Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Haydi kusmaya...!!!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

Haydi kusmaya...!!!

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar ne varsa içinizde ve kusamıyorsanız kusun burda nefretinizi sevginizi..... walla ben çok doluyumm.... bu eski sevgiliyi öldürsem nasıl olur?? :twisted:
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

onu öldürecem demişin öldür fakat bu kadar açılma boğulursun..................
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hakan yazdı:onu öldürecem demişin öldür fakat bu kadar açılma boğulursun..................

ya yok kesin öldürücem.... o yaşarken bouluorum zaten yetmez mi bu kadar.. yırtık don misali hayatımın heryerinden fırlıoooo
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Alla Alla Kimmiş Bu öldürmek istediğin eski Aşkın. :)
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

o arkadaş eski sevgilini öldürcem diyo fakat zannedersem çok seviyo hiçbirşey yapamaz.................
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hakan yazdı:o arkadaş eski sevgilini öldürcem diyo fakat zannedersem çok seviyo hiçbirşey yapamaz.................

nee? kim kimi sevio kim kime bişi yapamaz:) eer bu dediiniz kişi bensem anlık isterim için yapammiiicam şey yoktur kii öldürme güdüm anlık deil... ve o arkadaş da benim günümü 21425424351423 saatini gerçirdiim biri imalı bişi dedi orda da nedense yayınlanmamış...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

boş ver sen keyfine bak.................
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

kahrewtsin ölmek yada öldürmek hiçbirzaman çare değil

insanlar sevmesini bilmiyorlar sanki tek seven benim

of be yok mu şöyle damar bi şarkı fd'den....:)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yavuz yazdı:kahrewtsin ölmek yada öldürmek hiçbirzaman çare değil

insanlar sevmesini bilmiyorlar sanki tek seven benim

of be yok mu şöyle damar bi şarkı fd'den....:)

benim yazdııım mesajlar neden yayınlanmıyor bana biri bunun açıklamasını yapar mı? aklımda soru işaretleri kalıyor bi tarkım şeyler hakkında...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

lavister 3 gün önce sitede kayıtlı emailine bu konu hakkında bilgi verildi. mailine bakarsan bulursun oke.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

kusmaktan kastım....
sana hiçbirseyi,yaşı,yaşamı,ve hayata dair hiçbişeyi düşünmeden,olabildiine sade ve sadece seni seviyorum demek isterdim!
sevmek kötü sey,özlüyorum,istiyorum,arıyorum,konussam duyacak gibisin,söylesem anlayacak gibisin,uzansa elim,değecek gibi,korkuyorum lanet olası,seni tanıdığıma hem bin lanet ediyorum,hemde yokluğundan ürküyorum,bana yardım et,kahretsinki,seni cok seviyorum...
perisan

Mesaj gönderen perisan »

kumralada bende gerçekten seviyorum ve benim hislerimede tercüman oldugun için sana çokkkkk tesekkürler agzına saglık allah ayırmasın sevdiginden :cry:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ben birleştirmesine duacıyım...
miu7

Mesaj gönderen miu7 »

[ :wink:yeh fdnin sarkılarını severek dinliyorum.
zeki ve duygusal bir adam oldugunu sarkı sözlerini yazmasıyla gercekten alnladım
requiem

Mesaj gönderen requiem »

kumralada yazdı:kusmaktan kastım....
sana hiçbirseyi,yaşı,yaşamı,ve hayata dair hiçbişeyi düşünmeden,olabildiine sade ve sadece seni seviyorum demek isterdim!
sevmek kötü sey,özlüyorum,istiyorum,arıyorum,konussam duyacak gibisin,söylesem anlayacak gibisin,uzansa elim,değecek gibi,korkuyorum lanet olası,seni tanıdığıma hem bin lanet ediyorum,hemde yokluğundan ürküyorum,bana yardım et,kahretsinki,seni cok seviyorum...
yine döktürdün..
:wink: