Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Konser İzlenimleriniz

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: Konser İzlenimleriniz

Mesaj gönderen Bozcaada »

14.01.2012 akşamı ben de Balans'taydım.
Konserde genel olarak son 3 albümdeki şarkılar çalındı.
Balans full doluydu. Dinleyici kitlesi çok iyi değildi, sürekli laf attılar sahneye. Bağıran çağıran eksik olmadı.
İstediği şarkı çalınsın diye neredeyse sahneye atlayacak bir kız vardı. Yapmadığını bırakmadı.
Değişen orkestra üyeleri ile ilk defa dinlediğim konser genel anlamda tatmin ediciydi.
Gözlerim Taner Keleş'i , Mert Alkaya'yı , Nazlı Başak'ı , Oya Erkaya'yı aramadı değil hani. Kulak alışkanlığı vardı bende belkide.
Her şeye rağmen çok özlemişim ben Abi'yi dinlemeyi. Doğru bir kelime ise "Müzikalite" olarak daha neşeli, daha hareketli bir tarzda çaldılar. Arıkan Sırakaya ve Cengiz Köroğlu da müthiş profesyonel isimler. Zaman zaman parladılar sahnede. Alternatif Rock / Alternatif Müzik dedikleri şey tam anlamıyla vardı Balans'ta. Daha hızlı ritimlerde , daha neşeli bir kadro ile Feridun Abi 2 sene gençleşmiş dedim kendi kendime. Ata Akdağ ve Okan Ulusoy'u sahnede izlemek bile bana hala müthiş keyif veriyor.
Çok çok çok teşekkürler tüm emeği geçenlere.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli

Merhaba,
Cumartesi akşamı her zaman olduğu gibi JJ Balas'taki yerimizi aldık.
Konser bir öncekine göre daha keyifliydi. "Alev Alev" diye bağıran fiks menü karakterler gene iş başındaydı.
Alev Alev'i isteyenler 02.30 gibi gelsinler, o zaman söyleyeceğim dedi fd şakayla karışık :)
Benim Hala Umudum Var, Ebruli , Erkin Koray - Hayat Katarı, Rüzgar gibi şarkılar da söylendi hep birlikte.
Diyarbakır dönüşü yorgunluk olur , daha acılı şarkılar söylenir diye düşünmüştüm ben, ancak ters köşe yaptı tüm ekip. Performanslar hep üst düzeydeydi. O kadar kalabalıktı ki ayakta duracak yer dahi yoktu. Ben artık o kadar çok alıştım ki , hiç yabancılık çekmiyorum. Konsere gelen simalar hep aynı kişiler. Kemikleşmiş bu dinleyici kitlesi bıkmadan usanmadan konserlere geliyor ve tüm şarkılara eşlik ediyorlar. Yanında ve Son Yaprağı Düştü Güzün İyilik & Güzellik Spor albümündeki yeni düzenlenmiş halleri ile çalındı.
Okan Abi, Cengiz Köroğlu ve Ata Akdağ sahnede tartışılamaz isimler. Ancak orkestranın değişmesi ile birlikte sanki biraz daha "popüler müzik" tarzında konserler dinlemeye başladık. Alternatif Rock olarak adlandırılan Fe Abi tarzı yeni orkestra ile biraz daha yumuşadı gibi hissediyorum. Ben henüz tamamen alışabilmiş değilim bu duruma ancak genel hatları ile kusursuz ve süper eğlenceli bir konserdi.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Orada ki havayı bizlerle paylaştığın için teşekkürler Ermrah... :wink:
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli

Ben teşekkür ederim, zevkle yazıyorum hala, eski günlerdeki gibi :)
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

:)
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...