Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Günlüğüm

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
EdiLee
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Zeynep

Günlüğüm

Mesaj gönderen EdiLee »

O gün günlüğüme yazacaktım.Ancak ev çok kalabalıktı..Yalnız başıma kalamıyordum. :( Bende 'ertesi gün okulda yazayım..' dedim. O gece ne yazabileceğimi düşünerek geçmişti.Ertesi gün...Okuldaydım.Dersimiz çok sıkıcı geçmişti.Yılsonu balosu için dans eşleri seçilmişti.Benim ten rengim bembeyazdır.Bana çıkan Umut ise kapkaraydı..Ve boyumun yarısıydı!Eee bende uzun boyluyumdur. !Ve beni asıl üzen Umut'un beni sevmesiydi :ffie: .. Ben onu sevmiyordum!

Günlüğüme bunlarıda yazacaktım..Karnım açtı.İlk teneffüste beslenme yapmaya karar verdim.Beslenmemi almış yapıyordum.Çantamdan su almak için elimi içine soktuğumda içimde bi 'huzursuzluk..' vardı :( !! Çantamdan suyumu almıştım.Beslenmem bitmişti..Yazmaya şimdi başlayayım,dedim.
O sırada arkalarda oturan bi arkadaşımın beni seyrettiğini gördüm.
Yanına gidip:
-Hayrola?
-Ne oldu..?
-Sana ne oldu asıl? Neden beni seyrediyordun?
-Hiçte!!!

Üstüne gitmek istemiyordum..Onu öyle bırakmıştım.Günlük yazmaya başlayacaktım ama günlüğüm yoktu! Neredeydi..Acaba başka bi bölümüne mi koydum çantamın? Ama yok yok yok!!
Birisi günlüğümü çalmıştı...Ama kim?Neden..
Hiç bi fikrim yoktu..Sonra ki dersimiz beden eğitimiydi.Öğretmene:
-Hocam..İhtiyaça gidebilir miyim?
-O ne?
-Tuvalet işte.. :oops: .
-Hıı..! Tamam git.

Hemen koşa koşa sınıfa gittim.Sırayla herkesin çantasına uzaktan baktım.Ve az önce tip tip bana bakan arkadaşımın çantasından çıktı günlüğüm.Kalbim mi kırılmıştı yoksa ark.a kımış mıydım?İkisi karışıktı!