Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BEKARLIK SULTANLIK MIDIR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Re: BEKARLIK SULTANLIK MIDIR?

Mesaj gönderen Rkoycu »

Ben evli değilim ama evlenince daha çok sorumluluk sahibi olacağımıza ve hani bir forum başlığımız var büyümek işte o zaman büyümeyi anlayacağımızı düşünüyorum ve belirli şartlardan sonra değildir diyorum...
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

şimdilik sultanlık sayılır...
Kullanıcı avatarı
Scream
Üye
Üye
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen Scream »

picasso emin ol sonuna kadar da öyle.
evli birisi olarak bu soruya kesin cevap veriyorum
%1.500 sultanlıktır abicim...!
biryorgunerkek
Üye
Üye
İsim: aLp

Mesaj gönderen biryorgunerkek »

aklım olsa aşka el sürermiydim. aşkın üzerinde gitmek bilyeler üzerinde yürümeye benziyor..

bekarlık sultanlıktır.
ByDely
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: kadir

Mesaj gönderen ByDely »

Devir Kalleşlik devri. Devir İhanet devri. Devir şerefsizlik devri olduğu sürece tabiki bekarlık sultanlıktır.

şefersizlik, ihanetler, boynuzlamalar, SON MODA...
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

Birbakıma bekarlık. istediğin yere istediğin zaman özgürce gidebilirsin. ama evlendikten sonra bu özgürlük kısıtlanıyor. yanında mutlaka eşinde gidecektir. ama evliliğin güzel yönleride yok değil. ama genel olarak bakarsak bakarlık sultanlık :D.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Kesinlikle :D
asmee
Üye
Üye
İsim: didem

Mesaj gönderen asmee »

kesinlikle..evlilik sadece sevdiğinle yuva kurmak değildir.onun ailesiyle,yaşamıyla birlikte olmak.özgürlüğün kaçması..zor zanaat
nidanur
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nida

Mesaj gönderen nidanur »

insan evleniceği kişiyi çok iyi seçerse o kişinin ailesinin kendi aile yapısına uygun olup olmadığına karar verip o şekilde evlenir ve buyüzden evlendikten sonra o kişinin ailesiyle bir bütün olmakta sıkıntı çekiceğini düşünmüyorum ben bekarlık belli bir yere kadar sultanlık oluyor tek artısı yapmak istediğiniz herşeyi kendi isteğiniz doğrultusunda yapmanız.kimi insanlar yalnızlığı özgürlük sanıyor buyuzden sultanlıktır diyenler de oluyor bu kesinlikle yalnış bir sonuç insan beyninde özgürdür yapmak istediği istemedği herşey beyinde biter.evlilik çok kutsal birşey insan hayatı boyunca asla yalnız yaşayamıyor biryerden sonra kendi iradenle yaptğın şeylerden sıkılmaya başlıyorsun birşeylerin eksik olduğunu düşünüyorsun paylaşmak istiyorsun huzur mutluluk bence asıl sultanlık evlilikte gizli... doğru seçimi yaparsanız oda...