Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Okullar yeniden açılıyooo!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

Okullar yeniden açılıyooo!

Mesaj gönderen Misafir »

İkinci dönem başlıyo anlaşılan yine başlayacak sabah kalkma eziyeti...Tatil iidi ya :!:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

İkinci dönemde bütün okuyan arkadaşlara başarılar dilerim. arkadaşlar çalışınve geleceğiniz sizin elinizde.........
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

bencedeee. :(
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

kara doyum olmaz:)
birde tatil olunca,dileğim sudur ki umarım kar cumaya kadar devam eder :D
bende herkese ikinci dönemde basarılar dileriim...
Scream

Mesaj gönderen Scream »

buğün Kızılaya giderken yanımda bir adam oturuyordu eline bir kalem almış kağıtlarda bir şeyler karalayıp bazende siliyordu. şöyle bir baktım kağıta merakya hani benimkisi ingilizce yazıyordu az sonra başka kağıt çıkardı ona baktım fransızca yazıyordu güldüm sonra başka bir kağıt çıkardı ve o kağıttada almanca yazıyordu dayanamadım
"afedersiniz beyefendi siz ne işle meşgulsunuz" dedim adam Ankara Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve aynı zamanda almanca , ingilizce ve fransızca çevirmenliği yapıyorum dedi. Sohbete başladık anlattıklarına şaştın çünkü ailesi bu adama üniversite okurken sadece ev imkanı sağlamış başka bir imakan sağlamamış o adamda ingilizce daha sonra almanca ve daha sonra fransızca öğrenmiş kendi başına ve çevirmenlik yaparak okumuş. Ve en büyük bana tavsiyesi
"Azimli ol ve her anını değerlendir,zaman geri gelmez"
:) otobüste giderken çevirilerini yapmasından belli değilmi
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

herkese tşkürler :) İstanbullular çok şanslı yaa! Bi hafta daha tatil yaptılar... :twisted:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

istanbullular hakikaten cok sanslılar,bizim burada, o kadar dua ettim genede kar, ancak salı akşamına kadar dayandı,carsamba maalesef ki okul vardı,ama ben kendime tatil verip gitmedim :D
persembe ve cuma okuldaydım,ve 8senelik öğrenim hayatımda hiç bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum :D
tatil uzun olunca dönüşüde zor oluyor,tatiller olmasa belki daha iyi olacak,yada hayır hayır hep tatil olsa :D
Scream

Mesaj gönderen Scream »

bana ikinci bir şans verilecek olsa yemin ederim ben Lise ye tekrar gitmek isterim çook özlüyorum ben ya değerini bilin ciddiyim..!
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

hep kaybedilince anlanılırmış ya değeri,cok doğrudur :wink:
bende tekrar 8.sınıfta olabilmeyi isterdim!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Evet ya burda da hiç kar yağmadı :( Hatta üstüne üstlük güneş vardı hep, hatta bugün de hep güneşliydi 8) biz tatil yapamayacakmıyız... :cry:
blue girl

Mesaj gönderen blue girl »

Bizim burada hiç yağmadı.Hep kuru soğuktu.Ama ben okula gitmekten memnundum :D Tatil olsaydı üzülürdüm yani.Özlemişim arkadaşlarımı, öğretmenlerime ve hatta kantinimizi!!