Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEN KÜÇÜKKEN..

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Scream
Üye
Üye
İsim: Ahmet

Re: BEN KÜÇÜKKEN..

Mesaj gönderen Scream »

sende az değilmissin hani
pestemal
Üye
Üye
İsim: begüm

Mesaj gönderen pestemal »

ben küçükken çok cadı ve şımarık bir kızdım...hala öyleyim :D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Fazla şımarma bak. Abi abla çok burada :P
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

:P
Je est un autre
pestemal
Üye
Üye
İsim: begüm

Mesaj gönderen pestemal »

:D :D :D
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Ben küçükken,

selvi ağacına tırmanıp yuvalarındaki yavru kumruları alıp uçmayı öğretmeye çalışmıştık. zavallı hayvanlar ölmüşlerdi. mahalle mahalle dolaşıp gazoz kapağı toplardık. birahane ve bakkalların çöplerini karıştırıp en bulunmaz kapağı bulmaya çalışırdık. çatıdan çatıya atlar, sapanla kuş avlardık, armut savaşı yapardık. bir armutu yerden alırken kırık cam parçası bileğimi kesmişti. hastaneye zor yetişmiştik; izleri hala durur. tuğlanın içine torpilleri koyup patlatırdık. hiçbir zaman düzenli bir defterim olmadı, defterlerimde bütün yapraklar hep kıvrılırdı. misket oynardık; çukur ve kafakelle. misketimiz olmadığı zamanlarda kozalak toplar onları dizerdik. kızlarla ip atlama, yakartop ve kaydırak oynardık. evimizin alt katındaki boş daireye arkadaşlarla toplanır sigara içerdik. bakkallardan çıkolata cips çalardık. bisikletlerle uzak yerlere tura çıkardık. neredeyse her gün mahalle maçı yapardık. çitalı ve şeytan uçurtması yapardık. ağaçlara tırmanıır uzaycılık oynardık. bir keresinde amcaoğlunun yanına çıkarken dut ağacının dalı dayanamayıp kırılmıştı ve 4.5 metreden aşağı düşmüştük. ağacın alt dalındaki başka bir arkadaş ta bizim bulunduğumuz dal çatırdayıp düşerken "düşüyooooor" diye bağırmıştı. benim göğsüm zedenlenmiş amcaoğlu bir hafta topal gezmişti. komşunun köpeği karabaş'ın kulübesinin içine kedileri atar kavgalarını seyrederdik. mahalledeki bütün kediler bizden kaçardı. Saklambaç oynardık, ebenin gözlerine yumduğu elektrik direğine tıranır ebe gözlerini açtığı anda sobelerdik. Terliklerlerle futbol oynardık, bazen ayağımızı taşa vururduk turnaklarımız çıkardı. Akşam eve geldiğimizde ayaklarımız kapkara olduğundan terlik giyip banyoya giderdik............................
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

ben küçükken şarkıcı tayfun la evlenmeye karar vermiştim :lol: :lol: ilk çıktığı zamanlarda.. allah'ım bunu kabul etmek istemiyorum ama herkes yüzüme vuruyor :lol: babam da hiç sevmezdi onu. tv de görünce aptal filan demişti bir keresinde :D ben de babama "benim evleneceğim insana içinden bile olsa aptal diyemezsin baba" demiştim :lol: :lol: :lol: bana bunu hangi mantık ya da hangi dürtü yaptırdı bilemiyorum :P :D zaten onunla evlenmeye karar verdiğime göre sanırım o dönemlerim biraz sorunlu geçmiş :P hiç babaya böyle denir mi :evil: :roll:

bir de bizim arka tarafta tek başına yaşayan korkunç dede onun üstünde de fabrikada gece vardiyasında çalışan gündüzleri hep uyuyup dinlenmesi gereken biri oturuyordu. biz de bütün çocuklar bizim bahçeyle onların bahçesi arasındaki duvara çıkıp elele tutuşup atlardık deli gibi bağırarak :lol: duvarın dibinde kumlar vardı sözde biz de iskeleden denize atlıyorduk :lol: ama nasıl bağırmak.. adamın karısı sürekli balkondan bize bağırmayın kocam uyuyor derdi. o zaman bu kadar vicdansız olmanın acısını ve utancını yaşıyorum şimdi.. ama kokrkunç dede de bizi kolumuzdan yakalayıp morartıncaya kadar sıkmıştı yaa o daha vicdansızmış bence :hih: sinirli:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben küçükken hep çabucak büyümek isterdim,şimdi tam tersi keşke küçük olsaydım demeye başladım.
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

bir de ben küçükken bi mağazada kuzenimle etiketleri değiştirmiştik :lol:
ama çok eğlenceliydi. tokalar çoraplar takılar filan hepsi birbirine girmişti :D ama nasıl kimse görmedi bizi hala anlamış değilim tabak gibi görünen bir yerdeydik :roll:
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Annem ben sokakta topaç çevirirken benim küçük olum paşa olacak derdi..Oysa ki ben hala sokakta topaç çeviriyorum...
yasyaela
Üye
Üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen yasyaela »

Ben küçükken ablama: Sana çok önemli bir şey söyleyeceğim dermişim ve onun saçını başını yolarmışım.O da az değilmiş.Benden intikamını zekasıyla alırmış.Ben süsüme püsüme çok düşkünmüşüm. Ablam da hep beni çok güzel olacaksın diye kandırıp koca bulaşık deterjanı kovasını başımdan aşağı indirirmiş.Yaylada su kısıtlı olduğu için annem söylene söylene kafamı soğuk suyla yıkarmış.Yani olan bana olurmuş.Ablam da bizi uzaktan izlermiş.Annem ne zaman sarma sarsa bu olay tekrarlanırmış.O yüzden bizden ses çıkmayınca annem şüphelenirmiş.
esradd
Üye
Üye
İsim: esra d

Mesaj gönderen esradd »

Ben küçükken gece 10 olmadan uyurdum...
Neden şimdi böyle oldu ki :roll:
bLabla
Üye
Üye
İsim: dicLe

Mesaj gönderen bLabla »

Ben küçükken Hababam Sınıfı'ndaki Şaban'ın leblebilerini ve tereyağını çaldılar diye ağladığımı bilirim.. :roll:
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Bunu daha önce paylaşmamıştım sanırım
çok komik bir anı

Ben daha 3-4 yaşlarındayken anneannemlerin evinde bir divan varmış (belki bilirsiniz şu kütüphaneli olanlardan) üstünde de bir radyo...divanın üstünde oturur İbrahim Tatlıses dinlermişim...komik olan yanı hüngür hüngür ağlayarak :lol: :lol:

bunu öğrendikten sonra uzun bir süre kendimden şüphe ettim. ne alaka ben ve ağlaya ağlaya dinlenen ibrahim tatlıses şarkıları
EceK
Üye
Üye
İsim: Ece

Mesaj gönderen EceK »

Ben küçükken okul tatil olduğunda ağlardım (ilkokul) :shock: