Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İlk Aşk

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Re: İlk Aşk

Mesaj gönderen fotosentez »

her küçük sevgide moda giriyorum aşığım diye ama sanırım tam anlamıyla hiç aşık olmadım..etrafımdaki kişilere bakıyorum da ben canımı verebilecek kadar annem ve babamdan başka kimi sevdim ki?..
aazdemir
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Anıl

Mesaj gönderen aazdemir »

GüzeL birşey.. Hiç bir aşkta ilk tat yok..
vazgecemem
Üye
Üye
İsim: DERYA

Mesaj gönderen vazgecemem »

İlk olan asla unutulamaz.İlk ve tek sevdiğim kişiyi asla unutmadım unutamamda.Onlayken asıl kişiliğimin farkına varmıştım ama artık o yok bende yaşayan ölüyüm.Herşey bana onu hatırlatıyo.Ondan sonra kimler geldi kimler geçti ama onun yerini dolduramadılar.Bazen keşke sevmemiş olsaydım diyorum ama sonra kendime kızıyorum.Onunlayken yaşanan herşey çok güzeldi....Her ne kadar şimdi mutsuz olsamda.......
samyeli
Üye
Üye
İsim: aslı

Mesaj gönderen samyeli »

Benim aşklarım her zaman kendi içimde olmuştur.
wishyourangel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen wishyourangel »

mesaj dil hatalarından dolayı silinmiştir. gerçekten mesajlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız kurallara uygun mesaj yazınız.
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Mesaj gönderen picasso »

ilk aşk.ilk kez yürümek gibi...belki de sadece bir kez aşık oluyoruz kimbilir...aşkın herkese sunabileceğimiz bir sunak olduğuna inanmıyorum.aşık olundu mu bir kez olunmalı,sevdinmi birkez sevilmeli....ama herzaman istediklerimize nail olamıyoruz...aşık olduğumuz ya yanlış kişi oluyor yada daha kötüsü.ama aşık olmak çok güzel..ilk aşkımız(yada aşık olduğumuzu sandığımız ilk kişi)kolay kolay unutulmuyor doğrusu...aşk çok yüce bir duygu...
CreepWeirdo
Üye
Üye
İsim: karlar kraliçesi

Mesaj gönderen CreepWeirdo »

hatırlamıyorumm ki :lol:
Kullanıcı avatarı
Scream
Üye
Üye
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen Scream »

kesinlikle sana katılıyorum . şu anki günlük hayatta ona karşı birşeyler besliyormusunuz beslemiyormusunuz bilemiyorsunuz aklınız karışık oluyor fakat onu düşündüğünüzde içinizde garip bir burukluk ve yüzünüzde tebessüm oluyor unutulmuyor onlar
pestemal
Üye
Üye
İsim: begüm

Mesaj gönderen pestemal »

kesinlikle unutulmaz ilk aşk..