Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İmdat :(

Bilim - teknoloji haberleri, makaleleri ve ilgilileri...
blackpearl

İmdat :(

Mesaj gönderen blackpearl »

Geçenlerde indirdiğim bir msn programında trojan saklıymış daha öncesindede antivirüsümü 15 dakikalığına devre dışı bırakmıştım..:( Format attm sadece antivirüsü yüklediğimde bile trojan uyarısı veriyor..Antivirüsün kendisi temiz..Zaten orjinal cd den..Sorun ne anlayamadım ben..(Format kısmını 2 kere denedim 2sindede aynı uyarıyı verdi..İlkinde tüm verileri yüklemiştim ama sonuncusunda hiçbirşey yüklemeden sadece antivirüsü kurdum ve sonuç yine aynı oldu)Kısacası nasıl kurtulabilirim ben bu durumdan bilen var mı.. :cry: Yardımcı olursanız çok sevinirim..Teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: İmdat :(

Mesaj gönderen sinan »

hangi antivirüs programını kullanıyorsun ayrıca aldığın uyarıda yazar hangi trojan olduğu. bunları belirtirsen daha fazla yardımcı olunacağını sanıyorum.
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dostum kaspersky 6.0 türkçe yükle derim ben sana...
Kullandığın en iyi antivirüs yazılımı diyebilirim...
Trojanları asar keser valla affetmez... :wink:
blackpearl

Trojan tehditi diyor sadece..Avast kullanıyorum..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

pek bilgim yok kullanımını sevemedim ben avast'ın... :roll:
blackpearl

Trojan /d deymiş..Ben sadece /c yi silip biçimlendiriyordum..Neyse sağolun arkadaşlar kurtuldum sonunda :)