Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İlk AŞK.......

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

İlk AŞK.......

Mesaj gönderen hoca1982 »

İlk Aşk

Arkadaşlar ilk aşkınızı unuttunuz mu yoksa hala aklınızda mı?
İlk aşk:biraz bahsedelim.
Ben hala karşılaşmaktan korkarım onunla orada yığılıp kalmaktan korkarım... Ya siz.....???
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: İlk AŞK.......

Mesaj gönderen sinan »

ilk aşkını halen görebiliyorsan ne güzel :)

belki çocukluk ama ilk aşkım orta okul filandı. 10 yıl önce yani. şimdi nerde ne yapıyor bilemiyorum :)) geçici ama yine de güzel bir duyguydu :)
~
ansızın gelecek gibisin..
beyazleylak
Üye
Üye
İsim: fatoş

Mesaj gönderen beyazleylak »

İLK AŞK...
benim de ilk aşkım ortaokul zamanlarıma denk gelir...ve onu yıllar sonra (7 sene ) bulabildim...buluşacağımız vakit ne hissedeceğimi çok merak ettim kendimi bilemedim yıllar önce aşık olduğum çocuk karşıma çıkacaktı( ama yığılır mıyım diye korkmadım hocam :) )...neyseki o an gelmişti ve o eski yakışıklılığından hiçbirşey kaybetmemiş bir şekilde çıktı karşıma ama anladım ki benim hislerim değişmiş! tekrar aşık olmam mümkün değildi, çocukluktu bikere..çay içmeye biryere oturduk ve eskileri yadettik uzun uzun, bu kıştı henüz....sonra kalktığımızda farkettik ki çaylarımız öylece duruyor! o beni ben onu dinlemeye doyamamıştık heralde..güzel bir gündü gerçekten yılların özlemi dindi o gün ve yarım kalan bir dostluk tekrar başladı....korkmayın ilk aşkınızla karşılaşmaktan:)
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

çilli küçük bir kızdı
sevmeyi dil çıkarıp kaçmak sandığım zamanlar
şimdi dil çıkarmıyourm hiçbir aşka
çünkü ;
o ilk aşk kadar masum değil artık bende aşklar...!!! :)))
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Ne tesadüftür ki yıllar sonra daha bugün karşılaştım ilk aşkımla.Onunda ilk aşkı bendim ama o artık evli ve çok tatlı küçük bi kız vardı yanında.Film gibi ama kızıymış ve adını serap koymuş.İlk aşklar unutulmuyor zaten hayatta unutulan bişeyde olmuyorya bu da onlardan biri işte.Güzel bi duygu en azından ben bunu yaşadım diyebiliyorum,hiç yaşayamamaktan iyi diye düşünüyorum.
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Benim korkum Fatoş onunla karşılaşmak değil aslında onun karşısında konuşamamak. Zaten ona sevdiğimi söylerken bile konuşamamıştım ya neyse :D Biraz eski model bir insan olunca öyle oluyor aşk ve sevgi bizim için zor söylenecek bir kavram gibi geliyor:D:D:D
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

keşke her aşk eski model yaşansa hocam , amiyane bir tabir olacak ama kimin eli - kimin cebinde artık sevdalar...
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

İlk aşk ilk büyük hüsran!!!! İlk hayal kırıklığı ilk yanılma!!!
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

şuana kadar yorum yazanlardan en küçüğü olarak sevgili abi ve ablalarım,benim ilk aşkım daha doğrusu o zaman aşkmış da haberim yokmuş :D benden bir yaş büyük,ama yinede kısa boylu,şirin bir çocuktu.ne tuhafki şimdi o tip insanlara ilgim yok;yani şirin,şeker erkeklere... :)
ama önemli olan bence son aşkım.şu ana kadar hiçbir insana aşık olmamış biri olarak,aşkı temiz,saf bir duygu sanıyorum.umarım böyleleri karşıma çıkar :)
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

senden küçük olarak ben geldim :lol: şuan hala onu görüyorum hem de hergün :roll: :?
beyazleylak
Üye
Üye
İsim: fatoş

Mesaj gönderen beyazleylak »

yanlış anlaşılmasın hocam tamam ben de onu kastettim zaten konuşamamaktan veya yığılmaktan korkma diye...çünkü çok eskide kalıyormuş anlıyorsun ki...sen gene sevdiğini zor mor söylemişsin bir şekilde, ben söyleyememiştim bile..hatta söylemedim de gölge düşmesin diye birşeylere; çocuklukta kalmış olsa bile ... aşk ve sevgi bizim için de zor söylenilen kavramlar... :wink:
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Nerede, nasıl başladığını anlayamadığım bir şeydi. Hayatımın orta yerinden geçip gitti. Gitmeye de devam ediyor.
komikzade
Üye
Üye
İsim: irem

Mesaj gönderen komikzade »

Benim ilk aşkım olmadı zaten aşık da olmadım hiç :) hoşlanma-ilgi duyma vs vs...
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

ilkokulda yanımda oturan bir kızdı. En temiz duygularımla seviyordum onu. Sonra başka okula gitti. O gittiğinde kendimi çok kötü hissetmiş, bir daha aşık olamam diye düşünmüştüm. :) Hatta o çocukluk zekasıyla onu kaçırmayı düşünmüştüm. Çocukluk işte. :D :) Aslında çok güzel zamanlarmış ya.. :) Büyüdükçe insanlar gibi aşklar da sahteleşmeye başladı. Ve bu böyle sürüp gidecek gibi.. :? :!:
metnazirk
Üye
Üye
İsim: hayat

Mesaj gönderen metnazirk »

ilk aşk..
benim için çocukluğum.. ilk sıra arkadaşım.. ilk futbol maçını yaptığım erkek.. ilk dayak yediğim ve ilk dövdüğüm :)
sonrasında her akşam annemin avaz avaz eve gel diye bağırmalarına karşın akşamlara kadar mahalle de dertleştiğim, oyunlar kurduğum..
"oooo çekilin yoldan, vahşi batıdan geliyorlar" diye şarkı söyleyip dans ettiğim...
çocuktuk, masumduk.. ilkti, özeldi..
aramızda öyle herhangi bir itiraf olmadı herşey içerlerdeydi..
şu anda hala iyi olduğunu bildiğim biri benim için özel ama çocukluktu işte ..
En son metnazirk tarafından Pazar, Ağustos 31, 2008 22:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.