Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Aslında Ben...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
bahar26
Üye
Üye
İsim: kevok

Aslında Ben...

Mesaj gönderen bahar26 »

Arkadaşlar var mısınız ? Kendi kendimize itiraf edelim...

Aslında ben hayattan zevk alacağım diye dolu dolu yaşayacağım diye ne yaptımsa hep kendime yaptım...
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Re: Aslında Ben...

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

aslında ben mutsuzluğumu gizlemeye çalışmışım.hep üstünü örtmeye çalışmışım arayışlarımın.ama güneş balçıkla sıvanmaz gibi bir şey oldu ve patladı.ben hep arıyorum.arayış içindeyim.bunu kendime yediremiyormuşum aslında
Nyks
Üye
Üye
İsim: Dilara

Mesaj gönderen Nyks »

Aslında ben... :roll:
Ona hissettiklerimi sölyemediğim için çok pişmanım!!!Ama bu pişmanlığımı kimseye söyleyemeyecek kadar da içime kapanığım... :oops:
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

Aslında ben olup bitene kızıp, bir anda parlayıp, daha sonra 'heyt be sende acı mısın' diye bağıran dengesiz hareketlerin sahibiyim!
Hiç bir zaman benim olana derin anlam yükleyemeyecek kadar pasif, degerini bilmedigim icin kaybettigimde de perişan olan, zaman gecince başlayan pişmanlıkların sahibiyim aslında ben!..
En son minis tarafından Çarşamba, Aralık 10, 2008 15:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

daha birkaç saat öncesinde farkettim hani şöyle bir anlık ama hayatımızda önemli bir yer alan eksikliğini hissettiğimiz hayallerimiz vardır yaa "bir gün bunu yapmayı çok isterim" dediğimiz...aslında benim hiç böyle bir hayalim yokmuş :? bunun için mutlu mu olmalıyım yoksa üzülmeli miyim?
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

Yine, aslında ben..
Çok güçlüyüm ama bir yanım, kimsenin farketmediği, fark edemediği bir yanım çoktandır çökmüş. Gücü bitmiş.
Güçlü olmaya mı devam etmeli, yoksa görünmeyen yanımı göstermeli mi.
Hayır hayır böyle devam etmeli. Yılmamalı hiçbirşeyin karşısında. Daha şimdiden beynim karmaşık. Basit konulara değil. Çok büyük konulara. S adece kişisel değil, herşey için. İşte bundan vazgeçmek gerekirmi. Ama o zaman hizmet veremem, ve en büyük amacım hizmet etmek! of! bu ne!
aslında ben saçmaladım! :roll: :lol:

Güzel bir başlık bu "aslında ben". Çok teşekkürler bahar26!
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Evet aslında ben, güzel bir konu. İlk gördüğümde aklıma gelen ilk şey sadece şu oldu; hayatı kimse için ertelememeli, içinizden ne geliyorsa yapmalısınız. Hayat kısa ama hayat yaşayabildiğimiz kadar da güzel :wink:
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

aslında ben...
ne çok şey istiyormuşum
şimdi anlıyorum..
ve hala bir çocuk gibi korkuyorum!
En son metnazirk tarafından Çarşamba, Şubat 20, 2008 22:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

aslında ben hayatımı düzene sokarken duyguları karışan ; diğer taraftan kafamı toparlarken hayatında aksilikler çıkan biriyim . bu geçiş dönemlerinde anlaşılamıyorum . Bazende durum kötü bile olsa gereksinim duymuyorum açıklama yapmaya .kırıldığım kadar kırıyorum eminim ve yalan söylemiyorum hiç ama her nedendir ikna edemiyorum bazen . bu konudada kesin benlik bir sorun var ama o kısmı henüz çözemedim .
BSRscksn
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: büşra

Mesaj gönderen BSRscksn »

aslında ben birilerine çok geç alışan bu zamanda da elimde olmayan şekilde soğuk olan biriyim ben karşıdan sert ama farkedilmeyecek kadar yumuşak hissettirmeyecek şekilde duygusalım sanki çok güçlüyüm ama o kadar yorgunum ve bitkinim ki...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

aslında ben herkes mutlu olsun diye çabalarken hep kendimi yıpratmışım ve bunun farkına vardığımda ortada ben diye birşey kalmamış.. :( acaba bundan sonra yeniden inşa edebilirmiyim kendimi?
naznadas
Üye
Üye
İsim: mavialev

Mesaj gönderen naznadas »

aslında ben çok mutsuzum
yiltisss
Üye
Üye
İsim: yıldız

Mesaj gönderen yiltisss »

Aslında ben ; ben olmaktan kaçmışım hep habersizce..Sevgiyi buldum deyip oyunlar oynamışım kendime..Aslında ben bir yıldızmışım çok uzaktan dünyaya bakan,gerçekleri yakından görünce hüzünlerine sarılıp ağlayan..
mubarezatihayatiye
Üye
Üye

aslında ben neymişim böyle...
sağlam ve cesur...bu cesaretimi çok seviyorum...
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

Aslında ben duygusalın tekiymişim...Duyguları ortaya çıkmasın diye ödü kopan ama çokçada cesur bi insan evladıymışım...İlginç :!:
Benimle başım dertte ne yapsam bilmiyorum...:)