Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yalnizlik

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
EDA

yalnizlik

Mesaj gönderen EDA »

kendimi cok yalniz his ediyorum su aralar sanki hic cikis yokmus gibi :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Yanlış anlama gördüğüm kadarıyla yurtdışındasın. Eğer dostun yok ise ben dahil sitenin bütün üyeleri dostun olmaya hazırız aklında bulusun. :wink:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

evet murat çok güzel söylemiş,istediğin her zaman her şekilde seni yalnız bırakmicak insanlar var burda...kesinlikle öyle düşünme....herzaman bi çıkış vardır...
EDA

Mesaj gönderen EDA »

cok duygulandim tesekkur ederim :oops:
EDA

Mesaj gönderen EDA »

ben neden kimselere ozel mesaj buradan gondermiyorum ???????? :?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Özel mesaj sistemi 1 aydır kapalı yani hiç kimse gönderemiyor adminler dahil. ve gözüken o ki hep öyle kalacak :( bir sürü sebebi var neyse burası yeri değil.
.Terazinin Hüznü.
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

murat abi neden kapali hakkaten cok yigilma oldugu icin mi???
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

ARKADAŞLAR YANLIZLIK GERÇEK ÇEKİLMEZ Bİ DERT İNSANIN KENDİNİ YANLIZ HİSSETMESİ KADAR KÖTÜ BİR ŞEY OLMAMASI GEREK YANLIZLIKTA BAZI ZAMANLAR İYİDİR İNSAN KENDİNİ TOPARLAR KENDİNİ SORGULAR BEN YANLIZ OLMAKTAN SIKILMIYORUM AMA YANLIZDA HAYAT ÇEKİLMİYOR ETRAFIMIZA BAKARSAK YANLIZ İNSANLARIN BİZLER OLMADINI GÖRÜRÜZ YANLIZLIK ALLAHA MAHSUSTUR BUNU UNUTMAYIN İŞTE YANLIZLIGIMIZI GİDEREN HARİKA BİR SİTE ÖYLE DEYİLMİ :?: :lol: :P 8)
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

EDA KENDİNİ YANLIZ HİSSETME SEN YANLIZ DEYİLSİN HER ZAMAN OLDUGU GİBİ ARKADAŞLAR VAR YANLIZGINI GİDEREN HİÇ OLMAZSA DERDİNİ ONLARLA PAYLAŞIYORSUN YANLIZ HİSSETTİYİN ZAMAN GEL SİTEYE AÇ DERDİNİ HERKESE OKEY :lol: :P :D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Madem öğrenmek istiyorsunuz;
Ya özel mesaj sistemi açıkken kullanım oranları aşağıda yorumu siz katın gördüklerim ve duyduklarımdandır....

1. %90 Karı-kız tavlama amaçlı kullananlar.
2. %5 Reklam Amaçlı Kullananlar.
3. %5 Diğerleri

.....
.Terazinin Hüznü.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

:) evet katılıyorum murti doğru bir karar bu sitede bu tarz olaylara yer olmadığı içinde kapattın galiba saol
DeJaVu

Mesaj gönderen DeJaVu »

evet arkadaşlar yalnızlık kötüdür ama bazen eğer değerlendirmesini biliyorsan kanımca ii dir herkese selam 8)
aşk-ı_kıyamet

Mesaj gönderen aşk-ı_kıyamet »

yalnızım dostlar yalnızımmm....
acımasız

Mesaj gönderen acımasız »

kendini yalnız hissetmene hiç gerek yok mesajını yeni gördüm ama inan bana burda harika bir ortam var..
BugFixed sag olsun harika bir site hazırlamış ve yalnızlıgımızı burdan gidermeye çalışıyoruz..
benden daha yalnız olamassın inan bana 8)
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

yanlizlik cok zor.heleki yurtdisinda olanlara.seni cok iyi anliyorum eda cunku bende yurtdisinda yasiyorum,