Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

TANER KELEŞ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
duya

TANER KELEŞ

Mesaj gönderen duya »

TANER KELEŞ PANOLARIDIR.

Konser izlenimlerinizi,yorumlarınızı,düşüncelerinizi bilinçli bir şekilde yazabilirsiniz.

Teşekkürler.
Lavinya.Net
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

Çok başarılı.
duya

Mesaj gönderen duya »

bu başlığı açmamdaki amaç Taner Keleş'ten bahsedebileceğimiz bi ortamın olması.

kendi adıma gitar çalmaya çalışan ve ilk penasını Taner Keleş tarafından sahneye gönderilerek alan biri olarak onu seviyorum.
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

arkadaşlar elinde taner keleş fotosu olanlar (sizin çektikleriniz süpper olurdu) varsa siteye yükleye bilirler mi acep
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

taner abimiz... bence çook karizmatik birisi.. yenimeleğe girerken yanımdan geçti feridunu görmüş kadar heyecanlandım.. ayrıca girişteki hayranlarıyla dialoguda çok samimiydi birkez daha taktir ettim.. aklıma gelseydi 1 metreden fotarafini cekerdim ama ancak gittikten sonra aklıma geldi :)
ayrica burdan bateristine de bi gönderme yapmak istiyorum oda çok manyak bi insan..yeni meleğe geliyor bir arkadaşıyla konsere kalmış 45 dk iki eli cebinde uysal uysal.. çook mütevazi..mükemmellerdi.. feridun ve tayfasi... :) i love this song
marjinal

Mesaj gönderen marjinal »

taner keleş gerçekten çok başarılı bir gitarist. ben kendisini kıraç da çaldığı dönemlerden beri takip ederim gerçekten gitarı konuşturuyor.
kendisinin bayan hayranlarına gelince olması doğal çünkü gerçekten çok yakışıklı ve karizmatik bir insan ama hatırlatırım ki kendisi 34 yaşında bizim 15-16 yaş çıtır kızlarımıza biraz ağır gelebilir. :lol:
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

kendi adıma beni sadece gitarist kimliği ilgilendiriyor. ve bu yüzden o benim için bir idol.
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

du-ya sana katılıyorum dostum.taner ABİye ne denilebilir ki gerçekten muhteşem çalıyor.ayrıca bişey de söylemeden geçemeyeceğim
taner abimiz... bence çook karizmatik birisi.. yenimeleğe girerken yanımdan geçti feridunu görmüş kadar heyecanlandım.. ayrıca girişteki hayranlarıyla dialoguda çok samimiydi birkez daha taktir ettim.. aklıma gelseydi 1 metreden fotarafini cekerdim ama ancak gittikten sonra aklıma geldi
ayrica burdan bateristine de bi gönderme yapmak istiyorum oda çok manyak bi insan..yeni meleğe geliyor bir arkadaşıyla konsere kalmış 45 dk iki eli cebinde uysal uysal.. çook mütevazi..mükemmellerdi.. feridun ve tayfasi... i love this song
bu mesajın sonu çok hoşuma gitti :D feridun ve tayfası... valla gerçekten güzel yazılmış.onlar bi tayfa olarak muhteşemler :D
duya

Mesaj gönderen duya »

TANER KELEŞ Biyografisi

1970'te istanbul'da kabataş erkek lisesiyıllarında bateri çalarakmüzik yaşamına başladı. hemen arkasından gitarla tanıştı. (1986)
joe satrianive steve vai onun o yıllardaki idolleri oldu.
1988 yılında marmara üniversitesi işletme bölümünde ilk profesyonel grubu olan BARFLY 'ı kurdu.
bundan sonra çok çeşitli bar gruplarında ,birçok barda çaldı. (kemancı, hayal kahvesi, rock house vb) 1996'da ÖZLEM TEKİN'le çalmaya başladı.bar müzisyenliğini bırakıp sanatçı eşliğine eğildiği bu dönemde kıraç'ın ilk albümünün kayıtlarına girdi.
2000'de FERİDUN DÜZAĞAÇ'la tanıştı. böylece "ARTIK MÜZİSYEN OLDUĞUMU HİSSEDİYORUM" dediği dönem başladı. halen o dönemin içinde..........

