Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Re: SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj gönderen vErda »

Murat tebrikler...Biraz geç oldu ama kusura bakma..Allah analı babalı büyütsün inşallah...=)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

teşekkürler Mehtap ve Verda :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Oyy günlük oyy;
tam 5 hafta oldu ve ben haftaiçi çalışıp haftasonu eğitime gidiyorum uyku yüzü göremedim valla Allahtan bitti dün de rahatladım. İşyerinde herkes bugün Cuma diyerek sevinirken ben yine boğazı geçicem. yine saahın bir saatinde kalkacağım diye Cuma sevincini bile yaşayamadım...ama bu cuma ben de sevineceğim :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Yine yatarak haftasonunu geçirdik. Tembellik diz boyu. Bu durumdan kurtulmak lazım. Yarına proje yazmam, yetiştirmem lazım, gece yarısı olmuş hala başlamamışım.

Eskiden gelecekte kendimi nerede görmek istediğime dair planlar yapar, gelecekle ilgili hayaller kurardım. Ne oldu da eskiden çok sevdiğim işimden zevk almaz duruma geldim bilmiyorum. Hayatımdaki kötü alışkanlıklardan kurtulmam lazım. Belki de artık yapabileceğime dair inancımı yitirdim; sanırım kendime güvenim sarsılmış durumda. O kadar çok boş şeyle uğraştım ki, zamanımı o kadar boş şeylere harcadım ki sanki ipin ucunu kaçırmışım ve bir daha yetişemeyecekmişim gibi geliyor. Nasıl yapsam, nerden başlasam bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

günlük merhaba ;

sabahın er vaktin de kalkıp boş boş yattım yatağımda bu saate kadar... son bir hafta içerisinde yaptığım saçmalıkları düşündüm enine boyuna ve işin içinden çıkamadım... belki de saçmalık değildi söylemem lazımdı olan biteni , anlatmam lazımdı bir şekilde onu her görüşümde ruhumda kopan fırtınaları... güneşe muhtaç eskimolar gibi olduğumu , güneşimin O ' nun olabileceğini... ( günlük sana yazarken bile saçmalıyorum - o nasıl gülmesin halime ) ... yine aştı çayın suyu boyumu ama o karşıma çıksa da nafile artık... bir güzel hayaldi , bitti...!!!
mubarezatihayatiye
Üye
Üye
İsim: dilan

Mesaj gönderen mubarezatihayatiye »

günlük, korkuyorum. onun artık bir ailesi yok. "yanında yalnızca ben olacağım, hala istiyor musun?"a sadece güldü. "sen bi kız çocuğusun biliyorsun değil mi.." ne demek bu? çözemiyorum. akıl devreye girerse aşk olmaz, böyle inandım ben.. akıl "hayır" dedi hep, dinlemedim. pişman değilim, pişmanlıktan korkmam. o benim için bir okyanus. şimdi yeni bir mevsime adım attı. ben kendime "göl" dedim ama nehirmişim. ona katılmama izin vermez diye korkuyorum. kururum.. n'olur hep "biz" kalalım. ismi zavallı kalbime kazınmış; silerim belki ama.. kendisiyle birlikte çıkardığı parçanın boşluğu.. :!: onu yokken daha çok seviyorum. nasıl dolduruyormuş,tamamlıyormuş beni; anlıyorum. korktuğum gerçekleşmesin.. lütfen :!:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Bugün çok sevdiğim hobilerimden biri pokeri bıraktım.

Her ne kadar dışardan bakan biri için şans oyunu gibi gözükse de, aksine pek çok yerde matematik içeren, istatiksel, rakibi okumayı gerektiren, stratejik ve taktiksel bir oyun aslında. Ancak, hayat poker için çok kısa(bu söz aslında satranç için söylenir). Çok çalışmayı ve pratik yapmayı gerektiriyor.

Bir yerlerde okumuştum; insan birden fazla şeye tutkulu olamaz diyordu. Belki bu girişim eskiden çok sevdiğim işime, o aynı tutkuyla sarılmamı sağlar.

Bugün bayağı kar yağdı. Sabah kalktığımda başım ağrıyordu ve üşütmüş gibiydim. Dışarı çıkıp kartopu oynayıp kardan adam yaptık, ne baş ağrısı kaldı ne hastalık. Spor her derde deva. Havalar düzelince tekrar koşmaya başlayacağım inşallah.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

Sevgili günlük uzun zamandır gelemiyorum arada uğrardım eee ne yapalım evlilik bu olsa gerek : )
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Sevgili Günlük,

Günler geçiyor ve ben ne kadar istemesemde büyüyorum. Öyle anlar geliyor ki hiçbir şeye müdehale edemiyorum.

