Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ŞU AN OLDUĞUNUZ MESLEĞİ NEDEN SEÇTİNİZ

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Begare
Üye
Üye

Re: ŞU AN OLDUĞUNUZ MESLEĞİ NEDEN SEÇTİNİZ

Mesaj gönderen Begare »

Bir çok öss mağduru gibi bu ülkede sevdiği mesleği seçen çok az insan var maalesef. Yapacak bir şey yok en iyisi yaptığımız mesleği sevmeye çalışmak. Öğretmen olmak hiç aklımda yoktu ama şimdi tüm hayallerime kaynaklık eden yaşama sebebim oldu. ( Yani henüz olmadım ama inşallah seneye atanacağım ) :D
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

İnşallah dediğin gibi hemen atanırsın ve kutsal olan işini en güzel şekilde yaparsın...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
astromel
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: astromel

Mesaj gönderen astromel »

Ben de tanıştığıma çok memnun oldum Sait. Yazdığın yazının da etkisiyle, dr olmak için yürüdüğüm yol umarım bu sene daha aydınlık olacak ;)
epipesi
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merve

Mesaj gönderen epipesi »

ben de biyoloji okuyorum. aslına bakarasanız aklımın ucundan bile geçmeyen bir bölümdü. lisede dinlemezdim bile biyoloji derslerini. ama her zaman doktorluk içimde bir ukte olarak kaldı :D
iceberg
Üye
Üye
İsim: Bulent

Mesaj gönderen iceberg »

Ben değil O beni seçti.
Yani bu mesleği ben değil kaderim olarak seçilmişti sanki diye düşünürüm hep.
Ve aşağıdaki söz hep aklıma gelir işten ve hayattan sıkıldığım anlarda.
"Kaderini sev-belki seninki en iyisidir!Nietzsche "
Sevgiyle...
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

cehalet kötü birşey sanırım :D. Şimdiki aklım olsa ya hukuk yada siyasi bilimler okurdum :(
colombo53
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Mustafa

Mesaj gönderen colombo53 »

Küçüklüğümden beri yurt dışına gidip gelirim bunun etkisiyle iyi şekilde yabancı dil öğrendim.İngilizce almanca ispanyolca biliyorum.Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim şuan.Hedefim ileride iyi bir diplomat veya büyükelçi olmak inşallah.

Bunun dışında müziğe karşı da inanılmaz sempatim var bir zamanlar çok düşünüyordum okulu bırakıp müzikle devam etmeyi ama duygularım değil aklım ağır bastı.Bu saatten sonrada bir maceraya atılamam.Okulu bitirip yolumuza devam edicez artık hayatta. Şuan ki bölümümü çok seviyorum ama müzik içimde hep bir uktedir.Kısmet artık ne yapalım.Allah hakkımda hayırlısını nasip etsin.
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

hayatımda en büyük anlam resim yapmak olduğundan bu mesleği seçtim...hobiden ziyade bir yaşam şekli oldu sanki benim için.ve çok mutluyum iyi ki seçimimi yapmışım =)
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

şuan öğrenciyim ama bir meslek seçtim sonuçta.. benim yaptığımı başkaları yapsın istemem açıkcası. sadece okulun adı yüzünden istemediğim bir bölümü yazdım ve de yerleştim. bilmiyorum belki bölümümü değiştirip istediğim bölüm olan tarihi okuyabilirim.
cinnamon
Üye
Üye
İsim: sümbül

Mesaj gönderen cinnamon »

mesleğimden iğreniyorum...şimdiki aklım olsaydı afrikaya yerleşir gönüllü hemşirelik yapardım
memed
Üye
Üye

Mesaj gönderen memed »

Sevdim çünkü sadeliğini, temizliğini ve teknolojiyi desteklemesini sevdim çünkü ben elektrikçiyim evet 220 volt veya az diyenler için 31500 volt yani yüksek gerilim, çalışırken uğraşırken görmüyorsun dökülmüyor kokmuyor bozulmuyor varmı ötesi :roll: