açıldı.
Önce Pinhani çıktı 21.30 gibi. Konser geç başladığı için yuhalanmalar oldu pinhani sahneye gelince. Grup üyeleri çok üzüldüler maalesef :?
Sonra emre aydın çıktı sahneye. Siyah gömlek ve mavi uzun bir ceket giymişti,çok şıktı. Bağıra bağıra, şarkılar söylendi. Davul şovu yaptılar bir ara.
Piyano çaldı Emre Aydın son olarak ve sahneden inerken dedi ki:
Bana göre Feridun Düzağaç Türkiye'nin en büyük sanatçısıdır dedi.
Takdir ettik.
Ve saatler 00.15'i gösteriyordu ki:
Bir anda kendimize geldik. Özlediğimiz tüm yüzler tek tek karşımızdaydı.
Özlemiştik o tınılarını... Ve Feridun Düzağaç....
Deli klibindeki gibi giyinmişti.Yeni albümden bir şarkı söyledi. Taner abiye omuz attı ara ara :P Neşeliydi,sahneye güller atıldı...
duygulu anlar yaşandı...
Estarabimde hep birlikte şov yaptık :P
Ayaklarıma kara sular inmişti ki doyumsuz bir konserin daha sonuna gelmiştik. Zor oldu bitirmek...
Çıkışta oya abla ve okan abi hariç orkestra üyeleriyle konuştuk,görüştük.
Sağolsun hepsi de samimi tavırlarıyla takdir topladılar her zamanki gibi...
Feridun Abi de çıkışta Hakan Abi'nin yanına geldi fotoğraflar çekildi.
Sohbetler,şakalaşmalar oldu ve bitti her şey.
"Gece saat 03.00'ü gösteriyordu ki hepimiz yeniden birer külkedisiydik.

Teşekkürler Dostlar...
Abilerim,Ablalarım...
En son Bozcaada tarafından Pazartesi, Aralık 10, 2007 20:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

Yavaş yavaş kararmaya başlayan havayla birlikte hepimiz toplanmaya başlamıştık.Konsere girmek için bekleyeler arasında bizde vardık ama farklı bi durumda ;ellerde gitarlar hep birlikte şarkılar söylerek bekliyorduk o sırada.Konsere gelen tanımadığımız kişilerde bizlerle şarkılar söylediler.İçeriye hepimiz girdik ve konserler başladı.Biraz kötü başlasada Pinhani'yle birlikte eğlenmeye başladık.Daha sonra Emre Aydın ile daha da neşelendik ve artık sıra Feridun Düzağaç'a gelmiştiki hep birlikte bir bütün olup sabırsızca hepimiz onu beklemeye başladık. Sahneye çıktığında ise hepimizin gözlerinde farklı duygular vardı belki ama dilimizde onun şarkılarıyla anlattık kendimizi.Orada hep birlikte bir bütün Feridun Düzağaç olmuştuk.Konser sonrası bizimle bukadar samimi olmaları ayrıca mutlu etti bizi.

Bizi yalnız bırakmayan herkese ve yanımızda bulunamayanlara (kalpleri bizimle olan) herkese teşekkürler.
femaledemon
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: duygu

Mesaj gönderen femaledemon »

Yeni Melek Konserinde Dream tv görevlisiydim ve Feridun Düzağaç'ın sahne dışındaki her zaman yanındaydım mükemmel bir konserdi... :)
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Güzel ve keyifli bir konser yaşadık feridun düzağaç'la :)
Yalnız arkadaşlar fotoğraf çeken varsa galeriye ekleyebilir mi ?
Çok sevinirim.....
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

konser izlenimlerine bende bir parça katılabilirim sanırım :))) grup halinde hepiniz çok iyiydiniz arkadaşlar , sizin tam arkanızda sırada sizinle şarkı söyledim ben de çaktırmadan :))) feridun düzağaç bugüne kadar izlediğim en güzel performansını sergiledi... yıllar geçtikçe değeri artan şarap misali :))) mükemmelden öteye yorum yapamicam iş yorgunu gittiğim konserin sonu çok eğlenceli oldu benim için...
safir
Üye
Üye
İsim: zeynep

Mesaj gönderen safir »

sahnedeki duruşu bile farklı..
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

22 Şubat konseri bir rüyaydı.....
yalnizimraziyim
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Şerif

Mesaj gönderen yalnizimraziyim »

15 MART Cumartesi gecesi Balans müthiş kalabalıktı ve çok hoş bir konserdi.

Çektiğim fotoğrafları benden rica eden bir çok kişiye söz verdiğim üzre foruma üye olup foto galerisine ekledim.Hepinize iyi seyirler;Sevgiler.
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

dün akşam çok güzeli.bu kadar kalabalık olacağını düşünmemiştim açıkçası.konser öncesi 2 saat beklemekte olmasa süperrr olucaktı.tanıdık , bildik yüzler de gördük ama selam veremedik kalabalıktan dolayı ,kusura bakmasınlar.saat 04:00 evde olsakta çok güzel bir geceydi....
haftaya kadıköyde görüşmek üzere ....selamlar..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli

Balans çok kalabalıktı. Çok mütevazi ve çok samimi bir konser oldu benim için.Orkestra üyeleri dahil seyircilerin de yüzlerindeki mutlulukları görünce çok çok çok multu oldum. Şarkılara hep birlikte eşlik ettik.
İzleyiciler arasında kendini bilmezler oldu maalesef. Laf atmalar,Alev Alev bağırmaları vs.
Bu konser Mert Abi'nin performansı ön plandaydı diye düşünüyorum. Ses sisteminde belirli aksaklıklar oldu,farkettik. Ben de dahil olmak üzere çoğumuz balans'ı sevmiyor. Orada konsere gitmek hiç içimden gelmiyor doğrusu.
Konserde eski şarkılara da yer verilmesi anlamlıydı."Yalan" çok sevdiğim bir şarkıydı özlemiştim canlı canlı dinlemeyi."Yanında" coşturdu herkesi zaten. Bizler edebimizle dinledik,eğlendik.

Orkestra üyelerinin güleryüzü,müzikle birleşince ortaya vazgeçilmez bir oluşum çıkıyor.Her biri sağolsunlar.Müzik kariyerlerinin yanında,birer birey olarak da hepsine ayrı ayrı çok saygı duyuyoruz. Her konsere bıkmadan usanmadan gelişimizin,her konser birbirimizin gözlerine bakarak şarkılar söyleyişimiz nedeni de bu güzel etkilerşimler olsa gerek.

Sitemizden scalon,ortayaslicift,SONBAHAR konsere katılanlar arasındaydı. Gözlerim sehrikalp'i aradı ama yoktu sanırım.

İşte Böyle...
Haftaya Kadıköy'de görüşmek üzere...
Yana yana şarkılar söyleyebileceğimiz nice konserlere...
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

: Konser Ä°zlenimleriniz

Mesaj gönderen Basak »

Emrahcım ne güzel eğlenmişsiniz..

Sen belirttin ben de altını çizmek istiyorum. Balansta konser izlemek
ve konser öncesi beklemek bir işkence. Burda hem konser alanının çok dar olmasının dezavantajı hem de kapasiteden çok daha fazla izleyici alınmasının olumsuzluğu var bence.

Dediğin gibi bütün konserlere bıkmadan usanmadan gittik. Ama gala
konserinde karar verdim bir daha Balansa gitmem.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

Gergin başlamasına rağmen güzel bir geceydi.. İşin ucunda Feridun Düzağaç'ı dinlemek olmasa idi Balans konserlerinin çoğuna -özellikle son birkaç tanesine- asla gitmezdim. Cumartesi akşamı da yine aynı derecede rahatsızlık verici idi mekan. Prosedür nedir, bu işler ne şekilde ayarlanıyordur bilmiyorum ama Taner Abi, duy sesimizi. Feridun Bey'e ilet lütfen. Bakın herkes Balans'taki konserlerden şikayetçi..
Konserle ilgili söylenebilecek tek şey yine harika olduğuydu.. Yanında ve Yalan süprizleri çok güzeldi. Mutlu ayrıldık Balans'dan.
Konsere geç katıldım. Gördüğüm göremediğim herkese selam olsun. Haftaya cumartesi gelemeyebilirim. Benim yerime de dinleyin.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Ayrı düştük arkadaşlar. Olmuyor böyle ama. Bir ortasını bulmak lazım. :)
Je est un autre