Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayatınız bir kitap olsaydı...¿...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
KinG_Of_WolFs

Hayatınız bir kitap olsaydı...¿...

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Hayatınız bir kitap olsaydı ne yapardınız?Mesela ben onu kuşe kağıda bastırıp kütüphanemin en güzel yerinde saklardım...
serseri

...

Mesaj gönderen serseri »

benim hayatım bir kitap olsaydı o kitabı kimsenin ulaşamayacağı bir yere koyar ve bin bir türlü kilitlerle kilitlerdim
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hahah benim hayatım zaten kitap, basıldı ama çok kalın olduğu için satmadı kadırdılar :)
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

benim hayatım bana senin hayatında sana özeldir. ha bir de benim hayatım ders alınacak pek fazla bi sey yok millet yanlıs yollara sapmasın diye kitap falan yazdırmam yazmam da
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Evet foul sana katılıyorum abi........ :roll:
KinG_Of_WolFs

:)

Herhalde benim sormak istediğim anlaşılmamış neyse...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

onu sadece hayatımı paylaşmak istediğim insana hediye ederdim?ama tozlanmak üzere kütüphanenin bi rafına kaldırması için değil......
stormy_port

Mesaj gönderen stormy_port »

Ben hayatımı yazacak olsaydım 1000 sayfalık bir kitap yazardım ve her sayfasında sadece imzam olurdu
KinG_Of_WolFs

acaba neden öyle bir düşüncedesiniz?Yani neden sadece imzanız olurdu? :(
serseri

..

Mesaj gönderen serseri »

İmza Atmak Güzeldir ama Hayat Kitabından bahsadiyoruz hayatımız sadece İki çizgiyi üst üste çizmek mi ki ?
KinG_Of_WolFs

Biz konuyu açtık anlayan anlar.Zaten büyük ihtimal benim sormak istediğim şey anlaşılmamış.Ama anlayanlarda iyi anlamış!...
ReaCHabLe

Mesaj gönderen ReaCHabLe »

Benim hayatım kitap olsaydı...
yırtık ve eski bir şekilde olmasını isterdim.cunku gizemli olsun..ve hiç kimse okuyamasın..!
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Kimse okuyamayacaksa neden kitap oluyor ?
ReaCHabLe

Mesaj gönderen ReaCHabLe »

Benden başka kimse...
KinG_Of_WolFs

Yanıtlarınız beklediğimden de ilginç!...