Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Büyük İnsan - Müzik

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Re: Büyük İnsan - Müzik

Mesaj gönderen divane86 »

ben bu şarkıyı ilk dinlediğimde çok beğenmiştim ve hala cep telefonuma mesaj geldiğinde bu parça çalıyor. ama bende gökhan türkmen diye yazıyor. bu parçanın sahibiyle tanışmayı çok isterim :)
sabahyeliFD
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: seda

Mesaj gönderen sabahyeliFD »

şarkı harika.gerçekten çok güzel.umarım başarılarınız tek bir şarkıda kalmaz... :)
feriMEL
Üye
Üye
İsim: melike

Mesaj gönderen feriMEL »

çok güzel bir parça tebrikler..özellikle şu istanbul havasında pencereden bakınca insanı alıp götürüyor..başarılarınız daim olsun arkadaşlar..
criterian
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Ali

Mesaj gönderen criterian »

Şarkı tek kelimeyle HARİKA. Emeğinize sağlık. Umarım hak ettiğiniz yere gelirsiniz.
bahar26
Üye
Üye
İsim: kevok

Mesaj gönderen bahar26 »

:lol: :lol: :lol: Ya bu başlığa bir bakayım dedim.şarkıyı filan dinlemeyi çok istedim ama link silindiği için dinleyemedim.sonra bir baktım aşağıda sözleri var. :lol: :lol: bu benim telefon melodim ya dedim. :lol: Allahım ya içim ne kadar temizmiş.Hem burdan anlıyoruz ki şarkı birşeyleri başarmış.Yani bu yorum için(çok)geç kalmış olabilirim ama harika bir şarkı gerçekten de...Başarılarınızın devamını diliyom... :wink: emeğinize sağlık
TeCo
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Coskun

Mesaj gönderen TeCo »

kendi şarkılarımızı nereye ekliyebiliriz mp3 olarak :S
kosaserkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen kosaserkan »

bugün çok özel bir gün..2 sene önce büyük insan şarkısıyla başladığımız yolda nihayet istediğimiz hedeflerin ilkine ulaştık..gökhan türkmen-büyük insan albümü bugünden itibaren tüm müzik marketlerde..ilk önce buaraya haber vereceğimin sözünü çok önceden vermiştim ve unutmadım..bütün dostlara, lavinya ailesine ve özellikle muratcım sana çok teşekkür ederiz verdiğiniz destek için..sevgi ve saygılarımla..

Serkan SÖYLEMEZ
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Ooo Serkancığım gerçekten çok güzel haber inan. Albümün de buralara gelsin alacağız emin ol. :) Biz teşekkür ederiz o güzel eseri bizlerle paylaştığın için. Yeni bir başlık ile albüm tanıtımını yaparsan çok güzel olur.
Albümün ismi başlıkta
albüm ismi, içindeki eserleri vb gibi bilgileri.
Tekrar teşekkürler ve başarılar..
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Çok güzel bir haber... Tebrik ederiz hayırlı uğurlu olsun... :)
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
emilates
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: emil

Mesaj gönderen emilates »

Daha düne kadar bu sözleri Serkan Söylemez'in yazdığını bilmiyordum, internetten bu şarkı sözleri kim diye yazdığını merak edince,onu gördüm.
sadece dışardan tanısam da ve bizim mahallenin sakinlerinden olsa da, gerçekten çok beğendim ''büyük insan'' için yazdığın sözlerini.

tebrik ederim başarılarının devamını dilerim Serkan Söylemez...
cihangir
Üye
Üye
İsim: Cihangir

Mesaj gönderen cihangir »

tebrik ederim gerçekten,bende müzikle ilgileniyorum ve inş ilerde sizler gibi başarılı yerlere gelmek istiyorum.Bu şarkıyı severek dinlerim ve burda görünce sözlerini 2005 te verdiğinizi,çok şaşırdım.. . =)
kosaserkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen kosaserkan »

şöyle bir maziye bakayım dedim, nereden nerelere.. :) 3 albüm bitti, 4. yolda... ama ben hiç bir zaman nereden geldiğimi unutmuyorum.. şimdi forumlarda kendi şarkılarını paylaşan arkadaşlara ilham olsun.. elimden geldiğince de destek oluyorum.. tekrar bizim ilk yolculuğumuza en yakından tanıklık eden lavinyaya giriş yapıp yazmak istedim.. herkese selamlar, sevgiler, ve hiç bıkmadığım şeylerden biri teşekkür etmek; tekrar teşekkürler..

sevgiler..

Serkan SÖYLEMEZ
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Merhaba Serkan,
2005 yılında henüz albüm çıkmamışken bu güzel şarkıyı bizimle paylaşıp dinleme imkanı sağladığın için asıl biz teşekkür ederiz. :) En iyi çıkış yapan, şarkıları radyolarda, klipleri televizyonlarda en çok yayınlanan sanatçılardan biri olan Gökhan Türkmen'e ve sana öncekiler gibi kaliteli daha nice albümler temennilerimizle başarılarınızın devamını dileriz...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...