Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

imza günü 9 Şubat 2008

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

imza günü 9 Şubat 2008

Mesaj gönderen Safkan »

arkadaşlar 9 Şubat 2008 de Beyoğlu ndaki mephisto(doğru yazdım inşallah.:)) kitapevinde saat 16.00-19.00 arası F.D nin imza günü var.belki orada karşılaşırız.haber vermek istedim..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Re: imza günü 9 Şubat 2008

Mesaj gönderen sinan »

teşekkürler
~
ansızın gelecek gibisin..
yazmeltemi
Üye
Üye
İsim: Esra

Mesaj gönderen yazmeltemi »

Ne güzel bir haber. Keşke İzmir'de de yapılsa. Kasç yıldır F.D hayranıyım, daha bir kere bile imza alamadım :(
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

bol bol resim çekin,lütfeen ... :(
Kullanıcı avatarı
efcican
Üye
Üye
İsim: FARAKLİT

Mesaj gönderen efcican »

Az önce geldim. Çok sevinçliyim. F.D ile ilk defa yüz yüze geldim. İçimden abi demek geldi ama Feridun Bey diye hitap ettim. Nasılsınız iyimisiniz dedim. Teşekkür etti o da beni sordu. O an bir sessizlik oldu her seveninin gözlerinin içine baktığı gibi derin bir şekilde gözlerimin içine baktı. Ben hemen toparlanıp elimdeki son albümünü uzatıp bir imzanızı alabilirmiyim diye sorabildim. Kocaman bir F.D imzası ve ismimi yazdı Sevgilerimle diyerek. Çok heyecanlandım işin açıkcası çok şey söylemek isterdim ama olmadı.Teşekkür edip tokalaşdıktan sonra bir elimde bulunan imzalı albüme bir de arkamda duygularıma tercüman olan mütavazi,karizmatik ve içten müzisyene,sanatçıya,şaire bakarak ayrıldım. O anı hiç unutmayacağım... :D :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

bunca yıldır feridun düzağaç dinlerim ilk defa bir imza günü haberi alıyorum...belki kaçırmışımdır daha önce olmuştur ama ! ve nedendir bilmem yadırgadım bu durumu , belki kızanlar çıkacak içinizden bana ama ben feridun düzağaç'ı imza atarken , bazı sevmediğim programlarda izlerken ve dinlerken -her ne kadar kendisini görünce ve sesini duyunca çok mutlu olsam da- pek mutlu olamıyorum... o şarkı sözleriyle , yorumu ile, duruşuyla, zaten en büyük imzasını -f.d. şarkısı- gönlümüze atmış durumda... belki bencil bir ruh hali bu bendeki ama içimdeki sevgi ve saygıdan bu yorumu yapma hakkı gördüm kendimde... kızmayın bana ben onunla iki kere karşı karşıya gelme imkanı buldum ama ikisinde de cesaret edip de kendisi ile bir tek kelime bile konuşamadım... yüreğimde ki ince çizgili sevgiden bu sözlerim...

şu sıralarda balans yavaş yavaş dolmaya başlamıştır , galaya gidemedim umarım bi daha ki sefere... nacizane...
yazmeltemi
Üye
Üye
İsim: Esra

Mesaj gönderen yazmeltemi »

Az önce geldim. Çok sevinçliyim. F.D ile ilk defa yüz yüze geldim. İçimden abi demek geldi ama Feridun Bey diye hitap ettim. Nasılsınız iyimisiniz dedim. Teşekkür etti o da beni sordu. O an bir sessizlik oldu her seveninin gözlerinin içine baktığı gibi derin bir şekilde gözlerimin içine baktı. Ben hemen toparlanıp elimdeki son albümünü uzatıp bir imzanızı alabilirmiyim diye sorabildim. Kocaman bir F.D imzası ve ismimi yazdı Sevgilerimle diyerek. Çok heyecanlandım işin açıkcası çok şey söylemek isterdim ama olmadı.Teşekkür edip tokalaşdıktan sonra bir elimde bulunan imzalı albüme bir de arkamda duygularıma tercüman olan mütavazi,karizmatik ve içten müzisyene,sanatçıya,şaire bakarak ayrıldım. O anı hiç unutmayacağım...
Darısı bizim başımıza...
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Tek kelimeyle mükemmeldi offf offf...
Öyle şirin öyle mütevazi bir insandı ki. 2 tur yaptım ben tekrar tekrar olsun diye oda ne dese "bakıyorum da sen 2. turu atıyorsun" dedi yaa :P
Bütün albümlerini birkaç resmini falan tonlarca şey imzalattım adamcağıza. Bir de orda şöyle bir muhabbet oldu işte birisiyle telefonda konuşuyordu benim internet adresim falan yok anlamam ben o işlerden dedi bende var var biz varız ya dedim atlayarak!!! Çok geyikti yaa 8)
Bu arada bana da çok garip geldi yani F.D nin daha önce hiç imza günü yaptığını duymamıştım ama olsun çok iyi oldu. Hem o çizgisini korumayı çok iyi bilir. Bu haftaki Frekans programında ne rahattı yaa, çok içten ( herzamanki gibi:) )
Neyse arkadaşlar en kısa zamanda resimleri koyucam inşallah buraya..
Sevgiler...
Saygılar... :wink: