Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

aşk sen nelere kadirsin....

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
nova

Mesaj gönderen nova »

bozulma 19 unda başlıyor demek..
:(
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

anlatman istediğini gerçekten anlamadım ahmet?ya artık şu karamsarlığı bırakır mısın?karşına yanlış bi insan çıktı die sürekli, bu tutum içinde olmican heralde??ayrıca tekrar açmak istemem ama onun kadar sende suçlusun...
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

ah aşk!
ne şiirler yazmıştım aşklarım adına.serseri bi aşkın peşinde en son sürüklendim kaldım .çocuktum elbet , masum bi aşk mıydı yoksa en korkuncumuydu hayatımın.sorgulayamam kendimi.büyüdüm işde biras daha.aşk korkutmuo artık beni.artık aşkı ben yönetebiliyorum eskisine nazaran.aşk insanı yönetirse adı aşk olmas bence.en son bi gülümseyişde çıkdı karşıma yeniden.şimdi benmi o gülüşün peşinde o mu benim şiirimde?kovalanıp gidiorus işde.ah aşk... :roll:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

AzazeL karamsar olma hepsi aynı olcak diye kaide yok boşver düşleeeeeeeeee......
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

karamsarlık yhapmıorumki ztn mutluyum şimdi..ölesine yazmıştım onları ..
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

tamam ozaman ...........
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

nev güzel anlatmış aşkı bu şarkıda.ayrıca duygunun olduğu yerde mantığın olması bana biraz mantıksız geliyor.aşık olunca ne bileyim işte içinden geldiği gibi davranmak gerekir.ayrıca karamsarlığa gerçekten gerek yok hayat hiç ummadığın bir anda çıkarabiliyor karşına aradığın insanı yada ömrüm boyunca aradığını sandığın insanı.ne bileyim aşk tuhaf bişey."sen yaralarsın yaralarımı sararsın hem öldürürsün hem hayata bağlarsın" gibi.çözemedim ki.
DEEP

Mesaj gönderen DEEP »

aranzıda çok yeniyim ama şunu söylemeliyim ki 24 yılda öğrendiğim tek şey aşkın doğrusu ya da yalnışı olmaz. eğer varsa da ben hep yanlış yolu seçmişim ne yazık bana...
melissa__

ya aşık olmak zaten başlı başına bi mantıksızlıkken bide aşık olmuşken mantıklı davranışlar beklemek komedii,tabi bence...aşk bir nevi beyin uyutucu;ne yaptığını nie yaptığını yada bu yaptıklarının sonuçlarını idrak edemiyosun! ki ben bugün eve kadar yaklaşık 25 dakika bi süre depar attım yağan karın altında,nie yaptım bilmiyorum...
madgirl

Mesaj gönderen madgirl »

ben kendı adıma söyleyeyım günümüzde yaşanan aşklar masumıyetten bıraz uzak.yanı etrafımda gördüklerıme göre bır değerlendırme yapmam gerekırse ınsanlar aşkı da çabucak tüketmeye bakıyorlar... artık kımse ıçın sevdığının gözlerının ıçıne bakmak yeterlı olmuyor. bır haftada herşeyı tüketıp bır yenısıne yelken açıyorlar... aşk bu değıl bence...
aşk ulaşılmaz olmalıdır kı tüketılemesın!.. sızce nedır aşk?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

feridun abiye sordularda bu aşk nedir olayını

o da dediki belli bir tanımı vs olsa idi aşkın e-hali demezdim. dedi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
madgirl

Mesaj gönderen madgirl »

evet aşkın e halı benm kendımı bulduğum nadır şarkılardan bırıdır zaten!önemlı olan da sevılen kışının gelmıyor olmasıdır.......
Sinek Saz

Mesaj gönderen Sinek Saz »

AŞKIN E HALİ harbiden cok güzel bi şarkı ve feridun'un sozleri bakımından en çok sevdiğim sarkısı

müzik de şahane........kesinlikle canlı canlı dinlenmelidir...
Scream

Mesaj gönderen Scream »

işte sanırım bu yüzen aşk sen nelere kadirsin denilmiş öle yada böyle sürekli tartışmalara yol açtığındandan olablir aslında melise burada katılıyorum sende suçlusun demekle zaten aşk nelere kadirsin dedin melis birde bu defa senin tavsiyene uyacağım doğru söylüyorsun galiba melis thaks..!
melissa__

eğer yapabilirsen valla bravo sana scream :wink: