Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Siz olsaydınız ne yapardınız veya ne yapılmasını isterdiniz?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
gokhansaid
Üye
Üye
İsim: said

Siz olsaydınız ne yapardınız veya ne yapılmasını isterdiniz?

Mesaj gönderen gokhansaid »

Arkadaşlar sevdiğim insanın doğum günü gelecek ay, ben onun için farklı bir şeyler yapmak istiyorum. Hani ne derler ya, farklı karşıdakinin değeri ölçüsünde.
Aklıma çok şey geldi ama hala eksik hissediyorum. Var mı güzel düşüncesi olan, farklı, yardım ederseniz sevinirim.
Komik, ilginç, sıradışı her şey olabilir. Yazın da benim de ufkum açılsın.:)

Teşekkürler herkese şimdiden.
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Re: Siz olsaydınız ne yapardınız veya ne yapılmasını isterdi

Mesaj gönderen divane86 »

benim arkadaşım ilginç bir hediye almıştı kız arkadaşına. kutu açıldığında altın veya gümüş yüzük görünüyor ve yüzüğü almaya kalktığında altında bardak çıkıyor. yani yüzük sanılan bardağın sapı. bana ilginç gelmişti.. :wink:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

hehe, üstüne bir bardak su içmiştir artık :D
gokhansaid
Üye
Üye

:) nisan 1 değil doğum günü :)

sonra onu telafi etmek için neler yapmalıyım kim billir :) :wink:
gokhansaid
Üye
Üye

Ya hani bu sitenin yardımseverliği, fikir vericiliği ah ahhhh...

Ben size doğum günü için yaptıklarımı anlatayım belki birilerine fikir olur, belki birilerinin de benim gibi sevdiklerine alacakları vardır ama düşünemiyordur :)

Ben yazıyı çok sevdiğim için öncelikle şöyle bir şey yaptım bizi ortak tanıyan onun ve benim arkadaşlarımdan ikimiz hakkındaki düşüncelerini topladım yazı şeklinde, herkes yıllığa yazar gibi yazdı yani :) sonra ilk sinema biletimizi ilk otobüs biletimizi ilk birlikte yediğimiz bonibonu :) ve onun için son 5 - 6 aydır yazdığım yazıları tolayıp bir dosya yaptım...
Ondan sonra sahilden özenle topladığım deniz taşlarına seni seviyorum yazdım taşdan da hediye mi olur :)
Ondan sonra çikolatayı çok sevdiğini bildiğimden en sevebileceklerinden aldım bir kutuya koydum altına da hiç biri senden tatlı değil yazısını iliştirdim :wink:
Ondan sonra hmmm 5 - 6 aydır doğum gününü düşündüğüm için ufak ufak şeyler alıyordum :) onlar birikmiş onları düzenledim.. Sonra benim küçüklüğümü merak ediyordu resimlerimi toparladım albüm yaptım:) sonra ben ondan gelen hediye de kokusunu hiç unutmadığım için azıcık koku sürdüm 8)
sonra... işte anlatabileceklerim bu kadar çoook mutlu oldu sevindi..
ama önemli olan kişinin sevdiğinin hatırlaması ve değer verdiğini göstermesi.. bunları okumaz inş. :)
onu çoook seviyorum :) ( okursa diye:P ) iyi geceler dostlar...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

bence sen benim dediğim gibi al kupayı ama yanında başka bi hediyede yoksa kurtulamazsın :))....
gokhansaid
Üye
Üye

:)