Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İlişkide yıldönümleri...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

İlişkide yıldönümleri...

Mesaj gönderen seyytan »

Sevgilinizle dolu dızgın bi ilşkiye basladınız hersey mukemmel... Hayatta basınıza gelebılcek en guzel sey oldu... Dusunurken gecen zaman size farklı süprizler verdi... Tatsızlıklar kavgalar vs vs..neyseki hepsini atlatıp 1. yılınızı doldurdunuz...Sizce o gun özel kılınmalımı??..arkadaslar yıldönümleri hakkında ne düşünüyorsunuz...?
En son seyytan tarafından Perşembe, Aralık 21, 2006 20:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
SevGi

Re: İlişkide yıldönümleri...

Mesaj gönderen SevGi »

Üzgünüm ama saçma geliyor bana.Hatta abartıp aydönümünü kutlayanlar bile var.Bence bir ilişki akışına bırakılmalı,geçen günler sayılmamalı ve her gün 'ilk gün'müş gibi olmalı..
Ama evlilikte hatırlanmalı yıldönümler...Sonuçta o,hayatınızın geri kalan kısmını paylaşmak için söz verdiğiniz kişi,farkı olmalıdır;ancak sevgililer..O hevesler biter,oyuncular sahneyi terk eder...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

çok saçma bi takıntı bu. sevgi'nin de dediği gibi bunu aylara şndşrgeyenler var. hiç anlam veremiyorum. benim hafızamın zayıf oluşu sevgimi ölçmek işinde etkili oluyorsa kimseyi sevemem demektir. çok unutkanımdır :roll:
mühim olan sevgiyi hissettirmek, karşılıklı olarak doyasıya yaşamaktır..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

hatırlamak olmasa da hatırlamaya çalışmak önemlidir. ben yıldönümlerini severim. ama biri hatırlamadı diye de yanlış anlamam :?
~
ansızın gelecek gibisin..
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Ya hatırlanmak bir güne bağlı değildir bence..Ben şaçma bulmuyorum ama gereksizler..
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

her sene koyun kırpma şenlıklerını bıle kendımce pasta alıp kutlayan bırı olarak ben çok severım yıldönümlerını :D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

benim öyle bir durumum yook yani bunu konu da etmiyorum da yukarıdaki arkadaşlar yanlışsınız bana göre ya sizlerin uzun soluklu evliliğe yönelik karşı cinse karşılıklı severek arkadaşlarınız olmadığı için böyle ise önyargılı davranmayın göreceksinizki sizler de yapıyor olacaksınız. Bunun unutkanlıkla alakası olamaz. Hatta değer vermeye girer bu. Şahsi görüşlerim.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben ki kendi doğduğum günü unutan :oops:
başka günleri hatırlamak şöyle dursun, cep telefonunun o işi benim yerime görüyor olması, en azından bir işe yarıyormuş dememe vesile oluyor =)
sweetrocker
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen sweetrocker »

Ya öyle demeyin.Mantık olarak saçma ama ne bieyim insan böyle günlerin karşı taraf tarafından hatırlanmasını beklio
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Benim için önemlidir :idea:
melodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen melodi »

özel günler benim için hep önemli olmuştur, hatırlamak, hatırlanmak çok güzeldir!!!
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Bence fazla önemli değildir.Kutlamalı günleri severim ama; O günü yanlışlıkla unutmam onu sevmediğimi göstermez.Böyle olduğu için çok kavgalar etmişimdir. :)
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

bunu bir zorunluluk olarak görmeyi yanlış buluyorum ama ben çok severim kutlamaları... mesela birinci yılını kutluyorsun onunla birlikte bir yıl geçirdiğin için ve gelecek yıllarıda onunla geçirmeyi istediğin için...çok hoş bence...karşı tarafın unutmasınada bozulabiliyo insan ama bunun için darılmak saçma tabii :lol:
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

bence abartılmadığı sürece kutlanması güzel ama abartılmasını anlamıyorum yani bir güne sadece o güne dayalı bir ilişkiyi anlamıyorum nedense o gün dargın olsa bile barışır çiftler. ya da sadece o gün ilişki başladığı için hediye alınması da saçma geliyor bana neden her gün kutlamayasın ki bugünü neden illa o günü bekleyesin neden o gün gelmeden sevgilini kırarsın da o gün barışırsın neden 1 yılda hiç içinden hediye almak gelmezde o gün gelir hiç anlamıyorum

bence hergün her saniye sevgililer için kutlanması gereken bir zaman
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

unutmak tabii ki sevginin derecesini değiştirmez ama ne bileyim hatırlamak ve işte 1 yıl önce bu gün seninle karşılaşmıştık vesaire bu gibi sözler de insanın içini ülpertir bence.kutlamaya gerek yok.sözler ve gözler yeter diye düşünüyorum.pek bir acemiyim bu konularda ama düşüncem bu. :)