Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

UNUTMAK NEDEN ZOR?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
7nbitirdin
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Mehmet

Re: UNUTMAK NEDEN ZOR?

Mesaj gönderen 7nbitirdin »

unuttum desem inanır mısın bana
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

unutmaya çabaladığın sürece unutamıyorsun bu bir gerçek çırpındıkça batmak gibi bir şey...
aloneprincess
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: duygu

Mesaj gönderen aloneprincess »

Merhaba unutamayanlara. Ben ayrılalı 4 gün oldu. İlk zamanlar hep onunlaydım yani ayrıldığıma inanamadım, inanmak istemedim. Çünkü daha önce çoğu kez ayrılıp barıştık ama en fazla 1 gün sürüyordu. Şimdi bu 4. gün. Sanırım artık beni bu ayrılığa inandırdı. Bu öyle acı ki. Sanki gelip şaka diyecek gibi hissediyorum :( Artık ben de unutmaya çalışanlardanım ve bunun niye bu kadar zor olduğunu biliyorum. Çünkü biz sevdiğimizin verdiği acıyı, hüznü bile öyle seviyoruz ki, ondan kalan acıdan bile vazgeçmek istemiyoruz. :(
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

İlacı olmayan bir hastalık gibi.. Bulunmadı,bulunmayacak.. İnsanoğlu ölüm acısına bile alışıyor,buna da alışır elbet.. Çaresiz kaldığında avutacaksın kendini.. Ölmedi diyeceksin.. Hala yaşıyoruz.. Aynı şehirde nefes alıyoruz.. Demekki mutluluktan çok acı vermiş bize aşk; ki ayrıyız.. O mutlu olsun diyeceksin.. Etraftan onunla ilgili herşeyi,sana onu hatırlatan herşeyi kaldıracaksın.. Resimleri sileceksin,yakacaksın.. Önce isteyeceksin unutmayı,ve mutlaka başaracaksın.. Kendinizi bırakmayın arkadaşlar.. Herşeye alışılıyor bu hayatta!
kimimbn
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: HAKAN

Mesaj gönderen kimimbn »

"Damnatio Memoriae"

hatıraları lanetleyin...unutmak için...
gerçekten unutmak istediğinize eminseniz!!!...
unutmakzor
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: efe

Mesaj gönderen unutmakzor »

Ben de ne kadar unuttum desem de her dediğimde asla unutamadığımı anlıyorum. 4 yıllık beraberliğin üstüne ayrılınca çok daha farklı oluyor. İlk başlarda barışmak için çok çaba harcadım ama baktım ki ben gerçekten zarar veriyorum varlığımla. Unutup bir köşeye çekilmeye karar verdim. Tam 7 ay unutmak için çabaladım ve tam unuttum dediğim anda 1 hafta önce karşıma çıktı ve tekrar başa döndük bu illet hastalık asla bitmiyor. Unutmak için başkalarını soktum hayatıma ama asla yerini tutamadılar her hareketlerinde onu düşündüm. O olsa böyle yapmazdı şöyle yapmazdı, diye. Bu alışkanlık mı aşk mı bilemeyeceğim. Ama kalbimden silemediğim kesin.
zorrr
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nihal

Mesaj gönderen zorrr »

Merhaba arkadaşlar bu siteyi 2 - 3 gündür inceliyorum ve bana cidden faydası oldu. Daha önceden bu dert bir tek bende var zannediyodum sanki kimse yasamamış gibi. Bakıyorumda herkesin basından gecmiş ve geçecek sorunlar. Benim durumum biraz daha farklı benim ilk çıktığımdı 2.5 ay çıktık belki az bir süre ama her an yanyanaydık aynı sınıf, aynı sıra ve baska birsürü şey neredeyse hergün görşüyoduk. Sonradan ayrıldık o istedi ayrılmayı. Ben kabullenemedim seviyordum hemde öyle böyle değil. Sonra o istemeyince tamam dedim bitti!!! Şuan başkasıyla çıkıyor benden önce sevdiği kızla o kadar çok canımı yaktıki uzun bir süre ne yaptığımı bilmeden yaşadım sonra bir başkasıyla unuturum dedim tıpkı onun yaptığı gibi ama olmadı hep onu aradım onla kıyasladım yapamadım onsuz olmuyor sizce ne yapmalıyım??
zorrr
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nihal

Mesaj gönderen zorrr »

İyice çıkmaza giriyorum. Olmuyor ama bu benden kaynakllanıyor unutmayı yürekten istesem yaparım sorun bu isteyip istemediğimi de bilmiyorum yaşananlar öyle güzeldi ki bunları silmek imkansız silmek istemiyorumda ama o şuan bir başkasıyla beni düşünüp düşünmediğini bile bilmiyorum içten içe bitiyorum korkuyorum!!!

---
Mesajınız Yöneticiler tarafından düzenlenmiştir.
Lütfen mesajlarınızda Türkçe imla ve yazım kurallarına uyunuz.
Site duyuru ve kurallarını okuyunuz.
Begare
Üye
Üye

Mesaj gönderen Begare »

Unutmak için yoğun bir çaba harcamama rağmen, düşünmemeye çalıştıkça sürekli aklımda olduğunu farkediyorum çırpındıkça bir bataklık gibi sürekli batıyorum..
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

yokluğuna alışamıyorsak,varlığıyla yaşamayı öğreneceğiz.. :)
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Birileri hep unut dediği için...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

mantıklı :)
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

hatırlatacak bir çok şey olduğu için...bazen bir şarkı,bir sokak levhası,bir çiçek,bir etek,bir ay,bir kalem,bir mektup,günün bir vakti...
arsubates
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: BÜŞRA

Mesaj gönderen arsubates »

Onu unutmak mümkün değil gibi geliyor bana sürekli onu düşünüyorum... Onu gercekten unuttuğum zaman dünyanın en mutlu insanı ben olucam herhalde ...