Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Astroloji

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...

Burcum

Koç
31
7%
Boğa
31
7%
İkizler
44
10%
Yengeç
38
9%
Aslan
35
8%
Başak
35
8%
Terazi
37
9%
Akrep
30
7%
Yay
29
7%
Oğlak
36
8%
Kova
28
7%
Balık
50
12%

Toplam oy: 424

Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Astroloji

Mesaj gönderen Bugfixed »

Lütfen Oy Verin.

Burçlar hakkında kısa özet bilgiler için :
burclar.php

Günlük Burçlar İçin:
falim.php
En son Bugfixed tarafından Çarşamba, Ekim 25, 2006 17:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Arka Kapak.

Koç açık kapıları zorlayan şuursuzlardan değildir: Sadece kapalı kapıları zorlar. Boğa kapitalisttir. İstisnai olarak anti-kapitalistse, kafası hep kapitalizmle meşguldür. Bu durumda -Karl Marx takma adıyla- Kapital'i yazar. İkizler'in ağzı iyi laf yapar, ara sıra çığırtkanlığa kaçabilir. Oyunlardan en çok sevdiği, tereyağından kıl çekmektir. Yengeç'in alçakgönüllüğü genellikle yapmacaktır. Alaycılıktan hoşlanır -belki de mizah gücünün zayıflığını örtmek için. Aslan'da büyük bir demokrasi tutkusu vardır; yalnız o sözünü bitirdikten sonra birinin çıkıp da hala söyleyecek bir şey bulmasını anlayamaz. Başak yanılmaz, başak genellikle haklıdır, başak her zaman haklıdır, başak çok çabuk çekilmez olur. Terazi huzur ve barış ister. Aşırı vakalar (Gandhi), işi pasifizme kadar vardırır. Akrep her tür sapıklığı yapar ama bunu mesele yapmaz. Yay konuşmaya ve toplantılar örgütlemeye bayılır. Konuşabilmek için toplantılar düzenler. Oğlak, genel olarak insanlık hakında ne düşündüğü sorulduğunda çok insan olduğu cevabını verir. Kova basitlik peşinde olan karmaşık bir burçtur. Balık barışçı ve bekleme yanlısıdır; ama bazen grafil avlanır, sonra da kokmaya yüz tutar.

(Arka Kapak)
.Terazinin Hüznü.
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

yaw murti benide astrolojiye alıştırdın walla yaw :)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

valla ne diiiiyim,başak konusunda oldukça haklısın!!!da çekilmezlik tartışılır......
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bende bu yüzden seviyorum :)
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

nassı yani???başağı mı bu yüzden seviyosun???
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hı hı :) biraz garip dimi haklılar herşeyde genelde de öyledir doğrudurlar ama diğer insanların bir ç,oğu böle olmadığı için dengesizlik olur. ve bazen çekilmes olabilirler. bende bu yüzden seviyorum.
.Terazinin Hüznü.
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

ben başak burcuymuşum 29.08.19..
FauL

ben bir başagım

Mesaj gönderen FauL »

Grup Vitamin'in burçlar hakkında bi şarkısı vardı işimiz gücümüz fallar burclar... diye devam eden ve de aklımda kalan bi bölümü BAŞAK BURCU, SARIDIR AKLI FİKRİ :lol: işte öle diyo ama ben inanmıyom
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Başak burcu erkeklerine söyleyecek çok şey var adem usta. nie mi başak burcu nun en ilgisini çeken şey kızlardır. kanıtlanmıştır o sözde doğrudur. genelleme tabi.
.Terazinin Hüznü.
serseri

Mesaj gönderen serseri »

abi oğlak burcu hakında neden kimse yorum yapmıyor
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

.

:!: ya arkadaşlar bu şu böle demiş muhabbetini bari şu astrolojide yapmayın ahmet sözüm sana melisa ne demiş sanane ya napcan ? adam kendine buyum veya değilim demiş. burası kürsü değil ki adam konu açsın birisi de yorum yapsın. lütfen. rica ediyorum.
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

tamam lavinya kızma hemen ok relax ol biraz
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Burcum ikizler.Burcumdan son derece memnun bulunmaktayım.Aşağı yukarı bütün özelliklerini barındırıyorum.Yükselenim oğlak :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

aynen valla balık burcunun tüm özellikleri var :)