Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ilk aşkım

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
sevmek
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: GÜLAY

ilk aşkım

Mesaj gönderen sevmek »

ilk aşkım kuzenimdi 12 sene onu sevdim sevgim hiç bitmedi ona halada seviyorum
bebeğim o benim şuan ben 17 o 19 yaşında bana sevgililerini anlatıyor içim içimi yiyiyor ama onla dostluğumu korumak için dinliyor ve gerekirse yardım ediyorum o onu sevdiğimi bilmiyor sadece bir gün daha küçüktüm65 yaşında vardım ona söledim ama ben o günü hiç unutmadım o unuttu
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Re: ilk aşkım

Mesaj gönderen uzak »

ilk aşkım deli aşkım
bana çare bul
kendine çare bul
gel çöz beni
azad et benden

bu dünya naylon
anlamak güç
bırak sarsın ikimizi geçmiş

Ezginin Günlüğü'nün bu muhteşem şarkısını hatırlattı bana bu sözler.. :)
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Kapı açıldığında ben ayakta hocanın sorduğu soruyu cevaplama telaşındaydım.İçeri üç tane kız girmişti:biri komşunun kızı yasemin diğeri arkadaşım sevdiği sevgi diğeri ise benim belki de hayatımda bir daha sevemeyeceğim ilk bakışta aşık olduğum kişi:'MÜCELLA'...
İlk aşkım ve son aşkımdı ondan başka kimseye daha aşık olmadım.Bkalım bundan sonra olabilecek miyim...????
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

sürekli resim defterine saçma şeyler çizerdik.hem güneşli bir gün,insanlar denizde.hem de kar yağıyor :D böyle bir zeka varken daha,yani çok küçükken,şimdi abi dediğim bir yakınımız.onu öyle severdim ki..çocukluk işte,hep peşinde dolaşırdım.ben 3 yaşlarındaydım o da 7-8. herşeye ama herşeye gülerdik ya...ama şimdi o benim canım abim =) hâlâ o günleri birbirimize hatırlatıp kahkahalara boğuluyoruz.inşallah bu yazıyı okumaz :D :lol:
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

İlk aşkımm....bilmiyorum ki aşk ne diye!! kimi sevsem aşığım sandım...belki de güçlü birşey var belki de hiç yok...
Ama lise hazırlıktaki büyük aşkımı ilk aşkım olarak nitelendirdim hep..
Benden 3 yaş büyüktü ama olmadı işte... Sevgilisi varmış... hayatımda öyle ağladığımı hatırlamam...
Şimdi de arkadaşım... Hayat...
ravza
Üye
Üye
İsim: gonca

Mesaj gönderen ravza »

he he çok sevimli... ilk aşklar ne çocuksu bi o kadar da masum...
birinci sınıftaydık bende sınıfın yaramaz yakışıklı tombiş tombiş en tatlı çocuğuna aşık olmuştum. gel zaman git zaman ben hala seviyorum tabi her yere ismini yazıyorum eve geldiğimde kimse yoksa var gücümle adını bağırıyodum ( ah bu çocuklar ne cesur...)
neyse sonra 3.sınıfta bahçede oynarken kafama top attı ve benim büyük aşkımda oracıkta bitti :D
melodi61
Üye
Üye
İsim: funda

Mesaj gönderen melodi61 »

15-16 yaşıdaydım bir yaz tatilinde uzaktan bir akrabamdı geçen yaz onuniçin hiç tipim değil demiştim :) aşık oldum beni bekle dedim beklerim dedi
aynı şehirlerde ünversiteyi okuyabilmek için 1 sene çalıştık olmadı o istanbula gitti ben başka bir şehre kavuşamadık gene beklemekti niyetimiz seviyordum ya o da seviyordu ya ne vardı geçerdi günler...Ünversitenin bitmesini sabırsızlıkla bekledim son sınavım vardı aynı şehirde yaşayabilmemiz için 4 buçuk yıl bitmişti ayrılmak istedi bir nedeni yoktu gitti zaman geçti onun bıraktığı enkazla sınava girdim yapamadım...Yanına gittim neden dedim neden??? Biliyordum dedi seni gördüğümde gene aynı şeyleri hissediyorum dedi devam edelim unutmadım seni... döndüm ama aramadı sormadı sonra.... BİTTİ
bi daha aşık olur muyum bilmem ama ilk aşıkım bir hayal kırıklığıydı!!!
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

