Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Konser İzlenimleriniz

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Re: Konser İzlenimleriniz

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

aa evet! balans konserleri hep berbat bence :x ama f.d. olunca unutulur tabii.ama bu son konserde ben fenalaştım.yanımda bir yakınım olmasa neolurdu halim bilmem.ama yine de feridun düzağaç var!
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

Merhaba, dün akşam 18:00 den 23:00 kadar çok güzel vakit geçirdik Feridun Düzağaç sayesinde.Allah ona uzun ömür versin inşallah ne diyelim...
Bize öyle güzel duygular yaşattı ki ,anlatması zor.Dileriz daha sık anadolu yakasında konser verir.Gelelim konsere;
birinci konserinde önde oturan ve feriduna çok benzeyen annesi vardı. çok tatlı bir bayandı.Hakan bey ve eşi birinci konsere katılamadıkları için ,konserde tanıştığımız esra arkadaşımız sağolsun çiçek verme işini üstlendi,bende fotograflarını çektim.Feridunda çiçeği annesine verdi,tüm salon alkışladı.yani ilk konserde çiçeksiz kalmadı,gerçi yüreğimizdeki tüm çiçekler onun için...
Birinci konserde gelen istek parçalara karşı sonunda dayanamayıp açıklama yapmak zorunda kaldı.Sanatçıyı bu şekilde gelen istek parçaların zor durumda bıraktığını, tüm parçaları sahiplenen bir dinleyici özlemini kendi uslubuyla dile getirdi.
Konseri oturarak izlememizden dolayı bayağı zorlansakta ,Feridun da bunu düşünüp ; eski ve daha yavaş ritimli ve bizlerin uzun zamandır konserlerinde canlı dinleyemediğimiz parçaları yer vermesi (beyaz gibi) bir derece de olsa oturmak zorunda kalmamıza değdi..
gene birinci konserde deli parçasında deliren iki çılgın bayan izleyiciyi ,alkışlaması,deli parçasından sonra " anlayan el sallasın bana merhaba der gibi "kısmında seyirci el sallayınca salon havalanmış oluyor bu parçanın böyle bir iyi yanı var diye 2.konserinde yapmadığı espirisi konseri farklı kılan yanlarıydı.
ama kesinlikle 21:00 deki konseri daha coşkulu geçti .hem dinleyenler hemde orkestra ve Feridun daha coşkuluydu.Biletimiz tesadüfen Hakan beylerin ve diğer damar Feridun hayranlarının yanında olunca ,aynı duyguyu ,coşkuyu,heycanı taşıyan insanlarla bir arada olmak konseri daha unutulmaz yaptı bizim için .hakan beye de ayrıca teşekkür ediyorum ,hem de her konserinde Feridunu çiçeksiz bırakmadığı için.
konserle ilgili daha çok şey var anlatılacak ama benden bu kadar ...En kısa zamanda yeni konserlerinde görüşmek üzere .....
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

off off bursluluğumu alabilseydim gelecektim kadıköy'e :evil: :?
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Konserin ikinci seansında bulunmaktan çok mutluyum öncelikle. Oturarak konser izlemeye alışabilir miyiz bilemiyorum.

Çok keyifli,içten bir konser oldu. Eski şarkılardan bol bol çalındı. Slow parçalar çoğunluktaydı. Şarkı aralarında kişisel isteklerin (şarkı) haykırılması her konsere giden biz çoğunluğu çok rahatsız etti. Hazırcevap gibi şarkılar dinleyiciyi büyüledi. Yerimizde oturamadık çoğumuz. Bu konserlerin en samimi yanı Tüm dinleyicilerin gittikçe tanışıp kaynaşması,dostluklar kazanmaları ve aynı duyguları paylaşmaları sanırım.
Nice Konserlere...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

anlatmayı pek beceremiyeceğim sanırım ama canlı izlemek gerçekten güzel duygu :)
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Konser gerçekten çok güzeldi ben çok mutlu ayrıldım bir ara hazır salon karanlık ikinci konsere de azcık kalsam mı diye düşünmedim değil yani ;)
yesimtuya
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Yeşim

Mesaj gönderen yesimtuya »

22Mart konseri inanılmaz güzeldi.Tek pişmanlığım ikinci seansa da bilet almamış olmamdı.Gerçi ne kadar dinlesek de az gelir.Şarkılarının içinde boğulmaya devam ediyoruz ve edeceğiz:) Balans'ta görüşmek dileğiyle...
yiltisss
Üye
Üye
İsim: yıldız

Mesaj gönderen yiltisss »

En son 2 yıl önce izleyebildim Feridun Abi'yi ama hala dün gibi aklımda.. Tek kelimeyle harikaydı...
Aphrael
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: selvi

Mesaj gönderen Aphrael »

9 Nisan Ooze Venue konseri... Her zamanki gibi muhteşemdi, yoğun olarak yeni albümden şarkılar söylemesi beni mutlu etti şahsen. Fotoğraf makinama pil almadığım için kendime çok kızdım. Yine gözlerim kapalı bağıra bağıra söyledim bütün şarkıları yüzümde kocaman bir gülümsemeyle. Sen yeterki yine gel FD biz nerdeysen yine oraya geliriz :)
RUDER1
Üye
Üye

Mesaj gönderen RUDER1 »

süper ya bir hafta kaldı , balans konserine ,yarın akşamsa Kadir Çöpdemir'de izleyeceğiz.
nazli08
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nazlİ

