Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İlk Aşk

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
electro
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: İLK AŞK

Mesaj gönderen electro »

ya ben 20 yaşındayım!! ilk aşkım bu sene nişanlanıyo!!!!! yaşlanıyorum!!!!bunalıma girmiştim bi ara ....dün gibiydi o mükemmel yıllar !!! harbi ergenlik bitmiş yaşlanıyoruz!!!! Bi gün FD şarkısını ben de söleyeceğim 10uncu ayın 10uncu günü saat 10 buçukta yanmış mumum 35 yıl olmuş ihtiyar bi çocuktur güzel ruhum!!!okulu asıp oyuna kaçar bıraksam hala...ama çok düştü çok yoruldu dinlenmedi kalbim doğrusu........................İnşallah çok duyarım çok söylerim uzun uzun seni seviyorum diye o yaşa kadar...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Onu tanıdım ve herşey değişti. Eski ben değilim; ilk günkü gibi hala seviyorum onu. Daha önce kimseye duymadığım bir tutku var içimde ona karşı. Bu aşk değilse ne? Ama şanslı sayılırım, çünkü o şu anda eşim.
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

sehrikalp yazdı:Onu tanıdım ve herşey değişti. Eski ben değilim; ilk günkü gibi hala seviyorum onu. Daha önce kimseye duymadığım bir tutku var içimde ona karşı. Bu aşk değilse ne? Ama şanslı sayılırım, çünkü o şu anda eşim.
Bence çok şanslısın,her an bu sevdayı içine sindirerek yaşayabildiğin için,dilerim Tanrım sana bir ömür onunla yaşlanmayı nasip etsin
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

İlk aşk unutulmaz,unutulamaz.Belki beni sevseydi,karşılık verseydi bu kadar vazgeçilmez olmayacaktı.Kimi seversem seveyim,hayatıma bundan sonra kim girerse girsin Attila İlhan'ın sözü hep dudaklarımda;kimi sevsem sensin
siyahmawi
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyahmawi »

İlerde ne olur tekrar aşık olur muyum bilemem.Ama ilkler unutulmaz hele bir de bu en güzel duygu olan aşksa :wink:
hale
Üye
Üye
İsim: Hale

Mesaj gönderen hale »

eşimin dayısının düğününde karşılastık ilk aşkımla..o zaman daha cok küçüktüm..onu görünce güldüm kendi kendime..mutlu da oldum ama ben onu ilk aşkım olarak değil çocuklugum olarak adlandırıyorum :lol:
CreepWeirdo
Üye
Üye
İsim: karlar kraliçesi

Mesaj gönderen CreepWeirdo »

ilk aşk...5 sene önceydi..hala aynı maaleseff ınga
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

Dört sene önceydi İlk aşk...
O gitti ben daha burdayım... :(
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

hocam bu ders boş sanırım ben istediğim sorudan başlarım :) ilk aşk mı bak bu kazık bir soru :wink:
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

;)
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

unutmuş taklidi yapabilmemizi ölçen bir aşk türü.. ilk aşk.. :roll:
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Re: İlk Aşk

Mesaj gönderen ponnik »

İlk aşk!!! Ey ilk aşk sana sesleniyorum. Evet ben ilk defa aşık oluyorum. İlk defa. İlk defa birisi için her şeyi göze alırım dedim. Alırım da, söylediğimi yaparım. Demek ki bu aşk!!! Başkasında daha önce yaşamadığım içimi saran ve onsuz nefes alamayacağınız hissettiren bir duygu. İyi ki varsın yüce aşk!!!
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

unutmak mümkün mü ya......
zaman sadece üstünü örter...gercekten de insana unutmuş taklidi yaptırır ama asla tamamen silemez...ve aşk deyince işte tam olarak hatırlanan o'dur bence de...ilk ve tek aşk tır.........
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

bence asla unutulmaz ... unutulamaz ...
leyla
Üye
Üye

Mesaj gönderen leyla »

ben ilkokul 4 de asik olmustum ilk kez ,o da bana asikti eminim ama bunu bana degilde arkadasina söylemesi kötü oldu :D