Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mor ve Ötesi

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
katya
Üye
Üye

Re: Mor ve Ötesi

Mesaj gönderen katya »

gül kendine,uyan,serseri.son deneme..hepsi süper..
mor ve ötesi+62343476472338..
TOPRAK
Üye
Üye

Mesaj gönderen TOPRAK »

yasemin yazdı:adamlar aynı müziği yapıyo bence objektif bakamıyosunuz.ne yani popüler olmamak için ne yapsınlar onu anlamıyorum.iyi müzik yapıyolar ve dikkat çekiyolar.popüler olmak için her şova çıktıklarını görmedim hatta hatta klipleri bile çok fazla dönmüyo bunun neresinde popülerlik onu anlamadım.ayrıca popülerlik kötü bişi değilki bunu kullanış şekli popülerliği iyi yada kötü yapar bence.ve yine bence mor ve ötesi iyi yolda.bu benim şahsi fikrim.beyenmeyende dinlemez olur biter :wink:
katılırım sana arkadaşım..küçük sevgilim klibini izleyeniniz varmı..şeytana dönüşen sevgilisini meleğe çevirmek için kanatlarını dikiyo..burda bile harika bi anlam var..ordaki kanat gerçekten sevgilinin mi sizce..adamlar hayatı daha nasıl anlatırlar,sizlerde nasıl anlarsınız bilmiyorum..anlamayan dinlemesin..bitsin gitsin :evil:
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

''re'',''cambaz'' hepsi güzel ama özellikle''bir derdim var''ve ''küçük sevgilim'',en azından bu iki şarkıyı dinleyip hala onları başarılı ve iyi bulmayan varsa benim söyleyecek başka bir sözüm yok arkadaşlar.
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

kaliteli işlere imza atıyorlar...
less
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Cevat

Mesaj gönderen less »

İyi ki Varsınz...
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

İyidirler, kaliteli iş yaparlar, başarılıdırlar efendim :)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: Mor ve Ötesi eurovision 2008

Mesaj gönderen Bugfixed »

Mor ve Ötesi Eurovision 2008 için güzel tercih. Başarılar. :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

ortaya nasıl bir şey çıkacağını heyecanla ve merakla bekliyorum, genel tavırları ingilizce şarkı yapmamamk üzerine de olsa bakalım bu sene yine ilk okul seviyesinde bile olmayan sözde ingilizce şarkılarla mı katılacağız??
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

şarkı türkçe olacakmış."insanın kendini en iyi ifade ettiği dil kendi dilidir" demiş grup..doğru söze ne denir.. :) başarılar mor ve ötesi..
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Eurovision şarkı yarışması, şarkı yarışması adı altında ülkelerin birbirleri ile siyasi, ekonomik ve uluslararası ilişkilerini derecelendiren bir yarışma. Bence bir anlamı yok. :roll: Madem ki katılıyoruz Mor ve Ötesi'ne Eurovision'da başarılar diliyorum ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ümit ediyorum...
En son Adventureman tarafından Perşembe, Şubat 14, 2008 12:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

Eurovision şarkı yarışmasına katılmalarını istemezdim ama artık oldu. Başarılar diyeyim artık.

Bu grup Türkiye'nin en iyi rock gruplarından biri bence. Önemli bir yerde. Hem şarkılarda siyasi.

Ama rock müzik bu yarışmada birinci olamaz bence. Geçen dönem 1 yada 2 rock vardı onlarda zaten kazanamadı. Kazanmaları çok zor Mor ve Ötesi'nin. Başarılar artık
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Re: Mor ve Ötesi Eurovision 2008 Deli Şarkısı

Mesaj gönderen Adventureman »

Mor ve Ötesi Eurovision 2008'de Türkiye'yi "Deli" isimli şarkı ile temsil edecekmiş... 15 Şubat Cuma günü TRT 1'de 19:30 ana haber bülteninde canlı yayında bu şarkıyı kamuoyuna tanıtacaklarmış..
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

mor ve ötesi deli isimli şarkısı ile katılacakmış eurovision'a... şarkı oldukca hoşuma gitti ama eurovision'da ne kadar başarılı olur bilemem , ayrıca ben de şahsi fikir olarak mor ve ötesinin bu organizasyona katılmasını pek benimseyemedim...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Evet güzel bir çalışma olmuş ama eurovision'da şansı ne olur diye düşündüm sunumu yapılırken...bekleyelim ve görelim...başarılar dileriz
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

Mor ve Ötesi Deli şarkısıyla katılıcak ama ben açıkcası harika kesin iyi bir derece alırız diyemiyorum . nedense bir derdim var yada cambaz kadar haz alamadım bakalım . yinede bol şans yolu açık olsun gönlümüz hep onlarla : )