Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Siz olsanız ne yapardınız??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
duslerressami
Üye
Üye
İsim: gökhan

Re: Siz olsanız ne yapardınız??

Mesaj gönderen duslerressami »

En iyisini arkadaşın bulacak burdan söylenecek şeyler geçersiz bence ikisinide o tanıyor

Mesajınız yazım kurallarına göre düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Bence de bu kadar şeyden hayatı kaymaz kızın. En azından kendisine ne kadar değer verildiğini görmüş oldu. Evlenmemişse problem yok.
ravza
Üye
Üye
İsim: gonca

Mesaj gönderen ravza »

Herkes neden diğer tarafı haklı buluyor anlamadım erkek haksız bence madem unutamıyorsun eski kız arkadaşını yeni bir ilişkiye başlamak niye? Tamam çok sevmişler birbirlerini eski sevgilisiyle yıllardır unutamamışlar orda büyük bir aşk öyküsü var da diğer tarafta ne var acaba? Şimdiki sevgilisi sevmese bu çocuğu ne diye beraber olsun onla. Burda erkek çok bencil bence. Tamam sevmediği biriyle devam ettirsin diyemeyiz ama insan bazı şeyleri de yaparken çok iyi düşünmeli. Onları önceden ayıran sebep toz bulutuyla uçtu gitti heralde aileler yine aynı değil mi?
Neyse sonuçta kendi bilir ama. Şimdiki sevgilisinin durumu kötü bence onun yerinde olsam ki o durumdayım zaten. İnsanlara güvenim kalmazdı birdaha asla sevmezdim...
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

Tamam erkek haksız ama olan olmuş bir kere. herşey mükemmelmiş gibi devam edip hem şimdiki kız hem eski aşkı hem de kendisi mutsuz mu olsun... Artık geri dönüşü yok... Selçuk abinin arkadaşı o eski aşkıyla bir ilişkiye başlamalı ve şu saçma düşünceyi barındıran ailesine, müdahele etmemesi gerektiğini söylemeli... Tabi şimdiki kızla uzun konuşup ayrılması lazım... Acımasızca ama bence çözüm bu...
huzunnmevsimi
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: elif

Mesaj gönderen huzunnmevsimi »

ravzaya kesinlikle katılıyorum bence çocuk sevgilisini eski sevgilisini gördüğünde yada ona sarıldığında aldatmadı en başından beri aldatıyo kalbi başkasına aitken bi insan nasıl bi başkasına seni seviyorum diyebilir ben bunu anlamıyorum bence ortada aldatılan 2 kız var sonuçta eski sevgilisini unutamadıysa nolursa olsun sonuna kadar beklemeliydi şimdiki sevgilisiyle eski sevgilisini eski sevgilisiylede şimdiki sevgilisini aldattı bence
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

İşin en tuaf yanı şu,eski sevgilisi hiç birşey yokmuş gibi kendinden emin bir şekilde benim arkadaşımla yeniden rahat bir şekilde onlara göre aşk yaşıyolar.Demek ki onlara göre biz nasıl olsa birlikteyik gerisini boşver...
Ben artık insanları hiç anlamıyorum onlara göre mutlu olmak bu....O yüzden bir ilişki yaşayacam ama tek olacak olduğunda da sadece o olacak....
naznadas
Üye
Üye
İsim: mavialev

Mesaj gönderen naznadas »

hiç hoş bir durum değil.zamanında kaçsalarmış bence,madem birbirlerini
seviyorlar.bu kadar basit olmamalı.hele bir yıkım üzerine mutluluk kurulmaz
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Aşk zaten 2 kişiliktir, üçüncü biri olmaması lazım. Hangisini daha çok seviyorsa , öteki kıza boş yere ümit vermesin. Ama zaten kızın alevi olması, erkeğin ailesinin istememesi ileride bazı sorunlara neden ola bilir. Bir de çocuk olduğu zaman belkide olan çocuğa olacak. İnce eleyip sık dukuması lazım.
chiLeq
Üye
Üye
İsim: Kübra

Mesaj gönderen chiLeq »

bence çok kötü bir durum ve burda üzüldüğüm tek kişi yeni sevgili.. işi bitene kadar mıydı ona sevgisi?? eğer ona karşı bir şey hissetmiyorsa bitirsin,zaten onla birlikteyken eski sevgilisiyle görüşmesi bana göre etik değil..daha fazla birlikte olduğu kişiye haksızlık yapmasın..umarım ağır konuşmadım kimseyi kırmak istemem.kimse incinmesin istiyorum..yani düşünüyorum da yeni çıktığı öğreniyorki eski aşkını seviyor ve onla görüşüyor düşünsenize..ne kadar etik?yapıcağı tek iyilik bi kenarda yeni sevgilisini tutmasın başkasını seviyorsa ve görüşüyorsa bitirsn..
nill
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nil

Mesaj gönderen nill »

belki şimdi söyleyeceklerimi diğer arkadaslarımda yazmıştır bilemiyorum ama eskiye dayanamadan da geçemiyeceğim bunları ayıran aileleri değilmiydi şimdi ayırmıcakları ne malum ...birlikte oldugu kişiyi gözden çıkartıyor madem ailesini karsısına alabiliyormu?