Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

PLATONİK AŞK

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
vuslatt
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: rose

Re: PLATONİK AŞK

Mesaj gönderen vuslatt »

berkankurt
galiba düşüncelerimde fazla acele ettiğimi anladım gerçek aşk zaman ister oysa ben o yazdıklarımda çok karmaşık ve aceleci düşüncedeymişim bunu anladım. Hayatımda sadede bir kişinin olmasnı istediğim için daha mantıklı davranmalıyım ama benim için özel sırlarını söylediğin için teşekkürler :D olurya bir gün gerçek hislerimi sağlamlaştırıp sevmeyi öğrenebilirsem haberdar etmekten mutluluk duyarım :D ayrıca o tavsiyeleri yapmak için senin kadar cesur değilim senden iyi ajan olur. Herşeyin hayırlısını tüm insanlara diliyorum.
berkankut
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: canip

Mesaj gönderen berkankut »

vuslatt
Aşık olduğun biri için bazen ajanlık:D yapıp onu ayarlamak gerekebilir. Platonik aşk hiç iyi bir şey değildir, ya söyleyip kurtulursun yada bir mahkum gibi hapisten çıkacağı günü beklersin kalbinin. Utangaç olmalısın büyük bir ihtimal bunun için bu işte tecrübeli ve sadece yakın bir kız arkadaşından yardım almalısın. İtiraf etmek gerekirse ben de kız ayarlamak için kız arkadaşlarımı kullanmıyor değilim.
vuslatt
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: rose

Mesaj gönderen vuslatt »

Aslında çevreme baktığımda aşk dahil bazen bütün her şeyden sıkılıyorum insanlar o kadar yapay ve güven sarsıcı ki artık kimseye güvenesim gelmiyor galiba yalnızlık sultanlık ha olurya ajanlığa gerçekten layık biri çıkarsa yapmaya değer ama galiba bu dünyada zor. :D
berkankut
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: canip

Mesaj gönderen berkankut »

vuslatt
Yaşamayı seyrettiğin penceren hep iyi görmeyebilir. Bakışlar çoğu zaman gittiğimiz yerden uzak ta olabilir. Herşeye rağmen hayattayken başka bir dünya olduğunu da pek sanmıyorum.
dumanyaq
Üye
Üye
İsim: kbra

Mesaj gönderen dumanyaq »

herkesin bir kere olsun başına geleceği şey.
arsubates
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: BÜŞRA

Mesaj gönderen arsubates »

2 kere yaşadığım olaydır.. başta herşey cok güzeldir sevdiğiceğinle ilgili cok güzel hayeller kurarsın onunda seni sevceğini düşünürsün ortada hiçbir neden yokken ..sonra açılırsın egosu düşük biriyse seni tanımak isteyebilir olumlu yaklaşır anlar dinler ama egosu yüksek biriyse iyice kasılır o da anlar dinler ama sadece egosunu beslemek içindir seninle asla ama asla olamayacağını söyler defalarca bunu vurgular üzülürsün tabi sonra herşey anlamsızlaşır ama o gene aklındadır.. Neden dersin ? Olmayacağını kabullenmek dünyanın en zor olayı haline gelir...