Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Cidden; gözden uzak olan gönülden de uzak mı.....?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
neslihann
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: neslihan

Re: Cidden; gözden uzak olan gönülden de uzak mı.....?

Mesaj gönderen neslihann »

bence gözden uzak olan gönülden de uzak olur
ama bir de şöyle bi söz vardır ya :''Rüzgar ateş için ne ise, ayrılık da aşk için odur; ufak alevi söndürür, büyük alevi canlandırır.'' bu da doğru olabilir :)
feriMEL
Üye
Üye
İsim: melike

Mesaj gönderen feriMEL »

her ihtiyacım olduğunda arayıp 5-10 dk sora yanımda olmasını isterdim tabii ama maalesef bende sevdiğimi uzak bir şehirde bıraktım ama anladımki yeterki insan saygıyı,aşkı,sadakati,ilgiyi,güveni bırakıp gitmesin..kendisini alıp gitsede bunları bana emanet ettikten sonra daha ne isterimki..gönlünü bıraktıktan sonra en yakınımdır o benim :wink:
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

tamamen gerçek sevgiye bağlı bence. önemli olan arada ki mesafeler yada engeller değildir.asıl önemli olan birini sevebilmektir.onu gerçekten hiç bir engeli tanımadan, düşünmeden sevebilmektir. o sen uzaktasın diye senden vazgeçebilir ama sen gerçekten seviyorsan ne olursa olsun onu sevmeye devam edersin diye düşünüyorum...
nurcan
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nurcan

Mesaj gönderen nurcan »

Bence tamamen yanlış bir durum..Elbette ki gözden ırak olan gönülden de ırak değil..Ama tabi ki sevginizin gerçek olup olmamasına ve duyduğunuz güvene bağlı büyük ölçüde ;)
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

bir kez gönle girdi mi biri... nerede olursa olsun o olduğu yerdedir...
uzaklar yakınlar farketmez bence...
görmeden de hissedilir bir şeyler gönül gözüyle
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Çok fark ediyor yaa.Sen istemesende isteyenler oluyor..
AsToF
Üye
Üye
İsim: ümit

Mesaj gönderen AsToF »

uzaklık etkiler tabiki.törpüler çoğu şeyi.ama şöyle bir durumda var o kişiyi 10 yıl sonra görsen bile içinden birşeyler kopar... tabi bunlar gerçek sevgiler için.
turkan
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: türkan

Mesaj gönderen turkan »

aşkın gözü miyoptur uzaktakini görmez ama çok derin ve tutkuluysa mesafeler engellemez
enkaz
Üye
Üye
İsim: NİRVANA

Mesaj gönderen enkaz »

kesinlikle dogru...
esradd
Üye
Üye
İsim: esra d

Mesaj gönderen esradd »

maalesef bende sevdiğimi uzak bir şehirde bıraktım ama anladımki yeterki insan saygıyı,aşkı,sadakati,ilgiyi,güveni bırakıp gitmesin..kendisini alıp gitsede bunları bana emanet ettikten sonra daha ne isterimki..gönlünü bıraktıktan sonra en yakınımdır o benim
tamamen katılıyorum feriMEL...yeter ki insan aşkı,sadakati,güveni bırakıp gitmesin...gönlü yanındaysa tamamdır.. :wink:
sabrina
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sabrina »

gözden uzak olsunda kalbi hep benimle olsun... arda mesafeler de olsa aşk olduktan sonra vız gelir bu da kanıtlandı... gerçi artık yanımda böyle daha da güzel ya neyse :P
wolfesc
Üye
Üye
İsim: süleyman

Mesaj gönderen wolfesc »

Kişiye bağlı olarak değişen bir şey bence eğer ilişkide karşılıklı güven varsa sorun olmaz....
bahar26
Üye
Üye
İsim: kevok

Mesaj gönderen bahar26 »

Valla tam içinde bulunduğum durumla alakalı bir soru.Kesinlikle gözden uzak olan gönüldende uzak oluyor.Tabi kısa bir zaman için demiyorum.Ama inanın öyle oluyor.Çünkü aşk bir yerde dokunmaktır.Ben sevgilim sıcacık elini tutamıyorsam ya da ona sarılıp kokusunu içime çekemiyorsam neye yaradı bu beraberlik.Onun gözlerinin içine bakamıyorsam,herkes gibi yolda elele tutuşup yüzümde gülücükler eksik olmuyorsa,onunla gönlümce görüşemiyorsam....sam...sam...sam.EEEEEEEEEEEEE bu şimdi beraber olmak mıdır?sizce
Son birşey(gerçi bu konuda içim çok dolu ama)bu yüzden sevgilimle sorunlar yaşıyoruz ve sanırım ayrılacaz.
KENDİNE GÜVENMEYEN BÖYLE BERABERLİKLERE GİRMESİN
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

Öyle gerçekten... Sen görmediğin birini heran uçmaya hazır bir kuş olduğunu bile bile ne kadar içinde tutabilirsin ki.. Güven ister hemde çok fazla güvenmek.. Her lafına inanmak lazım.. Elin kolun uzun, gözün geniş değilse lafına inanmaktan başka çaren yok.. Ama insan bazen sevdiğinden vazgeçip daha yakın daha destek verici, kollayıcı birini istiyor yanında.. Belki de bu yüzden gönülden ırak oluyor uzaktakiler..
yazmeltemi
Üye
Üye
İsim: Esra

Mesaj gönderen yazmeltemi »

Ben yıllardır görmediğim arkadaşlarımı unutamadım, hala seviyorum onları. Bu yüzden, gözden uzak olanın gönülden de uzak olduğuna katılmıyorum. Belki de ben çok fazla sevgi doluyum, bilemiyorum...