6 yaşında filandım herhalde.. özgür diye biriydi.. beni çok sevmişti küçücük bi kızdım sonuçta :P yarım saat filan konuşmuştuk kimdi hatırlamıyorum bile, sanırım bir akrabamın uzaktan akrabasıydı :D "şekercim" demişti bana sürekli sadece bunu hatırlıyorum ve küçük bi duvarda oturduğumuzu :D zaten üç gün sonra aşkım da bitmişti :lol: ama ilk aşkım oydu herhalde, üç gün boyunca evde onu sayıklamıştım annem en sonunda kızmıştı :lol: :lol:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

İlk aşkım; 5-6 sene önce idi ve büyük bir hayal kırıklığı ile sona erdi. Son kez yüzünü bile göremeden beni bırakıp gitti başka diyarlara. Hatta benim hayatıma son vermek istememe (intar) bile sebep olmuştur. Ama geride kaldı, çok şükür...
fetheden
Üye
Üye
İsim: fatih

Mesaj gönderen fetheden »

İlk aşkım lise aşkım, onu çok sevdim. ben lise 1 deyken o hazırlıktı.tanışmamız, sewgili olmamız cok değişik şekillerde oldu.bir çok 'ilk' i beraber yaşadık.ailemin bildigi ilk ve tek sevgilim.her şeye ragmen ğişmam değilim.ayrılmak zorunda kalsakta çok güzel,şahane, süper, -daha nediyeyimki- günlerdi.ondan sora kimseyle ilişki yaşayamadım,kimseyi sevemedim, galiba bidada öyle sevemeyeceğim.haala takip ederim ne yapıyor,dersleri nasıl,bir sıkıntısı varmı... aradabir rüyamda görüyorum içim bi değişik oluyor ama olsun... neyse böyle işte daha fazla yazmaya yüreğim dayanmıyor... o mutlu olsun yeter
yiltisss
Üye
Üye
İsim: yıldız

Mesaj gönderen yiltisss »

Anaokuluna gidiyordum aynı sınıftaydık ilk aşkımla :) adı Enes'ti hiç unutamam :) bütün gün beraber oyunlar oynardık o baba olurdu ben anne ama sonra okul bitti bir daha da hiç göremedim onu. belki görebilsem şimdi hala içim kıpır kıpır olur :) ne de olsa ilk aşkımdı :wink:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

sen birinin ilkisindir, o biri de bir başkasının. kısır döngü böyle gider. acaba ortanca aşklar, aşk değil midir? ilk aşk mı daha büyüktür son aşk mı? yoksa ortanca mı? bir aşka daha başka nasıl sifatlar yakıştırılabilir? ilk, ortanca, son, gerçek, sahte, güzel, en güzel, kolay, zor, zamane... bu böyle gider. gider gider akdenizde durur genelde. sanki akdenizde yaşananlar aşk da başka yerde yaşananlar aşk değilmiş gibi. aşk acaba soğuk yerde yaşanınca mı güzeldir yoksa sıcakta mı? yağmur altında ıslanırken mi - ki bu durumda muhtemelen erkek "ulan haybeye ıslanıyoz, bir önca eve varsak" diye düşünürken kız da "ne kadar romantik" diye düşünyordur - yoksa plajda güneşlenirken, denize girerken mi- ki bu durumda da erkeğin plajdaki güzel hatunlara gözü kayması çok muhtemeldir ve kız da buraya güneş vurmuyor deyip daha ıssız bir yere kayma planları yapmaktadır? göz kayması ihanet midir?

bu noktoda hayalci birden uyanır ve yazı biter. başlığa bir kez daha göz atar ve ilk aşkı gözünün önüne gelir...
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

=) çok güzel bir anlatımdı...ortanca aşklar daha büyüktür... :wink:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan