Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

eskiden yalnızdım....

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
cillopum
Üye
Üye
İsim: tilya

eskiden yalnızdım....

Mesaj gönderen cillopum »

eskiden yalnızdım kapımı kendim açıyor,yaralarımı kendim sarıyodum.ama kendim olmaktan gurur duyuyordum.şimdi ne oldu bana böyle aileyle yaşamak,bütün benliğimin kaybolması,kurllar var,ha bide sevgilim var.kıskanç ve sanırım hiç yol katedemiyoruz..odamda gizlice bira içiyorum.annem sadece sigara sanıyo kızıyo bana.ve sevgilim......yolda arabaya bakmamı,ojelerimi,rujlarımı herşeyime karışıyo...bunaldım çooookkkkkk.kapatıp açın beni nolur.aşka yeniden inandırın.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: eskiden yalnızdım....

Mesaj gönderen Bugfixed »

cillopum yazdı:eskiden yalnızdım kapımı kendim açıyor,yaralarımı kendim sarıyodum.ama kendim olmaktan gurur duyuyordum.şimdi ne oldu bana böyle aileyle yaşamak,bütün benliğimin kaybolması,kurllar var,ha bide sevgilim var.kıskanç ve sanırım hiç yol katedemiyoruz..odamda gizlice bira içiyorum.annem sadece sigara sanıyo kızıyo bana.ve sevgilim......yolda arabaya bakmamı,ojelerimi,rujlarımı herşeyime karışıyo...bunaldım çooookkkkkk.kapatıp açın beni nolur.aşka yeniden inandırın.
Belki de şimdiden olanları görmek şanstır. Kendinize haksızlık etmeyin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Re: eskiden yalnızdım....

Mesaj gönderen carizma »

Elinde olanların kıymetini bilmelisin yada bilmelisin yanlış kelime; "görmelisin". Sana bir öneri seni sıkan her neyse; kişi yada nesne. Gözlerini kapa ve onun hayatında olmadığını düşün yıllar geçmiş ve yanında yok ve artık olmayacağını da biliyorsun.. Eğer onu (neyse o) özlediğini hissedersen onun kıymetini anlamışsındır, tut onu bırakma; eğer özlememişsen o hayalindeki halinden memnunsan, çıkar onu hayatından, böylece hem kendini hem de esas olarak onu yormamış ve incitmemiş olursun.
hayat denen uykudan uyanmasını bilen yâr ola..