sevdiği sanatçılar: JOHN MC LAUGHLİN, MİKE STEM, STEVE VAİ, JOE SATRİANİ, FERİDUN DÜZAĞAÇ, ÖZLEM TEKİN, DAVİD COVERDALE

çalabildiği enstrumanlar: gitar, bateri, keyboard, alto sax

Taner Keleş'in kendi web sitesinden alıntıdır.

Taner Keleş lise yıllarında gitar ve davul çalmaya başladı. İlk profesyonel cover grubu “Barfly”I kurarak gitar çalmayı seçmiş oldu(1988). 1996 Eylül’ünde Özlem Tekin’le çalışmaya başladı. Ardından birçok sanatçıyla stüdyo ve sahne performansları sergiledi..
Binlerce sahne performansından sonra sahne onun için daha önemli hale geldi. Pek çok değişik stiller çalıştı. Özellikle klasik gitar dahil, bütün gitar türlerini çalıyor. Şimdi 36 yaşında ve hala gitar çalışıyor.

1999 yılında Feridun Düzağaç’la çalışmaya başladı ve hala onunla beraber…
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

çok özür dilerim ama konuyu tekrar gözden geçirmeni öneriyorum. çünki ben kimsenin tipinden karizmasından bahsetmedim

anti parantez (dış görünüş bir çok insanın maskelerle dolaştığı günümüzde benim için bir başkasını değerlendirirken baktığım en son şey. herşey dış görünüş demek olsa brad pitt peygamber olurdu)

konu farklı yönlere sapıyor. ben bu başlığı açmanın sebebi TANER KELEŞ'in gitarist kimliğinden konuşabileceğim bi ortam olmasıydı.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

buralar soğuk karıştırmışsın gene??sen kimlerin yazılarını okuyup kimlere cevap yazıyosun anlamıyorum ya??tanerle sen ilgilenmeyebilirsin,o zaman yapacağın şey şudur; bu linki okumicaksın!geçipte zaten kötü çalıyo nie hayransınız falan demek değil??herkesin "kişisel"görüşleridir bunlar sana yorum yaptırmayı gerektirmez!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

konuya dönmek gerekirse;taneri daha öncesinden tanımıyodum benim onla tanışmam feridun sayesinde oldu :) ve kesinlikle çok çok iyi bir gitarist?babamın ve benim deyimimle gerçekten gitarı konuşturuyo...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

adam bana kalırsada cok iyi calıyor,ve işini iyi yapan bi adamın karizması fln ya nası gldi orya onuda anlamaıdm grci bnide ilgilndirmez lütfn tepki vermeyin.
sadece sunu sölemek istedim,sn tner keleş iyi bi gitarist feridun düzağaçada yakısır bi gitarıst,.. :wink:
Sinek Saz

Mesaj gönderen Sinek Saz »

iyi bir gitarist bence dinlediğim ve izlediğim kadarıyla... ama idol olamaz bence .... cunku türkiye'de kendisinden cok daha iyi gitaristler var......

(cem koksal, yavuz çetin (r.i.p.), akın eldes, serdar öztop................)

eminim kendisi de bunun farkındadır.))
emirates

Mesaj gönderen emirates »

Kendisi iyi bir gitaristtir. Ben ilk dinlediğim zamanlarda yahu bunun yaptığını ben de yaparım demiştim. Ardından 'Cumartesi' şarkısının 2.halini dinledim.Sonundaki soloyla beraber şoka girip sözlerimi de gerisin geri yuttum,bir daha da kimsenin yanında hakkında böyle konuşmaya cesaret edemedim.Canlı izlemeyi de çok istiyorum,inşallah o da olur..