Mesaj gönderen nazli08 »

c.tesi akşamı Balansta Süper bir gece yaşadık.Herşey çok ama çok güzeldi.
Balanstaki son konseriymiş.Artık ünv. bahar şenliklerinde bulunucakmış.
Anladığım kadarıyla Feridun Düzağaç ta geceden memnun ayrıldı ,gecenin ödülü olarak eski bir parça söyliycem dedi, gönlüm "oysa ellerin,çiğ ,ela yada nenni "dinlemek isterdi canlı canlı .Ama "unut beni " yi söyledi oda süperdi ...2-2,5 saat yetmiyor ,keşke tüm parçalarını dinleme imkanımız olsaydı ..Bunda şükür.En kısa zamanda yeni konserlerde görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Trombositleri hop oturup hop kalkan dalaksız özlem'i bir ara coşmuş vaziyette zıplarken gördüm.
FD de çok neşeliydi. Konserin başları itibariyle yüzler gülüyordu. Eğlenceli şarkılarla başlayıp yavaş yavaş durulduk.Konserin sonlarına doğru tekrar eğlenceli şarkılarla neşelendik. Sakın Gelme,Mazeretim Var,Ebruli,Estarabim'i de dinledik.
Balans'ta izlediğim en iyi konserdi. Müzik kalitesi açısından bu kez tatmin ediciydi Balans. Gece onikiye doğru başladı konser ve iki buçuğa kadar sürdü. Öyle yorulmuşum ki kafamı yastığa koyar koymaz uyumuşum.

Bu konserde daha çok kendini bilen,olgun insanlar vardı. Sanatçıya da müdehale olmadı bu yüzden.
Her zamanki konser tayfası yine beraberdik. Hem öldük hem hayata bağlandık birlikte. Aklı başında,kendini bilen insanlarla birlikte olabilmek gerçekten çok mutluluk verici.
Orkestra üyeleri de samimi ve içten tavırlarıyla geceye renk kattılar.
En çok hoşuma giden şey: Sahnedeki kişilerin yüzünün gülmesidir. Çünkü onların duyguları direkt olarak dinleyiciye geçer. Sahnede birinin gülümsediğini gören dinleyici gülümser. Mütevazi tavırlarıyla bizleri özlemlerimizle buluşturan tüm orkestra üyelerine ve Abimize teşekkür ediyorum.
Balans Konserleri'nin sonuncusuymuş bu. Artık "Bahar" konserleri başlıyormuş ve FD diyar diyar konserlere koşturacakmış. Çok sevindik,anadoludaki müzik severler bizim sık sık tattığımız bu duygulardan mahrum kalmayacaklar.
Yaza yaklaştıkça sevinçlerimiz artıyor sanki. Daha bir yaşama sevinci oluyor içimizde.
Sevgili müzik severler:
Nerede olursanız olun müzikten vazgeçmeyin. Konserlere gidin,sanatçıları canlı canlı izleyin. Birini albümden dinlediğiniz zaman hissettiklerinizle, o sanatçıyı canlı canlı dinlerken hissettikleriniz çok başka şeyler.
Sanatçıların da insan olduğunu unutmayarak,belirli bir mesafe içerisinde sevdiğimiz sanatçılara destek olmaya çalışalım. Konserlerde yanlarında olalım.
Ayrıca o konserleri "Dostlar"la birlikte izleyebilmek de aşkınıza alevler katar.

Bahar Konserleri'nde birlikte olabilmek dileğiyle...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

Bir daha balans konserlerine gitmeyeceğim diye ilan verişimin üstüne, Özlem'in yoğun ısrarını kıramayarak dolayısıyla tükürdüğümü yalayarak gittiğim, çıkarken "İyi ki gitmişim" dediğim konser olur kendileri :)

Yüzün, Yanında, Unut beni ve Beyaz... Büyük motivasyon oldu...

Ellerinize, kollarınıza, ağızlarınıza sağlık... :)
RUDER1
Üye
Üye

Mesaj gönderen RUDER1 »

Ne denir artık bu konserden sonra bilemiyorum, anlatması zor yaşanan duyguları.. Koştur koştur Balans'a gelip iki saat sabırsızlıkla bekledikten sonra Feridun Düzağaç'ın sahneye çıkışıyla sihirli bir dünyanın içinde buluyoruz kendimizi ve 2,5 saat öyle bir geçiyor ki tarifi mümkün değil. Konserin bitmesinin verdiği hüznü ancak bir sonraki konserin hayaliyle hafifletiyoruz.
Feridun Düzağaç 'ın sahnedeki enerjisi, sinerjiye dönüşünce, unutulmaz bir gece olarak kalıyor zihinlerde .
Başta Feridun Düzağaç'a, orkestradaki tüm arkadaşlara ve ortak duygular, sevinçler ve heycanlarla biraraya gelen herkeze bu güzel gece için teşekkürler... İyi ki varsın Feridun Düzağaç...
g123m
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: gizem

Mesaj gönderen g123m »

Denizli konseri de çok güzeldi ama kısa sürdü. gerçi ne kadar uzun olsa da bana kısa gelirdi, gene gel hatta hep gel

en güzeli de kara kara yı canlı olarak dinleyebilmekti....

bir dahaki sefere daha büyük bir kalabalıkla orda olacağız, birbirinden güzel şarkıları, o şahane sesten dinleyebilmek için....

ne kadar delicia da görüp heyecandan konuşamasak da,yeşil yakışmıştı :D