İki gün sonra mezuniyet balom var ve sonra da mezuniyet törenim. Cübbemi,kepimi aldım elime bugün aynada baktım kendime de ' Ben ne zaman bitirdim okulu?' dedim. Gözlerim doldu. Zaman bu kadar hızlı akmak zorunda mıydı sanki????
Dilerim herşey güzel gider benim için.
Kendimi çok güçsüz hissediyorum...Hiçbir şeyden ayrılmak istemiyorum ki..Bu güzel şehri, Eskişehir'imi nasıl bırakacağım???? :cry:
cillopum
Üye
Üye
İsim: tilya

Mesaj gönderen cillopum »

Uzun zaman olmuş seni yazmayalı. Çok özledim eski günlerimi. Bu kaçıncı olacak bilmiyorum ama yine sil baştan yaptım. Yeni biri var sanki hepsini unutturacak kadar cesur sanmıştım onu ama cesareti sadece huysuzluğundanmış. Neyse sakince çıkmak istiyorum hayatından. Kimseyi özlemiyorum ve sevmiyorum.küntleşmiş duygularımla yanlız kalmak tek hayalim bu ara bide uzun zamandır girdiğim bu değişim saçlarımada yansıdı sanırım yeniden değiştirmem gerekecek. Bide kedi aldım adı duman... Onu çok seviyorum.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Okul bitti , şimdi askerlik. Zaman ne çabuk geçti? Hayat bildiği gibi gelsin diyip her şeyi akışına bıraksam da, kafamda hala soru işaretleri taşımaktayım. Kendimden emin değilim. Kader dedikleri şey bu mudur? Başına ne geleceğini bekleyip görmek? Hayattan hiç bir şey beklemeden yaşamak... Hedeflerine bir bir ulaşsa da insan mutlu olamıyor. Ne olacağını merakla beklerken, hayat bir türlü geçmezken ; günler aylar geçiyor ve yaşam bitiyor. "Hayat buysa üstü kalsın" diyenler haklı mı acaba diye düşünüyor insan. Ne acı hayatın sonuna doğru gitmek ve geçmişe iç çekmek.
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

iyi gidiyor (mu) günlük alışılageldiği için iyi gidiyor demek istemiyorum iyi gitmiyor hatta hiç gitmiyor yerinde duruyor.
Dün Çanakkale'deydim gece Emrah'la karşılaştık tesadüfün böylesi daha önce tanışmamıştık. 1-2 dakika ayaküstü konuştuk sanki uzun süredir yakın dostmuşuz gibi konuştuk Feridun kardeşliği diyelim iyi oldu:)
tayfun4
Üye
Üye
İsim: Tayfun

Mesaj gönderen tayfun4 »

bu memleket böyle arkadaş. ya adam gibi okuyacaksın, ya da baban zengin olacak. üniyi kazanamadınmı bitiyor hayat. evet aynen öyle. lanet olsun. kazandık şimdi, ne değişti? öyle olsa bir dert böyle olsa bir dert :? para sıkıntısı baş gösteriyor bu ara. yok bu ara değil, hep vardı. para çok şey şu beter dünyada. ölüm isteği var. erken gelse ne olur? erken gitsem, bu bir türlü alışamadığım yerlerden. güneşi kaybettim, gözden kayboldu işte. bulacağım yönündeki ümitlerim de yok denecek kadar az. erken gitsem, bıraksam bedenimi, taşıyamıorm zaten, bu zamana kadar nasıl gelmişim acaba? ölüm isteği var, hat safhada. erken gitsem bu dünyadan..
emos
Üye
Üye

Mesaj gönderen emos »

hayat çok zor...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Merhaba eski dostum;
Yine anlayamadıklarımızın, biraz olsun anlamışsak da anlatamayacaklarımızın arifesindeyiz. Ve yine seninleyim. Tilki ve kürkçü dükkanı gibi dönüp dönüp geliyorum.

Hiç çözemedim biliyor musun ne istediğini. Amacı neydi? Neden bir adım attı? Neden geri gitti? Biryerlerde yanlış mı yaptım? Acaba ben bunu haketmiyor muyum? Ben mi çok iyi niyetliyim? İnsanlar mı fesatlar? Yoksa etrafımı art niyetliler sarmış da ben mi görmemişim? Aman Allahım!!! Çok mu safım acaba herkesi kendim gibi mi düşünüyorum? Sorarım sana yanlış mıdır insanlara kalbini açmak, onlara birşeyler katmak ,onlardan birşeyler almak istemek yanlış mı? Hayır mutlu olmak istemek bu kadar mı kötü birşey? Kimsenin mutluluğunu çalmıyorsun ki. Hırsızlık değil, kimsenin hakkını gasp etmiyorsun. Sadece birşeyler koyup emek harcayıp küçük tatlardan büyük hazlar yaratmaya çalışıyorsun bir aşçı gibi. Bunda ne kötülük olabilir ki!
...
Sorular zihnimde dönüp duruyor. Kafamda kocaman soru işaretleri var hepsi birbirini kovalıyor :) Anlayamadıklarım böyle devam ediyor. Bunları bir kaç cümleye sığdırabilmeyi başarsam sanki iyi olacak ama malesef lafı uzatmayı çok seven biri olarak bunu başaramayacağım ve hiç bir zaman da geçip karşısına sormayacağım. Çok güzel bir hayal kurmuştum ve o kadar yaklaşmıştım ki. Ama bitti!

Neyse ki dostum sen varsın. Ben en azından kendime sakladıklarımdan sana da ayırıyorum...

Tekrar görüşmek üzere...
Hoşçakal...

Haa bu arada unutmadan bu gecenin en derin şarkısı Bu Su Hiç Durmaz...