Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

seviyorsunuz ama bir sonunuz olmadığı için terkediyorsunuz?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

seviyorsunuz ama bir sonunuz olmadığı için terkediyorsunuz?

Mesaj gönderen Bucuu »

Seviyorsunuz ama bir sonunuz olmadığı için terkediyorsunuz?
Böyle birşey mümkün mü?
esra35
Üye
Üye
İsim: esra

Re: seviyorsunuz ama bir sonunuz olmadığı için terkediyorsun

Mesaj gönderen esra35 »

bence ne kadar zor olsa da mümkün,yada mümkün olmalı..çünkü bir gün aşk bir yerde bitiyor, keşke bitmese ama bitiyor işte :( o yüzden sonu olmadığına inandığın bir ilişkiyi yürütmeye çalışmak daha çok acı çektirir, zaman kaybettirir insana..önemli olan çok yara almadan kurtulabilmek..
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

kesinlikle.hatta bitenlerin çok nedeni bu.
genelde erkek sonunu düşünmez.ama mümkün :(
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

Ben seviyor olsaydım düşünmezdim sonunu... Yarına çıkacağımız meçhul çünkü değiyorsa seviyorsam bugünümü yaşarım...
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

sonunun ne olduğuna ya da ne olacağına kim karar veriyor ki ? sonu olmadığını düşündüğü için, bir insanın , bir ilişkinin sonunu getirmesi ne kadar akıllıca ? bu da böyle bir son sonuçta... bence herkes yaşadığı her saniyenin tadını çıkarmalı ve sonunu düşünmemeli... sonunu düşünen kahraman olamaz :)
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

yaşadığın andan öteye gidemezsen ne kadar gerçek olursun ki.insanın ayakları yere basmalı.o an için herşey yapılmaz.ilişkide son çok önemli.başlattğın zaman ilişkinin sonunu düşünmezsin belki ama işte bu "küçük" ayrıntı canını çok yakabilir.kahramanlık herzaman gerekmiyor yani :)
esra35
Üye
Üye
İsim: esra

Mesaj gönderen esra35 »

şiddetle katılıyorum :)
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

Mümkün bu... Çünkü yorulur bazen insan. Ne kadar sevsen ve ne kadar uzun süre sevsen de bir gün biter sonu olmayan ilişkiler.. En güzel yerinde bırakmak için. Onu hep güzel hatırlamak için...
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

mümkün.. bunu yaptım.. o zamanlar kendimden tiksindim, ortak bir karar sonucu ayrılıktı sonu bir şeylerin..
önceleri kendime çok kızdım, ama daha sonraları hayatımın en büyük dersi oldu bu ortak karar..
şimdileri iyiki de bitmiş diyorum.. eskiden bunun acısını çekmiş olduğum halde...
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

Yaşadığın an'dır seni gerçek kılan, yarına çıkmaya hangimizin garantisi var !!!
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

bazen bellidir bişeyler yani ortadadır durum. onu çok seversin ama engellerinden farkındasındır aşmaya çalıştıkça büyür engeller. açı çekmek ve çektirmektense bitirirsin. benim düşüncem tabi bu...
alpevren
Üye
Üye
İsim: alper

Mesaj gönderen alpevren »

İlerde de birlikte olamayaksan birlikte yaşlanııp ölemeyeksen bugün de olmasın. Ya hep ya hiç. Belki, biraz şimdi biraz sonra da olabilir ama sonranın geleceğinden eminsem.
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

kriterlerine uymuyorsa ilişkin ki aşk demiyorum aşkı bambaşka bir boyutta tutuyorum zaten aşkı istesen de bitiremezsin-
ilişkiyi bitirmek zorunda kalabilir insan, eğer ilerde hayatını onunla paylaşmayı düşünüyorsan ilişki sonunda ve farklı hayatlarsa sizinki ya da gelecekten beklentileriniz... bitirmekten ve bitmekten başka çare kalmıyor!
daisy
Üye
Üye
İsim: Eren

Mesaj gönderen daisy »

Acı çekmemek için çektirmemek için bazen yolun başında bırakıp gitmek daha iyidir.Her ne kadar nefret edilsende bir gün affedilmeyi umarsın...Bunu önce onun için yaparsın..yaparsın yüreğin kanasa bile..
marziye
Üye
Üye
İsim: marziye

Mesaj gönderen marziye »

Daha önce farklı başlıklarda bu konuda yaşadığım ve derin izler bırakan o kötü anımdan bahsetmiştim... Çok sevdim, kendimi sevgimi ilk onda keşfettim. Çokda savaştık birbirimiz için, denedik tüm tabuları yıkmayı ama ailelerimiz kan uyuşmazlığı olan bir vücut yada kangren bir uzuv gibi çıktı hep önümüze. Her önümüze çıkışlarında, bir tuğla koydular aramıza... şimdi o tuğlalar bir duvar oldu ve ayırdı bizi.. sonumuz yoktu.. Biz sevgimizi terk ettik, onu öyle boynu bükük bıraktık sahipsiz.... İstemesekte oluyor böyle şeyler sevmek, aşk çözmüyor bazen... Sonu yoksa iki kişinin mutluluğu için, sayısı daha çokları üzmeye, kırmaya hakkınız olmadığı geliyor aklınıza ve terk ediyorsunuz sevginizi..