Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mutsuzum...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

sevdaVAROL yazdı:BEN ÇOK MUTSUZUM :( :( :( NİYE Mİ
BENİ KİMSE ANLAMADIĞI İÇİN :roll: :roll: :roll: :roll:
sana öyle geliyordur. mutlaka anlayan biri vardır yeterki sen anlatmayı bil ve çevrene dikkatle bak. en azından biz varız değilmi azda olsa seni anlıyoruz. az olma sebebi sanal alemde oluşumdan kaynaklı. ama çevrende seni anlayan vardır mutlaka. bu yüzden mutsuz olma lütfen hayat çok kısa onun kıymetini bil olduu? :)
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

yanlış insandır kızların hepsi böyle değildir amaşu çok önemli aşklar arkadaşlığa dönüşmez daha çok yıpratır seni
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

sevdaVAROL yazdı:BEN ÇOK MUTSUZUM :( :( :( NİYE Mİ
BENİ KİMSE ANLAMADIĞI İÇİN :roll: :roll: :roll: :roll:

seni analayan biri vardır sevdavarol dostum... sen hiç klafana takma olurmu arkadasım...:)
ozlem
Üye
Üye
İsim: ÖZLEM

Mesaj gönderen ozlem »

Hayatta en inanmadığım kelimelerin yan yana gelmesidir seni seviyorum.inanmıyorum
CaNsU
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen CaNsU »

doğru söylemek gerekirse ben de bir ay önce erkek arkadaşımdan bu sebeple ayrıldım :? ama onun maddi bi sorunu olmadığı halde gelmedi... bu durumda sen gayet haklısın :wink: merak etme yani :lol: ama söz konusu evlilikse ben bişey söyleyemem üzgünüm.. :cry:
huzurluca
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: deniz

Re: Mutsuzum...

Mesaj gönderen huzurluca »

bence sevgi sorunu değil sevdiği halde ayrılmış senden daha doğrusu ayrılmak zorunda kalmış bir anlık sinirle. ama sinirin nedeni de seni sevmesi bence düşünsene neden sevmese hala senden haber almak için arkadaş kalalım der ki. bence o sadece senden sevgin adına inanılmaz bir çaba adına ayrılmak istedini söyledi. bence pes etme onun ne kadar değerli oldunu göster emin ol sadece bunu bekliyordur
blackrose
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: zeynep

Mesaj gönderen blackrose »

huzurluca çok doğru söylemiş bence. bi kız olarak ben de yorumumu yapayım:) bir kaç ay önce bende evlenmeyi düşündüğüm erkek arkadaşımdan ayrıldım. ama ayrılma sebebimiz daha farklıydı. herneyse... çok kısa bi zaman sonra onun suçlu olduğunu bildiğim halde onunla görüşmemem gerektiğini bildiğim halde, ve hatta arkadaşlarım da görüşmeme karşı çıktığı halde kısa bi zaman sonra arayıp arkadaş olabileceğimizi söyledim. çünkü ondan habersiz ne gecem ne de gündüzüm geçmiyodu. onun beni sevmediğini biliyorum ama gene de bırakamıyorum napayım. saygısızlık yapmış diyosunuz ama onun neler yaşadığını bilemezsiniz. belki aranızda bi iletişim sorunu olmuştur. belki sen ona herşeyini anlatmamışsındır ya da o sana anlatmamıştır. sen gitmişsin o hiç gelmemiş ona bişey diyemem tabi ama bence sen içinden geleni yap. bizim tuzumuz kuru bize atıp tutması kolay gelir, bence sen kendi içindeki sesi dinle ve ona göre davran, kimse bilemez kimin haklı olduğunu ikinizden başka...
adsiz
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ece

Mesaj gönderen adsiz »

Tesadüfen yazını okudum hatta yorumları bile okudum.. Arkadaşlar sana güzel çözümler bulmuşlar ama bence "olduğu gibi bırakmak" en doğrusu olabilir. Birbirinize karşı saygılarınızı yitirmeyin en azından.. Çünkü ben de bayan olduğum halde biten birşeyin peşinden emekler gidenler gelenler vs. umrumda olmaksızın sırf sevgime yazık olmasın diye koşuşturdum durdum.. Şuan 7 sene oldu artık ne koşuşturabilecek 2 bacağa ne de ümidi olan bir aşka sahibim.. Mücadele edersen belki kazanırsın ama ihtimalin inan hiç yok.... Gerçi aradan baya bir zaman geçmiş ama zaman unutturmuyor arkadaşım sadece alıştırıyor ve ailen hariç kimse için mücadele etmeye değmez..